Hamburger
En Çok Arananlar
    Popüler Haberler
      notification

      Bildirimler

      close

      Bildirimler

      close

      Varant

      Fiyatları 15 dk. gecikmeli görmektesiniz.

      Varant
      Varant 2
      Varant 2
      arrow
      arrow
      Sembol
      iconiconVarantın borsadaki kısa kodunu belirtir.
      Dayanak
      iconiconVarantın hangi menkul kıymet üzerine ihraç edildiğini gösterir.
      Tip
      iconiconVarantın vade sonunda alım ya da satım hakkı verdiğini gösterir.
      Vade Sonu
      iconiconVarantın itfa tarihini belirtir.
      Kul.Fiyatı
      iconiconDayanak varlığın vade sonundaki alım ya da satım fiyatıdır.
      Alış
      iconiconBorsadaki alış fiyatını gösterir.
      Satış
      iconiconBorsadaki satış fiyatını gösterir.
      Değişim
      AAIFK.VALTIN ONSALIM15.10.20264.500,000,220,23%-38,89
      AAIFL.VALTIN ONSALIM15.10.20265.000,000,020,03%-33,33
      AAIFM.VALTIN ONSALIM15.10.20265.500,000,010,02%+100,00
      AAIFN.VALTIN ONSALIM15.10.20266.000,000,020,03%-25,00
      AAIFO.VALTIN ONSALIM30.10.20264.000,002,752,78%-6,76
      AAIFP.VALTIN ONSALIM30.10.20264.500,000,730,75%-16,09
      AAIFQ.VALTIN ONSALIM30.10.20265.000,000,170,18%-29,17
      AAIFR.VALTIN ONSALIM30.10.20265.500,000,050,07%-14,29
      AAIFS.VALTIN ONSALIM13.11.20264.000,003,233,25%-6,14
      AAIFT.VALTIN ONSALIM13.11.20265.000,000,410,42%-16,33
      AAIFU.VALTIN ONSALIM13.11.20265.500,000,180,19%-25,00
      AAIFV.VALTIN ONSALIM13.11.20266.500,000,030,04%-33,33
      AAIFW.VALTIN ONSALIM30.11.20264.500,001,361,37%-10,67
      AAIFX.VALTIN ONSALIM30.11.20265.000,000,460,47%-13,21
      AAIFY.VALTIN ONSALIM30.11.20265.500,000,160,17%-20,00
      AAIFZ.VALTIN ONSALIM30.11.20266.000,000,060,08%0,00
      AAIGA.VALTIN ONSALIM15.12.20264.500,001,691,70%-5,59
      AAIGB.VALTIN ONSALIM15.12.20265.500,000,290,30%-11,76
      AAIGC.VALTIN ONSALIM15.12.20266.000,000,140,15%-26,32
      AAIGD.VALTIN ONSALIM15.12.20267.000,000,050,07%-44,44
      AAIGE.VALTIN ONSALIM31.12.20264.500,001,771,79%-3,72
      AAIGF.VALTIN ONSALIM31.12.20265.000,000,830,84%-18,81
      AAIGG.VALTIN ONSALIM31.12.20265.500,000,460,47%0,00
      AAIGH.VALTIN ONSALIM31.12.20266.000,000,300,31%-14,29
      AAIGI.VALTIN ONSALIM15.01.20274.500,002,022,04%-3,32
      AAIGJ.VALTIN ONSALIM15.01.20275.500,000,620,63%-7,46
      AAIGK.VALTIN ONSALIM15.01.20276.000,000,430,44%-10,42
      AAIGL.VALTIN ONSALIM15.01.20277.000,000,270,28%-12,50
      AAIUS.VALTIN ONSSATIM15.10.20264.500,003,723,76%0,00
      AAIUT.VALTIN ONSSATIM15.10.20264.000,000,610,63%-4,41
      AAIUU.VALTIN ONSSATIM15.10.20263.500,000,020,04%-50,00
      AAIUV.VALTIN ONSSATIM15.10.20263.000,000,010,03%-50,00
      AAIUW.VALTIN ONSSATIM30.10.20264.500,004,194,22%0,00
      AAIUX.VALTIN ONSSATIM30.10.20264.000,001,201,22%-1,56
      AAIUY.VALTIN ONSSATIM30.10.20263.500,000,180,19%-15,00
      AAIUZ.VALTIN ONSSATIM30.10.20263.000,000,020,03%0,00
      AAIVA.VALTIN ONSSATIM13.11.20264.500,004,574,60%0,00
      AAIVB.VALTIN ONSSATIM13.11.20264.000,001,641,66%0,00
      AAIVC.VALTIN ONSSATIM13.11.20263.500,000,390,40%-6,98
      AAIVD.VALTIN ONSSATIM13.11.20263.000,000,070,09%0,00
      AAIVE.VALTIN ONSSATIM30.11.20265.000,008,848,88%0,00
      AAIVF.VALTIN ONSSATIM30.11.20264.500,004,704,73%0,00
      AAIVG.VALTIN ONSSATIM30.11.20264.000,001,881,90%-0,53
      AAIVH.VALTIN ONSSATIM30.11.20263.500,000,620,63%+1,61
      AAIVI.VALTIN ONSSATIM15.12.20264.500,004,985,01%-1,41
      AAIVJ.VALTIN ONSSATIM15.12.20264.000,002,182,20%+2,83
      AAIVK.VALTIN ONSSATIM15.12.20263.500,000,840,85%-2,33
      AAIVL.VALTIN ONSSATIM15.12.20263.000,000,320,33%0,00
      AAIVM.VALTIN ONSSATIM31.12.20264.500,005,105,13%+1,41
      AAIVN.VALTIN ONSSATIM31.12.20264.000,002,172,19%-4,85
      AAIVO.VALTIN ONSSATIM31.12.20263.500,000,770,78%-10,59
      AAIVP.VALTIN ONSSATIM31.12.20263.000,000,290,30%0,00
      AAIVQ.VALTIN ONSSATIM15.01.20274.500,005,315,34%0,00
      AAIVR.VALTIN ONSSATIM15.01.20274.000,002,392,41%-2,92
      AAIVS.VALTIN ONSSATIM15.01.20273.500,000,940,95%+3,33
      AAIVT.VALTIN ONSSATIM15.01.20273.000,000,390,40%0,00
      ACIPY.VAKBNKSATIM15.10.202689,003,873,91%0,00
      ACIPZ.VAKBNKSATIM15.10.202681,002,332,37%0,00
      ACIQA.VAKBNKSATIM15.10.202673,001,041,06%-25,00
      ACIQB.VAKBNKSATIM15.10.202665,000,300,31%-38,00
      ACIQC.VAKBNKSATIM15.10.202658,000,060,07%-58,82
      ACIQD.VAKBNKSATIM30.10.202690,003,974,01%0,00
      ACIQE.VAKBNKSATIM30.10.202678,001,911,94%0,00
      ACIQF.VAKBNKSATIM30.10.202667,000,680,69%-15,48
      ACIQG.VAKBNKSATIM30.10.202655,000,150,16%-5,88
      ACIQH.VAKBNKSATIM30.10.202647,000,050,06%0,00
      ACIQI.VAKBNKSATIM13.11.202686,003,243,27%0,00
      ACIQJ.VAKBNKSATIM13.11.202678,002,022,05%0,00
      ACIQK.VAKBNKSATIM13.11.202670,001,121,13%+9,62
      ACIQL.VAKBNKSATIM13.11.202663,000,620,64%-17,95
      ACIQM.VAKBNKSATIM13.11.202656,000,320,33%-32,00
      ACIQN.VAKBNKSATIM30.11.202683,002,712,74%0,00
      ACIQO.VAKBNKSATIM30.11.202673,001,391,41%-18,82
      ACIQP.VAKBNKSATIM30.11.202662,000,560,58%-12,31
      ACIQQ.VAKBNKSATIM30.11.202651,000,210,22%0,00
      ACIQR.VAKBNKSATIM30.11.202644,000,110,12%0,00
      ACIQS.VAKBNKSATIM15.12.202680,002,442,47%0,00
      ACIQT.VAKBNKSATIM15.12.202673,001,611,63%0,00
      ACIQU.VAKBNKSATIM15.12.202665,000,930,95%0,00
      ACIQV.VAKBNKSATIM15.12.202658,000,580,59%0,00
      ACIQW.VAKBNKSATIM15.12.202652,000,380,40%0,00
      ACIQX.VAKBNKSATIM31.12.202682,002,752,77%0,00
      ACIQY.VAKBNKSATIM31.12.202671,001,461,47%0,00
      ACIQZ.VAKBNKSATIM31.12.202661,000,760,77%0,00
      ACIRA.VAKBNKSATIM31.12.202650,000,390,40%0,00
      ACIRB.VAKBNKSATIM31.12.202643,000,250,26%0,00
      ACIRC.VAKBNKSATIM15.01.202778,002,292,32%0,00
      ACIRD.VAKBNKSATIM15.01.202771,001,551,56%0,00
      ACIRE.VAKBNKSATIM15.01.202764,001,031,04%-9,57
      ACIRF.VAKBNKSATIM15.01.202757,000,690,70%0,00
      ACIRG.VAKBNKSATIM15.01.202751,000,480,50%0,00
      AEILY.VASELSALIM15.10.2026350,001,651,70%+11,84
      AEILZ.VASELSALIM15.10.2026430,000,140,15%-12,50
      AEIMA.VASELSALIM15.10.2026470,000,030,04%0,00
      AEIMB.VASELSALIM15.10.2026540,000,010,02%0,00
      AEIMC.VASELSALIM15.10.2026660,000,010,03%+50,00
