KAP ***KPHOL*** KAPİTAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

04.10.2018 - 18:20
KAP ***KPHOL*** KAPİTAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

***KPHOL*** KAPİTAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi 2017 Yılı Faaliyet Raporu hk.
Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Genel Kurul Çağrısı
Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2017
Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2017
Karar Tarihi 27.09.2018
Genel Kurul Tarihi 25.10.2018
Genel Kurul Saati 14:00
GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 24.10.2018
Ülke Türkiye
Şehir İSTANBUL
İlçe ŞİŞLİ
Adres Kaptanpaşa Mah.Piyalepaşa Bulvarı Ortadoğu Plaza No:73 Kat:11 - Okmeydanı - Şişli -İSTANBUL

Gündem Maddeleri
1 - Açılış ve toplantı başkanlığının oluşturulması.
2 - Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2017 yılına ilişkin Faaliyet Raporu'nun okunması ve müzakere edilmesi.
3 - 2017 yılna ilişkin Bağımsız Denetim Kuruluşu Raporu'nun okunması.
4 - 2017 yılı hesap dönemine ilişkin finansal tabloların okunması, müzakeresi ve tasdiki.
5 - TTK 363. Maddesi uyarınca yıl içerisinde, Yönetim Kurulu üyelerinde yapılan değişikliklerin onaylanması.
6 - Yönetim kurulu üyelerinin 2017 yılı muamele, fiil ve işlerinden ötürü ayrı ayrı ibra edilmeleri konusunda karar oluşturulması.
7 - Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi ve görev sürelerinin tespiti.
8 - 2017 yılı kârının kullanım şeklinin belirlenmesi.
9 - Şirketin 2018 yılına ait bağımsız denetiminin yapılması için, bağımsız denetim kuruluşu seçilmesine ilişkin Yönetim Kurulu teklifinin görüşülerek karara bağlanması.
10 - Yönetim Kurulu üyelerinin huzur haklarının belirlenmesi.
11 - Sermaye Piyasası Kurulu ve Ticaret Bakanlığından onaylanmış olan Şirket Esas Sözleşmesinin 3,7 ve 11. Maddelerinin tadilinin onayının görüşülmesi.
12 - Şirket tarafından 3. kişiler lehine verilmiş teminat, rehin veya ipotek ve elde edilen gelir veya menfaatler hakkında genel kurula bilgi verilmesi.
13 - Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde, 2017 yılı içerisinde ilişkili taraflarla yapılan işlemler hakkında genel kurula bilgi verilmesi.
14 - Bağış ve Yardımlara İlişkin Politika kapsamında Şirketin 2017 yılı içinde yaptığı bağışların Genel Kurul'un bilgisine sunulması ve 2018 yılında yapılabilecek bağışlar için üst sınır belirlenmesi.
15 - Yönetim Kurulu Başkan ve Üyelerine, Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı muameleleri 2018 yılında yapabilmeleri için izin verilmesi ve Sermaye Piyasası Kurulu Kurumsal Yönetim Tebliği doğrultusunda 2017 yılı içerisinde bu kapsamda gerçekleştirilen işlemler hakkında Pay Sahiplerine bilgi verilmesi.
16 - Dilek, temenniler ve kapanış.
Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
Kar Payı Dağıtım
Kayıtlı Sermaye Tavanı

Genel Kurul Çağrı Dökümanları
EK: 1 KPHOL GENEL KURUL İLAN.pdf - İlan Metni
EK: 2 KPHOL ESAS SÖZLEŞME TADİL METNİ.pdf - Esas Sözleşme Tadil Metni
EK: 3 KPHOL 2017 YILI FAALIYET RAPORU.pdf - Denetim Kurulu Raporu