      AEIMD.VASELSALIM30.10.2026350,002,232,28%+9,76
      AEIME.VASELSALIM30.10.2026400,001,021,06%+5,15
      AEIMF.VASELSALIM30.10.2026450,000,440,47%+6,82
      AEIMG.VASELSALIM30.10.2026510,000,180,19%-9,52
      AEIMH.VASELSALIM30.10.2026560,000,100,11%+9,09
      AEIMI.VASELSALIM13.11.2026330,003,383,43%+9,81
      AEIMJ.VASELSALIM13.11.2026400,001,501,54%+11,35
      AEIMK.VASELSALIM13.11.2026440,000,950,99%+6,45
      AEIML.VASELSALIM13.11.2026510,000,460,48%+11,36
      AEIMM.VASELSALIM13.11.2026620,000,200,21%-4,76
      AEIMN.VASELSALIM30.11.2026380,002,322,36%+6,42
      AEIMO.VASELSALIM30.11.2026440,001,151,19%+11,93
      AEIMP.VASELSALIM30.11.2026500,000,620,64%+11,86
      AEIMQ.VASELSALIM30.11.2026560,000,370,38%+17,65
      AEIMR.VASELSALIM30.11.2026630,000,220,24%0,00
      AEIMS.VASELSALIM15.12.2026360,003,233,28%+9,33
      AEIMT.VASELSALIM15.12.2026440,001,601,64%+10,81
      AEIMU.VASELSALIM15.12.2026480,001,271,29%+8,20
      AEIMV.VASELSALIM15.12.2026570,000,840,87%+6,17
      AEIMW.VASELSALIM15.12.2026690,000,480,51%+13,04
      AEIMX.VASELSALIM31.12.2026350,003,673,72%+8,57
      AEIMY.VASELSALIM31.12.2026410,002,242,28%+6,36
      AEIMZ.VASELSALIM31.12.2026470,001,501,54%0,00
      AEINA.VASELSALIM31.12.2026520,001,141,17%+6,25
      AEINB.VASELSALIM31.12.2026580,000,880,91%-11,76
      AEINC.VASELSALIM15.01.2027340,004,334,36%+7,58
      AEIND.VASELSALIM15.01.2027410,002,602,63%+8,57
      AEINE.VASELSALIM15.01.2027450,002,032,07%+6,77
      AEINF.VASELSALIM15.01.2027520,001,471,49%+6,52
      AEING.VASELSALIM15.01.2027630,001,021,04%+9,28
      AFIPY.VASELSSATIM15.10.2026430,002,932,98%-22,58
      AFIPZ.VASELSSATIM15.10.2026390,001,371,41%-21,57
      AFIQA.VASELSSATIM15.10.2026350,000,430,45%-41,43
      AFIQB.VASELSSATIM15.10.2026310,000,080,09%-57,89
      AFIQC.VASELSSATIM15.10.2026280,000,020,05%-42,86
      AFIQD.VASELSSATIM30.10.2026420,002,762,81%-7,50
      AFIQE.VASELSSATIM30.10.2026360,000,981,02%-21,60
      AFIQF.VASELSSATIM30.10.2026310,000,000,30%-26,83
      AFIQG.VASELSSATIM30.10.2026250,000,050,07%-30,00
      AFIQH.VASELSSATIM30.10.2026220,000,020,03%-57,14
      AFIQI.VASELSSATIM13.11.2026400,002,312,35%-11,63
      AFIQJ.VASELSSATIM13.11.2026360,001,261,30%-11,56
      AFIQK.VASELSSATIM13.11.2026330,000,730,75%-17,58
      AFIQL.VASELSSATIM13.11.2026290,000,340,36%-18,60
      AFIQM.VASELSSATIM13.11.2026260,000,180,20%-28,57
      AFIQN.VASELSSATIM30.11.2026460,004,414,46%0,00
      AFIQO.VASELSSATIM30.11.2026400,002,402,44%0,00
      AFIQP.VASELSSATIM30.11.2026340,001,161,18%-18,05
      AFIQQ.VASELSSATIM30.11.2026280,000,500,53%-16,13
      AFIQR.VASELSSATIM30.11.2026240,000,280,30%0,00
      AFIQS.VASELSSATIM15.12.2026440,003,913,95%0,00
      AFIQT.VASELSSATIM15.12.2026400,002,672,71%0,00
      AFIQU.VASELSSATIM15.12.2026360,001,721,76%-14,44
      AFIQV.VASELSSATIM15.12.2026320,001,101,13%-17,56
      AFIQW.VASELSSATIM15.12.2026290,000,780,81%-17,39
      AFIQX.VASELSSATIM31.12.2026430,003,503,54%0,00
      AFIQY.VASELSSATIM31.12.2026370,001,801,84%-11,54
      AFIQZ.VASELSSATIM31.12.2026320,000,960,98%0,00
      AFIRA.VASELSSATIM31.12.2026260,000,470,49%0,00
      AFIRB.VASELSSATIM31.12.2026220,000,300,32%0,00
      AFIRC.VASELSSATIM15.01.2027410,002,942,98%-7,28
      AFIRD.VASELSSATIM15.01.2027370,001,931,97%-4,46
      AFIRE.VASELSSATIM15.01.2027340,001,381,40%-7,95
      AFIRF.VASELSSATIM15.01.2027300,000,870,89%-12,12
      AFIRG.VASELSSATIM15.01.2027270,000,630,65%-8,70
      AJIPE.VASTORSATIM15.10.2026330,006,590,00%+23,41
      AJIPF.VASTORSATIM15.10.2026300,005,100,00%+36,34
      AJIPG.VASTORSATIM15.10.2026270,003,880,00%+16,34
      AJIPH.VASTORSATIM15.10.2026240,002,260,00%+63,77
      AJIPI.VASTORSATIM15.10.2026220,001,480,00%+66,67
      AJIPJ.VASTORSATIM30.10.2026330,006,440,00%0,00
      AJIPK.VASTORSATIM30.10.2026290,004,550,00%+18,26
      AJIPL.VASTORSATIM30.10.2026250,002,912,97%+47,03
      AJIPM.VASTORSATIM30.10.2026200,001,250,00%+62,34
      AJIPN.VASTORSATIM30.10.2026170,000,620,00%+67,57
      AJIPO.VASTORSATIM13.11.2026320,005,900,00%+19,58
      AJIPP.VASTORSATIM13.11.2026290,004,714,99%+39,39
      AJIPQ.VASTORSATIM13.11.2026260,003,310,00%+23,08
      AJIPR.VASTORSATIM13.11.2026230,002,340,00%+47,50
      AJIPS.VASTORSATIM13.11.2026210,001,650,00%+31,45
      AJIPT.VASTORSATIM30.11.2026390,008,980,00%0,00
      AJIPU.VASTORSATIM30.11.2026340,006,660,00%0,00
      AJIPV.VASTORSATIM30.11.2026290,004,490,00%+13,06
      AJIPW.VASTORSATIM30.11.2026240,002,730,00%+94,29
      AJIPX.VASTORSATIM30.11.2026210,001,840,00%+26,24
      AJIPY.VASTORSATIM15.12.2026380,008,480,00%+9,87
      AJIPZ.VASTORSATIM15.12.2026340,006,710,00%0,00
      AJIQA.VASTORSATIM15.12.2026310,005,460,00%0,00
      AJIQB.VASTORSATIM15.12.2026270,003,930,00%0,00
      AJIQC.VASTORSATIM15.12.2026250,003,290,00%+22,18
      AJIQH.VASTORSATIM31.12.2026160,001,100,00%+37,50
      AJIQM.VASTORSATIM15.01.2027190,001,730,00%+30,15
      ANILY.VAKBNKALIM15.10.202673,000,360,37%+16,13
      ANILZ.VAKBNKALIM15.10.202689,000,010,02%0,00
      ANIMA.VAKBNKALIM15.10.202697,000,020,03%0,00
      ANIMB.VAKBNKALIM15.10.2026113,000,020,03%0,00
      ANIMC.VAKBNKALIM15.10.2026137,000,010,03%0,00
      ANIMD.VAKBNKALIM30.10.202674,000,670,68%+17,24
      ANIME.VAKBNKALIM30.10.202686,000,150,16%+15,38
      ANIMF.VAKBNKALIM30.10.202698,000,040,05%0,00
      ANIMG.VAKBNKALIM30.10.2026110,000,020,03%0,00
      ANIMH.VAKBNKALIM30.10.2026121,000,010,03%0,00
      ANIMI.VAKBNKALIM13.11.202670,001,391,41%+10,57
      ANIMJ.VAKBNKALIM13.11.202686,000,350,36%+16,13
      ANIMK.VAKBNKALIM13.11.202694,000,190,20%+17,65
      ANIML.VAKBNKALIM13.11.2026109,000,070,08%-11,11
      ANIMM.VAKBNKALIM13.11.2026133,000,020,04%0,00
      ANIMN.VAKBNKALIM30.11.202669,001,641,66%+10,81
      ANIMO.VAKBNKALIM30.11.202680,000,750,76%+20,00
      ANIMP.VAKBNKALIM30.11.202691,000,370,38%+15,15
      ANIMQ.VAKBNKALIM30.11.2026102,000,220,23%+10,00
      ANIMR.VAKBNKALIM30.11.2026112,000,140,15%0,00
      ANIMS.VAKBNKALIM15.12.202665,002,492,51%+9,13
      ANIMT.VAKBNKALIM15.12.202680,001,111,14%+13,59
      ANIMU.VAKBNKALIM15.12.202687,000,810,82%+8,00
      ANIMV.VAKBNKALIM15.12.2026102,000,450,47%+6,67
      ANIMW.VAKBNKALIM15.12.2026123,000,280,29%+7,14
      ANIMX.VAKBNKALIM31.12.202668,002,362,39%0,00
      ANIMY.VAKBNKALIM31.12.202678,001,471,49%+10,45
      ANIMZ.VAKBNKALIM31.12.202689,000,940,96%+9,30
      ANINA.VAKBNKALIM31.12.2026100,000,660,67%0,00
      ANINB.VAKBNKALIM31.12.2026111,000,510,52%-5,56
      ANINC.VAKBNKALIM15.01.202764,003,093,11%+6,94
      ANIND.VAKBNKALIM15.01.202778,001,721,74%+10,76
      ANINE.VAKBNKALIM15.01.202786,001,271,28%+10,34
      ANINF.VAKBNKALIM15.01.2027100,000,860,88%0,00
      ANING.VAKBNKALIM15.01.2027121,000,590,60%0,00
      AOIJK.VGÜMÜŞ ONSALIM15.10.202660,000,950,98%-8,91
      AOIJL.VGÜMÜŞ ONSALIM15.10.202680,000,020,03%-50,00
      AOIJM.VGÜMÜŞ ONSALIM15.10.202690,000,010,02%0,00
      AOIJN.VGÜMÜŞ ONSALIM15.10.2026110,000,010,02%0,00
      AOIJO.VGÜMÜŞ ONSALIM30.10.202655,002,122,15%+0,47
      AOIJP.VGÜMÜŞ ONSALIM30.10.202670,000,550,56%-8,47
      AOIJQ.VGÜMÜŞ ONSALIM30.10.202690,000,090,10%-9,09
      AOIJR.VGÜMÜŞ ONSALIM30.10.2026110,000,020,04%-20,00
      AOIJS.VGÜMÜŞ ONSALIM13.11.202660,001,671,70%-1,20
      AOIJT.VGÜMÜŞ ONSALIM13.11.202680,000,420,43%-6,67
      AOIJU.VGÜMÜŞ ONSALIM13.11.202690,000,240,25%-7,41
      AOIJV.VGÜMÜŞ ONSALIM13.11.2026110,000,080,09%-20,00
      AOIJW.VGÜMÜŞ ONSALIM30.11.202660,001,781,81%-1,13
      AOIJX.VGÜMÜŞ ONSALIM30.11.202670,000,920,94%-2,15
      AOIJY.VGÜMÜŞ ONSALIM30.11.202690,000,280,29%-3,33
      AOIJZ.VGÜMÜŞ ONSALIM30.11.2026120,000,070,08%-10,00
      AOIKA.VGÜMÜŞ ONSALIM15.12.202660,001,982,01%-1,01
      AOIKB.VGÜMÜŞ ONSALIM15.12.202680,000,670,68%-1,47
      AOIKC.VGÜMÜŞ ONSALIM15.12.202690,000,420,43%-4,55
      AOIKD.VGÜMÜŞ ONSALIM15.12.2026110,000,200,21%0,00
      AOIKE.VGÜMÜŞ ONSALIM31.12.202660,001,951,98%-3,90
      AOIKF.VGÜMÜŞ ONSALIM31.12.202665,001,481,50%-0,65
      AOIKG.VGÜMÜŞ ONSALIM31.12.202670,001,141,16%-4,17
      AOIKH.VGÜMÜŞ ONSALIM31.12.202690,000,480,49%-9,43
      AOIKI.VGÜMÜŞ ONSALIM15.01.202760,002,102,12%+2,40
      AOIKJ.VGÜMÜŞ ONSALIM15.01.202780,000,850,87%-1,18
      AOIKK.VGÜMÜŞ ONSALIM15.01.202790,000,610,62%-6,15
      AOIKL.VGÜMÜŞ ONSALIM15.01.2027110,000,380,39%-7,32
      AOIYK.VGÜMÜŞ ONSSATIM15.10.202690,007,067,10%-0,71
      AOIYL.VGÜMÜŞ ONSSATIM15.10.202670,002,332,36%0,00
      AOIYM.VGÜMÜŞ ONSSATIM15.10.202660,000,630,65%-22,97
      AOIYN.VGÜMÜŞ ONSSATIM15.10.202650,000,050,06%-54,55
      AOIYO.VGÜMÜŞ ONSSATIM30.10.202680,004,784,82%0,00
      AOIYP.VGÜMÜŞ ONSSATIM30.10.202660,001,041,06%-13,33
      AOIYQ.VGÜMÜŞ ONSSATIM30.10.202650,000,260,27%0,00
      AOIYR.VGÜMÜŞ ONSSATIM30.10.202640,000,030,05%0,00
      AOIYS.VGÜMÜŞ ONSSATIM13.11.202670,003,013,04%0,00
      AOIYT.VGÜMÜŞ ONSSATIM13.11.202660,001,361,38%-7,48
      AOIYU.VGÜMÜŞ ONSSATIM13.11.202650,000,460,47%-9,43
      AOIYV.VGÜMÜŞ ONSSATIM13.11.202640,000,110,12%0,00
      AOIYW.VGÜMÜŞ ONSSATIM30.11.202680,005,105,13%-3,63
      AOIYX.VGÜMÜŞ ONSSATIM30.11.202660,001,451,46%-1,35
      AOIYY.VGÜMÜŞ ONSSATIM30.11.202650,000,510,52%-12,50
      AOIYZ.VGÜMÜŞ ONSSATIM30.11.202640,000,160,17%0,00
      AOIZA.VGÜMÜŞ ONSSATIM15.12.202670,003,263,29%0,00
      AOIZB.VGÜMÜŞ ONSSATIM15.12.202660,001,641,66%0,00
      AOIZC.VGÜMÜŞ ONSSATIM15.12.202650,000,660,67%-8,33
      AOIZD.VGÜMÜŞ ONSSATIM15.12.202640,000,250,26%0,00
      AOIZE.VGÜMÜŞ ONSSATIM31.12.202670,003,283,31%0,00
      AOIZF.VGÜMÜŞ ONSSATIM31.12.202665,002,392,41%-1,28
      AOIZG.VGÜMÜŞ ONSSATIM31.12.202660,001,631,65%0,00
      AOIZH.VGÜMÜŞ ONSSATIM31.12.202650,000,630,64%0,00
      AOIZI.VGÜMÜŞ ONSSATIM15.01.202770,003,443,47%-4,51
      AOIZJ.VGÜMÜŞ ONSSATIM15.01.202760,001,781,80%-3,74
      AOIZK.VGÜMÜŞ ONSSATIM15.01.202750,000,740,75%0,00
      AOIZL.VGÜMÜŞ ONSSATIM15.01.202740,000,290,30%0,00
      APICU.VAPPLEALIM16.10.2026350,000,340,35%-22,73
      APICV.VAPPLEALIM16.10.2026320,001,751,78%-5,03
      APICW.VAPPLEALIM16.10.2026290,004,324,35%0,00
      APICX.VAPPLEALIM16.10.2026260,007,257,28%-0,68
      APICY.VAPPLEALIM20.11.2026370,000,700,71%-5,33
      APICZ.VAPPLEALIM20.11.2026340,001,621,64%-1,76
      APIDA.VAPPLEALIM20.11.2026310,003,283,31%+4,33
      APIDB.VAPPLEALIM20.11.2026290,004,824,85%0,00
      APIDC.VAPPLEALIM18.12.2026400,000,450,46%0,00
      APIDD.VAPPLEALIM18.12.2026370,001,011,02%0,00
      APIDE.VAPPLEALIM18.12.2026340,002,102,12%-11,76
      APIDF.VAPPLEALIM18.12.2026320,003,213,23%+4,15
      APIRU.VAPPLESATIM16.10.2026290,000,020,04%0,00
      APIRV.VAPPLESATIM16.10.2026260,000,010,03%0,00
      APIRW.VAPPLESATIM16.10.2026230,000,010,03%0,00
      APIRX.VAPPLESATIM16.10.2026200,000,010,03%0,00
      APIRY.VAPPLESATIM20.11.2026310,000,920,93%-20,54
      APIRZ.VAPPLESATIM20.11.2026290,000,440,45%-8,16
      APISA.VAPPLESATIM20.11.2026260,000,130,14%0,00
      APISB.VAPPLESATIM20.11.2026230,000,030,05%0,00
      APISC.VAPPLESATIM18.12.2026340,002,682,70%0,00
      APISD.VAPPLESATIM18.12.2026310,001,381,39%0,00
      APISE.VAPPLESATIM18.12.2026290,000,840,85%-7,37
      APISF.VAPPLESATIM18.12.2026260,000,390,40%0,00
      ATILE.VASTORALIM15.10.2026270,000,040,05%-81,82
      ATILF.VASTORALIM15.10.2026330,000,020,03%-25,00
      ATILG.VASTORALIM15.10.2026360,000,010,02%-33,33
      ATILH.VASTORALIM15.10.2026420,000,020,03%-25,00
      ATILI.VASTORALIM15.10.2026510,000,020,03%+50,00
      ATILJ.VASTORALIM30.10.2026270,000,170,18%-67,31
      ATILK.VASTORALIM30.10.2026320,000,060,07%-63,16
      ATILL.VASTORALIM30.10.2026360,000,030,05%0,00
      ATILM.VASTORALIM30.10.2026400,000,020,04%-50,00
      ATILN.VASTORALIM30.10.2026450,000,010,03%-75,00
      ATILO.VASTORALIM13.11.2026260,000,450,47%-55,00
      ATILP.VASTORALIM13.11.2026320,000,000,15%-63,41
      ATILQ.VASTORALIM13.11.2026350,000,000,11%0,00
      ATILR.VASTORALIM13.11.2026400,000,060,07%-50,00
      ATILS.VASTORALIM13.11.2026490,000,040,06%-33,33
      ATILT.VASTORALIM30.11.2026330,000,170,21%-50,00
      ATILU.VASTORALIM30.11.2026380,000,070,09%-57,14
      ATILV.VASTORALIM30.11.2026430,000,060,07%-36,36
      ATILW.VASTORALIM30.11.2026480,000,030,05%0,00
      ATILX.VASTORALIM30.11.2026540,000,040,05%-37,50
      ATILY.VASTORALIM15.12.2026310,000,000,53%-47,00
      ATILZ.VASTORALIM15.12.2026380,000,000,24%-54,72
      ATIMA.VASTORALIM15.12.2026410,000,000,20%-48,72