Ek Açıklamalar
Şirketimizin 2017 yılına ait Olağan Genel Kurul Toplantısı, aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere, 25 Ekim 2018 Perşembe günü Saat 14:00'de Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı Ortadoğu Plaza No:73 Kat:11 PK:34384 Okmeydanı - Şişli - İSTANBUL adresinde yapılacaktır.
2017 faaliyet yılına ait Genel Kurul'a sunulacak Bilanço ve Gelir Tablosu, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Yönetim Kurulunun Kar Dağıtımına/Dağıtılmamasına ilişkin teklifi ve iş bu gündem maddeleri, Genel Kurul toplantı tarihinden üç hafta önce ve kanuni süresi içinde Şirket merkezinde, www.kapitalyatirim.net Şirket internet sitesinde ve Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK)'nun E-Yönet ile Elektronik Genel Kurul Sistemi'nde paydaşlarımızın incelemelerine hazır bulundurulacaktır.
Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri dahilinde Genel Kurul toplantısına katılmak isteyen pay sahiplerimizin MKK'nin kamuya ilan ettiği prosedürleri yerine getirmeleri gerekmektedir. Genel Kurul Toplantısı'na MKK'dan sağlanan pay sahipleri listesi dikkate alınarak hazırlanan "Hazır Bulunanlar Listesi"nde adı geçen pay sahipleri katılabilir. Olağan Genel Kurul toplantısına katılmak için fiziken toplantı salonuna gelen kişilerin pay sahibi veya temsilcisi olup olmadığının kontrolü anılan liste üzerinden yapılacaktır. Genel Kurul toplantısına şahsen veya fiziken katılacak paydaşlarımızın kimlik göstermeleri gerekmektedir. Toplantıya bizzat katılamayacak pay sahiplerimizin, elektronik yöntemle katılacak pay sahiplerinin hakkı ve yükümlülükleri saklı kalmak kaydıyla, oy haklarını vekaleten kullanabilmeleri için, vekaletnamelerini aşağıdaki vekaletname örneğine uygun olarak düzenlemeleri ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun "(SPK) II-30.1 Vekaleten Oy Kullanılması ve Çağrı Yoluyla Vekalet Toplanması Tebliği" ile öngörülen diğer hususları da yerine getirerek imzası noterce onaylanmış olarak Şirketimize ibraz etmeleri gerekmektedir. Vekâletname Formu Şirket merkezinden veya www.kapitalyatirim.net Şirket internet sitesinden temin edilebilir. Yetkilendirme, Elektronik Genel Kurul Sistemi (E-GKS) üzerinden yapılmışsa vekilin (temsilcinin) adı soyadı MKK'dan alınan listede bulunmalıdır. Yetkilendirme EGKS'den yapılmamışsa, mevzuata uygun bir vekaletnamenin ibrazı gerekmektedir. Elektronik Genel Kurul Sistemi üzerinden elektronik yöntemle atanmış olan vekil için vekalet belgesi ibrazı gerekli değildir.
Toplantılara fiziki ortamda vekil vasıtasıyla katılacak pay sahiplerimizin aşağıda örneği bulunan vekaletnameyi 3'üncü kişiler lehine noterden düzenlettirmeleri veya noter huzurunda düzenlenmiş imza beyanını imzalı vekaletname formuna ekleyerek toplantı gününe kadar Şirket merkezine ulaştırmaları gerekmektedir.
Kayden izlenen payları tevdi edecek olan pay sahiplerinin "Anonim Şirketlerin Genel Kurul Toplantılarının Usul ve Esasları ile bu toplantılarda bulunacak T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Temsilcileri Hakkında Yönetmelik" hükümleri doğrultusunda, örnekleri söz konusu yönetmelik ekinde yer alan "Tevdi Olunan Paylara İlişkin Temsil Belgesi" ve "Talimat Bilgi Formu" düzenlemeleri gerekmektedir.
Nama yazılı pay sahiplerine iadeli taahhütlü mektupla genel kurul gündemi ayrıca bildirilecektir.
Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda gündem maddelerinin oylanmasına ilişkin elektronik ortamda oy kullanma hükümleri saklı kalmak kaydıyla, el kaldırma usulü ile açık oylama yöntemi kullanılacaktır.
Toplantıya katılmaları ricası ile keyfiyet Sayın Pay sahiplerimize ilanen duyurulur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/711494


BIST

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
 
  • BIST
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
1.951 Değişim: 0,31% Hacim : 23.530 Mio.TL Son veri saati : 18:00
Düşük 1.946 26.01.2022 Yüksek 1.975
Açılış: 1.951
13,5603 Değişim: 0,62%
Düşük 13,4418 26.01.2022 Yüksek 13,6392
Açılış: 13,477
15,3370 Değişim: 0,62%
Düşük 15,2088 26.01.2022 Yüksek 15,4276
Açılış: 15,2419
798,20 Değişim: -0,36%
Düşük 797,69 26.01.2022 Yüksek 805,87
Açılış: 801,12
bigpara

Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır.
Hürriyet Gazetecilik Matbaacılık A.Ş.

YASAL UYARI:
Piyasa verileri Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Üye girişi yapılan Canlı Borsa sayfaları haricinde Hisse senedi verileri 15 dk gecikmelidir. Tahvil-Bono-Repo özet verileri her durumda 15 dk gecikmelidir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bununla beraber gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.

BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.