      ATIMB.VASTORALIM15.12.2026480,000,090,13%-48,00
      ATIMC.VASTORALIM15.12.2026590,000,060,09%-52,63
      ATIMD.VASTORALIM31.12.2026250,001,251,35%-36,68
      ATIME.VASTORALIM31.12.2026290,000,000,93%-35,37
      ATIMF.VASTORALIM31.12.2026330,000,000,70%-41,32
      ATIMG.VASTORALIM31.12.2026370,000,560,57%-38,04
      ATIMH.VASTORALIM31.12.2026410,000,470,48%-46,07
      ATIMI.VASTORALIM15.01.2027240,000,001,70%-30,04
      ATIMJ.VASTORALIM15.01.2027290,000,001,12%-37,08
      ATIMK.VASTORALIM15.01.2027320,000,000,95%-33,57
      ATIML.VASTORALIM15.01.2027370,000,000,75%-34,78
      ATIMM.VASTORALIM15.01.2027450,000,000,58%-36,26
      AZICU.VAMAZONALIM16.10.2026340,000,010,02%0,00
      AZICV.VAMAZONALIM16.10.2026310,000,010,03%0,00
      AZICW.VAMAZONALIM16.10.2026280,000,140,15%0,00
      AZICX.VAMAZONALIM16.10.2026250,000,991,01%-13,56
      AZICY.VAMAZONALIM20.11.2026340,000,120,13%-7,14
      AZICZ.VAMAZONALIM20.11.2026310,000,330,34%-15,79
      AZIDA.VAMAZONALIM20.11.2026280,000,850,86%+7,50
      AZIDB.VAMAZONALIM20.11.2026250,001,971,99%0,00
      AZIDC.VAMAZONALIM18.12.2026340,000,370,38%0,00
      AZIDD.VAMAZONALIM18.12.2026310,000,690,70%0,00
      AZIDE.VAMAZONALIM18.12.2026280,001,331,35%-8,28
      AZIDF.VAMAZONALIM18.12.2026250,002,432,45%-4,00
      AZIRU.VAMAZONSATIM16.10.2026240,000,400,41%0,00
      AZIRV.VAMAZONSATIM16.10.2026220,000,060,07%0,00
      AZIRW.VAMAZONSATIM16.10.2026200,000,010,03%0,00
      AZIRX.VAMAZONSATIM16.10.2026180,000,010,03%0,00
      AZIRY.VAMAZONSATIM20.11.2026240,001,311,33%0,00
      AZIRZ.VAMAZONSATIM20.11.2026220,000,650,66%0,00
      AZISA.VAMAZONSATIM20.11.2026200,000,290,30%0,00
      AZISB.VAMAZONSATIM20.11.2026180,000,120,13%0,00
      AZISC.VAMAZONSATIM18.12.2026240,001,761,78%0,00
      AZISD.VAMAZONSATIM18.12.2026220,001,011,02%0,00
      AZISE.VAMAZONSATIM18.12.2026200,000,550,56%0,00
      AZISF.VAMAZONSATIM18.12.2026180,000,280,29%0,00
      BSIFF.VBIMASALIM15.10.2026340,003,053,09%0,00
      BSIFG.VBIMASALIM15.10.2026410,000,650,68%-10,00
      BSIFH.VBIMASALIM15.10.2026450,000,130,14%-20,00
      BSIFI.VBIMASALIM15.10.2026520,000,010,02%0,00
      BSIFJ.VBIMASALIM15.10.2026640,000,010,03%0,00
      BSIFK.VBIMASALIM30.10.2026350,002,922,95%+1,36
      BSIFL.VBIMASALIM30.10.2026410,001,111,14%-11,54
      BSIFM.VBIMASALIM30.10.2026460,000,410,43%-23,08
      BSIFN.VBIMASALIM30.10.2026520,000,130,14%-22,22
      BSIFO.VBIMASALIM30.10.2026570,000,050,06%0,00
      BSIFP.VBIMASALIM13.11.2026330,003,883,92%0,00
      BSIFQ.VBIMASALIM13.11.2026410,001,441,47%-5,03
      BSIFR.VBIMASALIM13.11.2026450,000,810,83%0,00
      BSIFS.VBIMASALIM13.11.2026520,000,320,33%-21,43
      BSIFT.VBIMASALIM13.11.2026630,000,100,11%0,00
      BSIFU.VBIMASALIM30.11.2026390,002,292,32%-6,94
      BSIFV.VBIMASALIM30.11.2026450,001,031,06%-2,61
      BSIFW.VBIMASALIM30.11.2026510,000,480,50%-5,36
      BSIFX.VBIMASALIM30.11.2026580,000,250,26%0,00
      BSIFY.VBIMASALIM30.11.2026640,000,160,17%-21,05
      BSIFZ.VBIMASALIM15.12.2026370,003,093,12%-3,09
      BSIGA.VBIMASALIM15.12.2026450,001,261,29%-7,97
      BSIGB.VBIMASALIM15.12.2026490,000,860,87%-8,42
      BSIGC.VBIMASALIM15.12.2026580,000,400,41%0,00
      BSIGD.VBIMASALIM15.12.2026700,000,220,23%0,00
      BSIGE.VBIMASALIM31.12.2026400,002,612,64%+1,17
      BSIGF.VBIMASALIM31.12.2026470,001,341,36%0,00
      BSIGG.VBIMASALIM31.12.2026530,000,820,83%0,00
      BSIGH.VBIMASALIM31.12.2026590,000,580,59%0,00
      BSIGI.VBIMASALIM31.12.2026660,000,410,42%0,00
      BSIGJ.VBIMASALIM15.01.2027380,003,383,41%0,00
      BSIGK.VBIMASALIM15.01.2027470,001,571,59%-7,06
      BSIGL.VBIMASALIM15.01.2027510,001,191,20%0,00
      BSIGM.VBIMASALIM15.01.2027590,000,760,77%0,00
      BSIGN.VBIMASALIM15.01.2027720,000,490,50%-7,41
      BSIVA.VBIMASSATIM15.10.2026410,000,400,43%0,00
      BSIVB.VBIMASSATIM15.10.2026370,000,030,05%-50,00
      BSIVC.VBIMASSATIM15.10.2026340,000,010,02%0,00
      BSIVD.VBIMASSATIM15.10.2026300,000,010,03%0,00
      BSIVE.VBIMASSATIM15.10.2026270,000,010,03%0,00
      BSIVF.VBIMASSATIM30.10.2026430,001,091,12%0,00
      BSIVG.VBIMASSATIM30.10.2026370,000,160,17%0,00
      BSIVH.VBIMASSATIM30.10.2026320,000,010,03%0,00
      BSIVI.VBIMASSATIM30.10.2026260,000,010,03%0,00
      BSIVJ.VBIMASSATIM30.10.2026220,000,010,03%0,00
      BSIVK.VBIMASSATIM13.11.2026410,000,780,79%0,00
      BSIVL.VBIMASSATIM13.11.2026370,000,250,26%-20,00
      BSIVM.VBIMASSATIM13.11.2026330,000,070,08%0,00
      BSIVN.VBIMASSATIM13.11.2026300,000,030,05%0,00
      BSIVO.VBIMASSATIM13.11.2026270,000,020,03%0,00
      BSIVP.VBIMASSATIM30.11.2026470,002,292,31%0,00
      BSIVQ.VBIMASSATIM30.11.2026410,000,910,93%0,00
      BSIVR.VBIMASSATIM30.11.2026350,000,320,33%-21,05
      BSIVS.VBIMASSATIM30.11.2026290,000,110,12%0,00
      BSIVT.VBIMASSATIM30.11.2026250,000,060,08%0,00
      BSIVU.VBIMASSATIM15.12.2026450,001,761,79%-5,06
      BSIVV.VBIMASSATIM15.12.2026410,000,940,95%-8,74
      BSIVW.VBIMASSATIM15.12.2026370,000,500,51%0,00
      BSIVX.VBIMASSATIM15.12.2026330,000,260,27%0,00
      BSIVY.VBIMASSATIM15.12.2026300,000,180,19%0,00
      BSIVZ.VBIMASSATIM31.12.2026490,003,033,05%0,00
      BSIWA.VBIMASSATIM31.12.2026420,001,361,37%0,00
      BSIWB.VBIMASSATIM31.12.2026360,000,640,65%0,00
      BSIWC.VBIMASSATIM31.12.2026300,000,330,34%0,00
      BSIWD.VBIMASSATIM31.12.2026250,000,190,20%0,00
      BSIWE.VBIMASSATIM15.01.2027470,002,502,52%+8,81
      BSIWF.VBIMASSATIM15.01.2027420,001,441,46%-0,68
      BSIWG.VBIMASSATIM15.01.2027380,000,900,91%0,00
      BSIWH.VBIMASSATIM15.01.2027340,000,580,60%0,00
      BSIWI.VBIMASSATIM15.01.2027310,000,430,45%0,00
      CTIGR.VPAMUKALIM27.10.202680,001,791,81%+20,15
      CTIGS.VPAMUKALIM27.10.202685,000,880,89%+36,92
      CTIGT.VPAMUKALIM27.10.202695,000,160,17%+21,43
      CTIGU.VPAMUKALIM27.10.2026100,000,060,07%0,00
      CTIGV.VPAMUKALIM25.11.202685,001,992,00%+23,23
      CTIGW.VPAMUKALIM25.11.202695,000,730,74%+8,93
      CTIGX.VPAMUKALIM25.11.2026100,000,440,45%+51,72
      CTIGY.VPAMUKALIM25.11.2026120,000,080,09%-22,22
      CTIGZ.VPAMUKALIM23.12.202685,002,862,87%+10,66
      CTIHA.VPAMUKALIM23.12.202695,001,571,58%+15,50
      CTIHB.VPAMUKALIM23.12.2026100,001,221,23%+19,35
      CTIHC.VPAMUKALIM23.12.2026120,000,590,60%0,00
      CTIUL.VPAMUKSATIM27.10.202680,001,651,66%-19,73
      CTIUM.VPAMUKSATIM27.10.202675,000,570,58%-39,58
      CTIUN.VPAMUKSATIM27.10.202670,000,100,11%-63,33
      CTIUO.VPAMUKSATIM27.10.202665,000,020,03%0,00
      CTIUQ.VPAMUKSATIM25.11.202695,000,000,00%0,00
      CTIUW.VPAMUKSATIM25.11.202680,001,441,45%-32,08
      CTIUX.VPAMUKSATIM25.11.202675,000,630,64%0,00
      CTIVA.VPAMUKSATIM25.11.202670,000,260,27%+47,37
      CTIVB.VPAMUKSATIM23.12.202695,007,317,33%0,00
      CTIVC.VPAMUKSATIM23.12.202680,002,282,29%0,00
      CTIVD.VPAMUKSATIM23.12.202675,001,251,26%+5,00
      CTIVE.VPAMUKSATIM23.12.202670,000,630,64%0,00
      CUIEI.VBAKIRALIM27.10.20266,003,603,63%-1,40
      CUIEJ.VBAKIRALIM27.10.20267,001,011,03%-12,26
      CUIEK.VBAKIRALIM27.10.20268,500,090,10%-25,00
      CUIEL.VBAKIRALIM27.10.202610,000,020,03%0,00
      CUIEM.VBAKIRALIM25.11.20266,004,364,40%+0,70
      CUIEN.VBAKIRALIM25.11.20267,001,841,87%+0,55
      CUIEO.VBAKIRALIM25.11.20268,500,480,50%-10,00
      CUIEP.VBAKIRALIM25.11.202610,000,100,12%0,00
      CUIEQ.VBAKIRALIM23.12.20266,005,045,07%+2,03
      CUIER.VBAKIRALIM23.12.20267,002,312,33%-4,56
      CUIES.VBAKIRALIM23.12.20268,500,930,94%+4,49
      CUIET.VBAKIRALIM23.12.202610,000,390,40%0,00
      CUITI.VBAKIRSATIM27.10.20266,501,291,31%0,00
      CUITJ.VBAKIRSATIM27.10.20265,500,090,10%-23,08
      CUITK.VBAKIRSATIM27.10.20265,000,010,03%0,00
      CUITL.VBAKIRSATIM27.10.20264,500,010,02%0,00
      CUITM.VBAKIRSATIM25.11.20267,003,133,16%-8,93
      CUITN.VBAKIRSATIM25.11.20266,501,731,76%-8,33
      CUITO.VBAKIRSATIM25.11.20265,500,310,33%0,00
      CUITP.VBAKIRSATIM25.11.20265,000,110,13%0,00
      CUITQ.VBAKIRSATIM23.12.20267,003,633,65%0,00
      CUITR.VBAKIRSATIM23.12.20266,502,102,12%0,00
      CUITS.VBAKIRSATIM23.12.20265,500,670,68%-10,67
      CUITT.VBAKIRSATIM23.12.20265,000,300,31%0,00
      DJIIP.VDJIALIM30.10.20265.000,001,841,86%-8,25
      DJIIQ.VDJIALIM30.10.20265.200,000,770,78%0,00
      DJIIR.VDJIALIM30.10.20265.400,000,230,24%-25,00
      DJIIS.VDJIALIM30.10.20265.600,000,050,06%-16,67
      DJIIT.VDJIALIM30.11.20265.200,001,401,41%-7,95
      DJIIU.VDJIALIM30.11.20265.400,000,660,67%0,00
      DJIIV.VDJIALIM30.11.20265.600,000,270,28%0,00
      DJIIW.VDJIALIM30.11.20265.800,000,110,12%-29,41
      DJIIX.VDJIALIM30.12.20265.200,001,741,75%-4,37
      DJIIY.VDJIALIM30.12.20265.400,001,001,01%0,00
      DJIIZ.VDJIALIM30.12.20265.600,000,580,59%-21,13
      DJIJP.VDJIALIM30.12.20265.800,000,350,36%0,00
      DJIXR.VDJISATIM30.10.20265.000,000,820,83%0,00
      DJIXS.VDJISATIM30.10.20264.800,000,370,38%0,00
      DJIXT.VDJISATIM30.10.20264.600,000,160,17%0,00
      DJIXU.VDJISATIM30.10.20264.400,000,070,08%0,00
      DJIXV.VDJISATIM30.11.20265.400,003,553,57%0,00
      DJIXW.VDJISATIM30.11.20265.000,001,481,49%-0,67
      DJIXX.VDJISATIM30.11.20264.800,000,940,95%-11,50
      DJIXY.VDJISATIM30.11.20264.600,000,600,61%0,00
      DJIXZ.VDJISATIM30.12.20265.400,003,903,92%0,00
      DJIYD.VDJISATIM30.12.20265.000,001,831,84%0,00
      DJIYE.VDJISATIM30.12.20264.800,001,261,27%+6,45
      DJIYF.VDJISATIM30.12.20264.600,000,920,93%0,00
      DKIFK.VDAXALIM30.10.20262.400,001,641,65%-1,21
      DKIFL.VDAXALIM30.10.20262.500,000,840,85%-4,55
      DKIFM.VDAXALIM30.10.20262.600,000,320,33%-8,33
      DKIFN.VDAXALIM30.10.20262.700,000,090,10%-9,09
      DKIFO.VDAXALIM30.11.20262.600,000,680,69%-1,43
      DKIFP.VDAXALIM30.11.20262.700,000,310,32%-5,88
      DKIFQ.VDAXALIM30.11.20262.800,000,120,13%-14,29
      DKIFR.VDAXALIM30.11.20262.900,000,040,05%-16,67
      DKIFS.VDAXALIM30.12.20262.600,000,870,88%-2,22
      DKIFT.VDAXALIM30.12.20262.700,000,470,48%+9,52
      DKIFU.VDAXALIM30.12.20262.800,000,230,24%0,00
      DKIFV.VDAXALIM30.12.20262.900,000,110,12%-8,33
      DKIUK.VDAXSATIM30.10.20262.500,000,510,52%-8,93
      DKIUL.VDAXSATIM30.10.20262.400,000,200,21%-16,67
      DKIUM.VDAXSATIM30.10.20262.300,000,070,08%-33,33
      DKIUN.VDAXSATIM30.10.20262.200,000,020,03%0,00
      DKIUO.VDAXSATIM30.11.20262.600,001,461,47%-2,67
      DKIUP.VDAXSATIM30.11.20262.500,000,920,93%-4,12
      DKIUQ.VDAXSATIM30.11.20262.400,000,570,58%-7,81
      DKIUR.VDAXSATIM30.11.20262.300,000,300,31%0,00
      DKIUS.VDAXSATIM30.12.20262.600,001,651,66%-1,18
      DKIUT.VDAXSATIM30.12.20262.500,001,131,14%-5,00
      DKIUU.VDAXSATIM30.12.20262.400,000,770,78%-7,14
      DKIUV.VDAXSATIM30.12.20262.300,000,530,54%0,00
      EEIPU.VEREGLSATIM15.10.202644,001,221,24%0,00
      EEIPV.VEREGLSATIM15.10.202640,000,540,55%-25,37
      EEIPW.VEREGLSATIM15.10.202636,000,130,15%-45,45
      EEIPX.VEREGLSATIM15.10.202632,000,020,03%-40,00
      EEIPY.VEREGLSATIM15.10.202629,000,010,02%0,00
      EEIPZ.VEREGLSATIM30.10.202648,001,931,95%0,00
      EEIQA.VEREGLSATIM30.10.202641,000,740,75%0,00
      EEIQB.VEREGLSATIM30.10.202635,000,190,20%-30,77
      EEIQC.VEREGLSATIM30.10.202629,000,030,04%0,00
      EEIQD.VEREGLSATIM30.10.202625,000,010,03%0,00
      EEIQE.VEREGLSATIM13.11.202646,001,541,57%0,00
      EEIQF.VEREGLSATIM13.11.202641,000,790,80%0,00
      EEIQG.VEREGLSATIM13.11.202637,000,390,40%0,00
      EEIQH.VEREGLSATIM13.11.202633,000,180,19%0,00
      EEIQI.VEREGLSATIM13.11.202630,000,100,11%0,00
      EEIQJ.VEREGLSATIM30.11.202644,001,271,28%-8,03
      EEIQK.VEREGLSATIM30.11.202639,000,630,64%-7,35
      EEIQL.VEREGLSATIM30.11.202633,000,230,24%0,00
      EEIQM.VEREGLSATIM30.11.202627,000,080,09%0,00
      EEIQN.VEREGLSATIM30.11.202623,000,040,05%0,00
      EEIQO.VEREGLSATIM15.12.202643,001,121,13%-6,61
      EEIQP.VEREGLSATIM15.12.202639,000,650,66%-23,17
      EEIQQ.VEREGLSATIM15.12.202635,000,350,36%-20,45
      EEIQR.VEREGLSATIM15.12.202631,000,190,20%0,00
      EEIQS.VEREGLSATIM15.12.202628,000,120,13%0,00
      EEIQT.VEREGLSATIM31.12.202644,001,451,46%0,00
      EEIQU.VEREGLSATIM31.12.202638,000,750,76%0,00
      EEIQV.VEREGLSATIM31.12.202632,000,360,37%0,00
      EEIQW.VEREGLSATIM31.12.202627,000,200,21%0,00
      EEIQX.VEREGLSATIM31.12.202623,000,120,13%0,00
      EEIQY.VEREGLSATIM15.01.202742,001,221,23%0,00
      EEIQZ.VEREGLSATIM15.01.202738,000,800,82%0,00
      EEIRA.VEREGLSATIM15.01.202734,000,500,52%-8,93
      EEIRB.VEREGLSATIM15.01.202731,000,370,38%0,00
      EEIRC.VEREGLSATIM15.01.202727,000,240,25%0,00
      EFIGT.VAEFESALIM15.10.202618,000,440,46%+2,17
      EFIGU.VAEFESALIM15.10.202622,000,010,02%-50,00
      EFIGV.VAEFESALIM15.10.202624,000,010,02%0,00
      EFIGW.VAEFESALIM15.10.202628,000,010,02%0,00
      EFIGX.VAEFESALIM15.10.202634,000,010,03%0,00
      EFIGY.VAEFESALIM30.10.202620,000,270,28%+3,70
      EFIGZ.VAEFESALIM30.10.202623,000,040,05%+20,00
      EFIHA.VAEFESALIM30.10.202627,000,010,03%0,00
      EFIHB.VAEFESALIM30.10.202630,000,010,03%0,00
      EFIHC.VAEFESALIM30.10.202633,000,010,03%0,00
      EFIHD.VAEFESALIM13.11.202619,000,660,67%+7,81
      EFIHE.VAEFESALIM13.11.202623,000,120,13%0,00
      EFIHF.VAEFESALIM13.11.202625,000,060,07%0,00
      EFIHG.VAEFESALIM13.11.202630,000,020,03%0,00
      EFIHH.VAEFESALIM13.11.202636,000,010,03%0,00
      EFIHI.VAEFESALIM30.11.202618,001,011,03%+10,31
      EFIHJ.VAEFESALIM30.11.202621,000,410,42%+5,13
      EFIHK.VAEFESALIM30.11.202624,000,190,20%0,00
      EFIHL.VAEFESALIM30.11.202627,000,100,11%0,00
      EFIHM.VAEFESALIM30.11.202629,000,070,08%0,00
      EFIHN.VAEFESALIM15.12.202617,001,521,55%+0,65
      EFIHO.VAEFESALIM15.12.202621,000,570,59%+3,45
      EFIHP.VAEFESALIM15.12.202623,000,370,39%+5,26
      EFIHQ.VAEFESALIM15.12.202627,000,200,21%0,00
      EFIHR.VAEFESALIM15.12.202632,000,130,14%0,00
      EFIHS.VAEFESALIM31.12.202618,001,411,43%0,00
      EFIHT.VAEFESALIM31.12.202621,000,800,82%0,00
      EFIHU.VAEFESALIM31.12.202623,000,580,59%0,00
      EFIHV.VAEFESALIM31.12.202626,000,400,41%0,00
      EFIHW.VAEFESALIM31.12.202629,000,290,31%0,00
      EFIHX.VAEFESALIM15.01.202717,001,851,87%0,00
      EFIHY.VAEFESALIM15.01.202721,000,940,95%+5,38
      EFIHZ.VAEFESALIM15.01.202722,000,820,83%0,00
      EFIIA.VAEFESALIM15.01.202726,000,530,54%+5,77
      EFIIB.VAEFESALIM15.01.202732,000,340,35%0,00
      EFIVT.VAEFESSATIM15.10.202622,001,901,93%0,00
      EFIVU.VAEFESSATIM15.10.202620,000,991,01%0,00
      EFIVV.VAEFESSATIM15.10.202618,000,340,35%-23,26
      EFIVW.VAEFESSATIM15.10.202616,000,070,08%0,00
      EFIVX.VAEFESSATIM15.10.202615,000,020,04%0,00
      EFIVY.VAEFESSATIM30.10.202624,002,782,80%0,00
      EFIVZ.VAEFESSATIM30.10.202621,001,421,45%0,00
      EFIWA.VAEFESSATIM30.10.202618,000,480,50%0,00
      EFIWB.VAEFESSATIM30.10.202615,000,110,12%0,00
      EFIWC.VAEFESSATIM30.10.202613,000,030,04%0,00
      EFIWD.VAEFESSATIM13.11.202623,002,262,29%0,00
      EFIWE.VAEFESSATIM13.11.202621,001,441,47%0,00
      EFIWF.VAEFESSATIM13.11.202619,000,820,83%-19,39
      EFIWG.VAEFESSATIM13.11.202617,000,420,43%0,00
      EFIWH.VAEFESSATIM13.11.202615,000,200,21%0,00
      EFIWI.VAEFESSATIM30.11.202622,001,821,84%0,00
      EFIWJ.VAEFESSATIM30.11.202619,000,800,81%+4,05
      EFIWK.VAEFESSATIM30.11.202616,000,280,29%0,00
      EFIWL.VAEFESSATIM30.11.202613,000,090,10%0,00
      EFIWM.VAEFESSATIM30.11.202611,000,040,05%0,00
      EFIWN.VAEFESSATIM15.12.202621,001,481,49%0,00
      EFIWO.VAEFESSATIM15.12.202619,000,880,90%0,00
      EFIWP.VAEFESSATIM15.12.202617,000,500,51%0,00
      EFIWQ.VAEFESSATIM15.12.202615,000,270,28%0,00
      EFIWR.VAEFESSATIM15.12.202614,000,230,24%0,00
      EFIWS.VAEFESSATIM31.12.202621,001,581,59%+1,90
      EFIWT.VAEFESSATIM31.12.202619,000,970,99%0,00
      EFIWU.VAEFESSATIM31.12.202616,000,440,45%0,00
      EFIWV.VAEFESSATIM31.12.202613,000,210,22%0,00
      EFIWW.VAEFESSATIM31.12.202611,000,130,14%0,00
      EFIWX.VAEFESSATIM15.01.202721,001,601,61%-5,39
      EFIWY.VAEFESSATIM15.01.202719,001,021,04%0,00
      EFIWZ.VAEFESSATIM15.01.202717,000,620,63%0,00
      EFIXA.VAEFESSATIM15.01.202715,000,400,41%0,00
      EFIXB.VAEFESSATIM15.01.202713,000,250,26%0,00
      EIILO.VENKAIALIM15.10.202680,001,351,40%0,00
      EIILP.VENKAIALIM15.10.2026100,000,030,04%0,00
      EIILQ.VENKAIALIM15.10.2026110,000,010,03%0,00
      EIILR.VENKAIALIM15.10.2026130,000,010,02%0,00
      EIILS.VENKAIALIM15.10.2026150,000,010,02%0,00
      EIILT.VENKAIALIM30.10.202690,000,650,67%+7,58
      EIILU.VENKAIALIM30.10.2026100,000,170,18%-15,00
      EIILV.VENKAIALIM30.10.2026110,000,040,05%0,00
      EIILW.VENKAIALIM30.10.2026130,000,010,03%0,00
      EIILX.VENKAIALIM30.10.2026140,000,010,03%0,00
      EIILY.VENKAIALIM13.11.202680,002,132,17%-1,83
      EIILZ.VENKAIALIM13.11.2026100,000,390,41%-9,09
      EIIMA.VENKAIALIM13.11.2026110,000,160,18%0,00
      EIIMB.VENKAIALIM13.11.2026130,000,040,05%0,00
      EIIMC.VENKAIALIM13.11.2026150,000,020,03%0,00
      EIIMD.VENKAIALIM30.11.202680,002,342,38%0,00
      EIIME.VENKAIALIM30.11.202690,001,261,29%+7,03
      EIIMF.VENKAIALIM30.11.2026100,000,680,70%-52,23
      EIIMG.VENKAIALIM30.11.2026120,000,250,26%0,00
      EIIMH.VENKAIALIM30.11.2026130,000,180,19%0,00
      EIIMI.VENKAIALIM15.12.202680,002,742,78%+3,58
      EIIMJ.VENKAIALIM15.12.202690,001,561,60%+2,50
      EIIMK.VENKAIALIM15.12.2026100,000,940,97%0,00
      EIIML.VENKAIALIM15.12.2026120,000,430,44%-6,52
      EIIMM.VENKAIALIM15.12.2026140,000,240,25%+3,85
      EIIMN.VENKAIALIM31.12.202680,003,173,20%0,00
      EIIMO.VENKAIALIM31.12.2026100,001,391,42%-7,36
      EIIMP.VENKAIALIM31.12.2026110,000,971,00%0,00
      EIIMQ.VENKAIALIM31.12.2026120,000,760,78%0,00
      EIIMR.VENKAIALIM31.12.2026140,000,490,50%0,00
      EIIMS.VENKAIALIM15.01.202780,003,463,50%+5,34
      EIIMT.VENKAIALIM15.01.202790,002,362,40%0,00
      EIIMU.VENKAIALIM15.01.2027100,001,681,70%0,00
      EIIMV.VENKAIALIM15.01.2027120,001,001,02%0,00
      EIIMW.VENKAIALIM15.01.2027150,000,630,64%0,00
      ELILT.VEREGLALIM15.10.202636,000,530,55%+10,42
      ELILU.VEREGLALIM15.10.202644,000,010,03%0,00
      ELILV.VEREGLALIM15.10.202648,000,010,02%0,00
      ELILW.VEREGLALIM15.10.202656,000,010,02%0,00
      ELILX.VEREGLALIM15.10.202668,000,010,03%0,00
      ELILY.VEREGLALIM30.10.202639,000,390,41%+8,11
      ELILZ.VEREGLALIM30.10.202646,000,060,07%+40,00
      ELIMA.VEREGLALIM30.10.202652,000,010,02%0,00
      ELIMB.VEREGLALIM30.10.202658,000,030,04%+100,00
      ELIMC.VEREGLALIM30.10.202664,000,010,02%0,00
      ELIMD.VEREGLALIM13.11.202637,000,770,79%+13,04
      ELIME.VEREGLALIM13.11.202646,000,140,16%+13,33
      ELIMF.VEREGLALIM13.11.202650,000,070,08%-11,11
      ELIMG.VEREGLALIM13.11.202658,000,020,03%0,00
      ELIMH.VEREGLALIM13.11.202670,000,020,03%0,00
      ELIMI.VEREGLALIM30.11.202637,000,930,94%+10,84
      ELIMJ.VEREGLALIM30.11.202643,000,420,43%+15,00
      ELIMK.VEREGLALIM30.11.202648,000,230,24%+13,64
      ELIML.VEREGLALIM30.11.202654,000,130,14%0,00
      ELIMM.VEREGLALIM30.11.202660,000,080,09%0,00
      ELIMN.VEREGLALIM15.12.202635,001,291,31%+13,11
      ELIMO.VEREGLALIM15.12.202643,000,510,53%+16,33
      ELIMP.VEREGLALIM15.12.202646,000,380,40%+8,33
      ELIMQ.VEREGLALIM15.12.202654,000,200,21%0,00
      ELIMR.VEREGLALIM15.12.202666,000,100,11%+10,00
      ELIMS.VEREGLALIM31.12.202636,001,431,44%0,00
      ELIMT.VEREGLALIM31.12.202642,000,870,88%0,00
      ELIMU.VEREGLALIM31.12.202648,000,580,59%0,00
      ELIMV.VEREGLALIM31.12.202653,000,440,45%0,00
      ELIMW.VEREGLALIM31.12.202659,000,330,34%0,00
      ELIMX.VEREGLALIM15.01.202734,001,801,82%+7,51
      ELIMY.VEREGLALIM15.01.202742,001,011,02%+11,70
      ELIMZ.VEREGLALIM15.01.202746,000,790,80%+8,00
      ELINA.VEREGLALIM15.01.202753,000,570,58%+13,46
      ELINB.VEREGLALIM15.01.202765,000,370,39%0,00
      EOIPY.VEKGYOSATIM15.10.202623,001,481,50%0,00
      EOIPZ.VEKGYOSATIM15.10.202621,000,630,65%0,00
      EOIQA.VEKGYOSATIM15.10.202619,000,150,16%-52,94
      EOIQB.VEKGYOSATIM15.10.202617,000,020,03%0,00
      EOIQC.VEKGYOSATIM15.10.202615,000,030,04%+100,00
      EOIQD.VEKGYOSATIM30.10.202623,001,471,51%0,00
      EOIQE.VEKGYOSATIM30.10.202620,000,490,51%-29,17
      EOIQF.VEKGYOSATIM30.10.202617,000,110,12%-40,00
      EOIQG.VEKGYOSATIM30.10.202614,000,020,04%0,00
      EOIQH.VEKGYOSATIM30.10.202612,000,010,03%0,00
      EOIQI.VEKGYOSATIM13.11.202622,001,141,16%0,00
      EOIQJ.VEKGYOSATIM13.11.202620,000,580,60%-25,00
      EOIQK.VEKGYOSATIM13.11.202618,000,280,30%0,00
      EOIQL.VEKGYOSATIM13.11.202616,000,120,14%0,00
      EOIQM.VEKGYOSATIM13.11.202615,000,080,10%0,00
      EOIQN.VEKGYOSATIM30.11.202623,001,501,52%0,00
      EOIQO.VEKGYOSATIM30.11.202620,000,610,63%-24,14
      EOIQP.VEKGYOSATIM30.11.202617,000,210,23%0,00
      EOIQQ.VEKGYOSATIM30.11.202614,000,080,10%0,00
      EOIQR.VEKGYOSATIM30.11.202612,000,040,07%0,00
      EOIQS.VEKGYOSATIM15.12.202622,001,211,24%0,00
      EOIQT.VEKGYOSATIM15.12.202620,000,710,73%-21,74
      EOIQU.VEKGYOSATIM15.12.202618,000,420,44%-32,81
      EOIQV.VEKGYOSATIM15.12.202616,000,250,27%0,00
      EOIQW.VEKGYOSATIM15.12.202615,000,190,21%0,00
      EOIQX.VEKGYOSATIM31.12.202623,002,102,12%-10,59
      EOIQY.VEKGYOSATIM31.12.202620,001,251,27%0,00
      EOIQZ.VEKGYOSATIM31.12.202617,000,680,70%0,00
      EOIRA.VEKGYOSATIM31.12.202614,000,370,39%0,00
      EOIRB.VEKGYOSATIM31.12.202612,000,240,26%0,00
      EOIRC.VEKGYOSATIM15.01.202722,001,861,89%-13,76
      EOIRD.VEKGYOSATIM15.01.202720,001,341,36%0,00
      EOIRE.VEKGYOSATIM15.01.202718,000,930,95%-14,55
      EOIRF.VEKGYOSATIM15.01.202716,000,630,65%0,00
      EOIRG.VEKGYOSATIM15.01.202714,000,440,47%0,00
      EPIPO.VENKAISATIM15.10.2026100,002,932,98%0,00
      EPIPP.VENKAISATIM15.10.202690,001,191,23%0,00
      EPIPQ.VENKAISATIM15.10.202680,000,250,26%-32,43
      EPIPR.VENKAISATIM15.10.202675,000,080,09%0,00
      EPIPS.VENKAISATIM15.10.202670,000,020,03%0,00
      EPIPT.VENKAISATIM30.10.2026100,002,842,89%0,00
      EPIPU.VENKAISATIM30.10.202690,001,331,36%0,00
      EPIPV.VENKAISATIM30.10.202680,000,460,48%0,00
      EPIPW.VENKAISATIM30.10.202660,000,030,05%0,00
      EPIPX.VENKAISATIM30.10.202650,000,010,03%0,00
      EPIPY.VENKAISATIM13.11.2026100,002,842,89%0,00
      EPIPZ.VENKAISATIM13.11.202690,001,441,47%0,00
      EPIQA.VENKAISATIM13.11.202680,000,610,63%0,00
      EPIQB.VENKAISATIM13.11.202675,000,390,40%-15,56
      EPIQC.VENKAISATIM13.11.202670,000,250,26%0,00
      EPIQD.VENKAISATIM30.11.2026100,002,882,92%0,00
      EPIQE.VENKAISATIM30.11.202680,000,640,66%0,00
      EPIQF.VENKAISATIM30.11.202670,000,270,28%0,00
      EPIQG.VENKAISATIM30.11.202660,000,110,12%0,00
      EPIQH.VENKAISATIM30.11.202650,000,050,07%0,00
      EPIQI.VENKAISATIM15.12.202690,001,601,62%0,00
      EPIQJ.VENKAISATIM15.12.202680,000,730,75%0,00
      EPIQK.VENKAISATIM15.12.202675,000,540,55%0,00
      EPIQL.VENKAISATIM15.12.202670,000,380,39%0,00
      EPIQM.VENKAISATIM15.12.202660,000,150,16%0,00
      EPIQN.VENKAISATIM31.12.2026100,003,123,16%0,00
      EPIQO.VENKAISATIM31.12.202690,001,881,90%0,00
      EPIQP.VENKAISATIM31.12.202670,000,600,61%0,00
      EPIQQ.VENKAISATIM31.12.202660,000,360,37%0,00
      EPIQR.VENKAISATIM31.12.202650,000,210,22%0,00
      EPIQS.VENKAISATIM15.01.2027100,003,183,22%0,00
      EPIQT.VENKAISATIM15.01.202790,001,972,00%0,00
      EPIQU.VENKAISATIM15.01.202780,001,191,21%-15,83
      EPIQV.VENKAISATIM15.01.202770,000,710,72%+1,45
      EPIQW.VENKAISATIM15.01.202760,000,450,46%0,00
      ESIGM.VEUR/USDALIM15.10.20261,140,040,05%-58,33
      ESIGN.VEUR/USDALIM15.10.20261,160,010,03%+200,00
      ESIGO.VEUR/USDALIM15.10.20261,180,010,02%0,00
      ESIGP.VEUR/USDALIM15.10.20261,200,010,03%0,00
      ESIGQ.VEUR/USDALIM30.10.20261,120,510,53%-32,00
      ESIGR.VEUR/USDALIM30.10.20261,160,040,05%0,00
      ESIGS.VEUR/USDALIM30.10.20261,200,010,02%+200,00
      ESIGT.VEUR/USDALIM30.10.20261,220,010,03%0,00
      ESIGU.VEUR/USDALIM13.11.20261,140,250,26%-31,58
      ESIGV.VEUR/USDALIM13.11.20261,160,090,10%-43,75
      ESIGW.VEUR/USDALIM13.11.20261,180,030,04%-42,86
      ESIGX.VEUR/USDALIM13.11.20261,200,020,03%-33,33
      ESIGY.VEUR/USDALIM30.11.20261,150,230,24%-33,33
      ESIGZ.VEUR/USDALIM30.11.20261,190,020,03%0,00
      ESIHA.VEUR/USDALIM30.11.20261,230,020,03%0,00
      ESIHB.VEUR/USDALIM30.11.20261,250,020,03%0,00
      ESIHC.VEUR/USDALIM15.12.20261,140,440,45%-27,59
      ESIHD.VEUR/USDALIM15.12.20261,170,110,12%-33,33
      ESIHE.VEUR/USDALIM15.12.20261,190,040,05%0,00
      ESIHF.VEUR/USDALIM15.12.20261,220,020,03%0,00
      ESIHG.VEUR/USDALIM31.12.20261,120,981,00%-17,65
      ESIHH.VEUR/USDALIM31.12.20261,140,540,55%-12,70
      ESIHI.VEUR/USDALIM31.12.20261,160,270,28%0,00
      ESIHJ.VEUR/USDALIM31.12.20261,180,120,13%0,00
      ESIHK.VEUR/USDALIM15.01.20271,121,061,08%-19,53
      ESIHL.VEUR/USDALIM15.01.20271,150,460,47%-23,73
      ESIHM.VEUR/USDALIM15.01.20271,180,160,17%-36,00
      ESIHN.VEUR/USDALIM15.01.20271,220,030,04%-25,00
      ESIVO.VEUR/USDSATIM15.10.20261,172,432,46%0,00
      ESIVP.VEUR/USDSATIM15.10.20261,151,461,49%0,00
      ESIVQ.VEUR/USDSATIM15.10.20261,120,310,33%+47,62
      ESIVR.VEUR/USDSATIM15.10.20261,100,040,06%+100,00
      ESIVS.VEUR/USDSATIM30.10.20261,182,922,95%0,00
      ESIVT.VEUR/USDSATIM30.10.20261,151,521,55%0,00
      ESIVU.VEUR/USDSATIM30.10.20261,120,510,53%+37,50
      ESIVV.VEUR/USDSATIM30.10.20261,100,170,18%+41,67
      ESIVW.VEUR/USDSATIM13.11.20261,172,462,49%0,00
      ESIVX.VEUR/USDSATIM13.11.20261,151,601,62%0,00
      ESIVY.VEUR/USDSATIM13.11.20261,120,640,66%+24,07
      ESIVZ.VEUR/USDSATIM13.11.20261,100,280,29%0,00
      ESIWA.VEUR/USDSATIM30.11.20261,182,962,99%+29,96
      ESIWB.VEUR/USDSATIM30.11.20261,151,661,68%0,00
      ESIWC.VEUR/USDSATIM30.11.20261,120,750,77%0,00
      ESIWD.VEUR/USDSATIM30.11.20261,100,400,41%0,00
      ESIWE.VEUR/USDSATIM15.12.20261,172,542,57%0,00
      ESIWF.VEUR/USDSATIM15.12.20261,151,731,75%0,00
      ESIWG.VEUR/USDSATIM15.12.20261,120,840,86%+17,33
      ESIWH.VEUR/USDSATIM15.12.20261,100,490,50%0,00
      ESIWI.VEUR/USDSATIM31.12.20261,162,212,23%0,00
      ESIWJ.VEUR/USDSATIM31.12.20261,141,491,51%0,00
      ESIWK.VEUR/USDSATIM31.12.20261,120,940,96%0,00
      ESIWL.VEUR/USDSATIM31.12.20261,100,550,56%0,00
      ESIWM.VEUR/USDSATIM15.01.20271,162,262,28%+8,70
      ESIWN.VEUR/USDSATIM15.01.20271,141,561,58%0,00
      ESIWO.VEUR/USDSATIM15.01.20271,121,021,04%0,00
      ESIWP.VEUR/USDSATIM15.01.20271,100,620,63%+20,37
      EYILY.VEKGYOALIM15.10.202619,000,690,72%+42,86
      EYILZ.VEKGYOALIM15.10.202623,000,020,03%+50,00
      EYIMA.VEKGYOALIM15.10.202625,000,010,02%0,00
      EYIMB.VEKGYOALIM15.10.202630,000,010,03%0,00
      EYIMC.VEKGYOALIM15.10.202636,000,010,03%0,00
      EYIMD.VEKGYOALIM30.10.202619,000,971,00%+29,73
      EYIME.VEKGYOALIM30.10.202622,000,250,26%+44,44
      EYIMF.VEKGYOALIM30.10.202625,000,050,07%+100,00
      EYIMG.VEKGYOALIM30.10.202628,000,010,02%-33,33
      EYIMH.VEKGYOALIM30.10.202631,000,010,03%0,00
      EYIMI.VEKGYOALIM13.11.202618,001,561,58%+24,03
      EYIMJ.VEKGYOALIM13.11.202622,000,440,46%+43,75
      EYIMK.VEKGYOALIM13.11.202624,000,210,23%+33,33
      EYIML.VEKGYOALIM13.11.202628,000,060,08%+20,00
      EYIMM.VEKGYOALIM13.11.202634,000,020,04%0,00
      EYIMN.VEKGYOALIM30.11.202619,001,341,36%+40,63
      EYIMO.VEKGYOALIM30.11.202622,000,590,61%+32,61
      EYIMP.VEKGYOALIM30.11.202625,000,270,29%+35,00
      EYIMQ.VEKGYOALIM30.11.202628,000,150,17%0,00
      EYIMR.VEKGYOALIM30.11.202631,000,090,11%0,00
      EYIMS.VEKGYOALIM15.12.202618,001,911,94%+17,79
      EYIMT.VEKGYOALIM15.12.202622,000,780,80%+27,42
      EYIMU.VEKGYOALIM15.12.202624,000,490,51%+31,58
      EYIMV.VEKGYOALIM15.12.202628,000,240,26%+30,00
      EYIMW.VEKGYOALIM15.12.202635,000,100,11%0,00
      EYIMX.VEKGYOALIM31.12.202619,002,132,16%+13,02
      EYIMY.VEKGYOALIM31.12.202622,001,481,50%+11,19
      EYIMZ.VEKGYOALIM31.12.202625,001,081,10%+15,38
      EYINA.VEKGYOALIM31.12.202628,000,840,86%0,00
      EYINB.VEKGYOALIM31.12.202631,000,670,69%0,00
      EYINC.VEKGYOALIM15.01.202718,002,622,65%+19,63
      EYIND.VEKGYOALIM15.01.202722,001,681,71%+17,93
      EYINE.VEKGYOALIM15.01.202724,001,391,41%+14,88
      EYINF.VEKGYOALIM15.01.202728,001,031,05%+12,22
      EYING.VEKGYOALIM15.01.202733,000,790,81%+8,57
      FOIAA.VFROTOALIM15.12.2026100,000,170,18%-5,56
      FOIAB.VFROTOALIM15.12.2026110,000,140,15%0,00
      FOIAC.VFROTOALIM15.12.2026140,000,060,07%0,00
      FOIAD.VFROTOALIM31.12.202670,001,341,36%+1,52
      FOIAE.VFROTOALIM31.12.202690,000,490,50%0,00
      FOIAF.VFROTOALIM31.12.2026100,000,340,35%0,00
      FOIAG.VFROTOALIM31.12.2026110,000,250,26%0,00
      FOIAH.VFROTOALIM31.12.2026120,000,190,20%0,00
      FOIAI.VFROTOALIM15.01.202770,001,461,48%+5,63
      FOIAJ.VFROTOALIM15.01.202780,000,920,93%+1,09
      FOIAK.VFROTOALIM15.01.202790,000,610,62%0,00
      FOIAL.VFROTOALIM15.01.2027110,000,340,35%-2,78
      FOIAM.VFROTOALIM15.01.2027130,000,240,25%+4,00
      FOISD.VFROTOSATIM15.10.2026100,002,472,50%0,00
      FOISE.VFROTOSATIM15.10.202690,001,491,51%0,00
      FOISF.VFROTOSATIM15.10.202680,000,590,61%0,00
      FOISG.VFROTOSATIM15.10.202670,000,110,12%0,00
      FOISH.VFROTOSATIM15.10.202660,000,010,03%0,00
      FOISI.VFROTOSATIM30.10.2026100,002,382,40%0,00
      FOISJ.VFROTOSATIM30.10.202690,001,441,46%0,00
      FOISK.VFROTOSATIM30.10.202670,000,210,22%-8,00
      FOISL.VFROTOSATIM30.10.202660,000,060,07%0,00
      FOISM.VFROTOSATIM30.10.202650,000,010,03%0,00
      FOISN.VFROTOSATIM13.11.202690,001,421,45%0,00
      FOISO.VFROTOSATIM13.11.202685,001,031,05%0,00
      FOISP.VFROTOSATIM13.11.202680,000,710,72%-2,67
      FOISQ.VFROTOSATIM13.11.202670,000,300,31%0,00
      FOISR.VFROTOSATIM13.11.202660,000,110,12%0,00
      FOISS.VFROTOSATIM30.11.202690,001,341,36%0,00
      FOIST.VFROTOSATIM30.11.202680,000,630,64%0,00
      FOISU.VFROTOSATIM30.11.202670,000,230,24%0,00
      FOISV.VFROTOSATIM30.11.202660,000,090,10%0,00
      FOISW.VFROTOSATIM30.11.202650,000,030,04%0,00
      FOISX.VFROTOSATIM15.12.202690,001,401,43%0,00
      FOISY.VFROTOSATIM15.12.202680,000,760,77%0,00
      FOISZ.VFROTOSATIM15.12.202670,000,340,35%0,00
      FOITA.VFROTOSATIM15.12.202665,000,260,27%0,00
      FOITB.VFROTOSATIM15.12.202660,000,220,23%0,00
      FOITC.VFROTOSATIM31.12.202690,001,451,47%+6,52
      FOITD.VFROTOSATIM31.12.202680,000,800,81%0,00
      FOITE.VFROTOSATIM31.12.202670,000,390,40%0,00
      FOITF.VFROTOSATIM31.12.202660,000,190,20%0,00
      FOITG.VFROTOSATIM31.12.202650,000,100,11%0,00
      FOITH.VFROTOSATIM15.01.202790,001,471,48%0,00
      FOITI.VFROTOSATIM15.01.202780,000,830,84%0,00
      FOITJ.VFROTOSATIM15.01.202770,000,430,44%-6,38
      FOITK.VFROTOSATIM15.01.202765,000,320,33%0,00
      FOITL.VFROTOSATIM15.01.202760,000,230,24%0,00
      FRIOE.VFROTOALIM15.10.202680,000,110,12%-15,38
      FRIOF.VFROTOALIM15.10.2026100,000,010,02%0,00
      FRIOG.VFROTOALIM15.10.2026110,000,010,02%0,00
      FRIOH.VFROTOALIM15.10.2026120,000,010,02%0,00
      FRIOI.VFROTOALIM15.10.2026150,000,010,02%0,00
      FRIOJ.VFROTOALIM30.10.202680,000,270,28%-3,57
      FRIOK.VFROTOALIM30.10.202690,000,050,06%0,00
      FRIOL.VFROTOALIM30.10.2026110,000,010,03%0,00
      FRIOM.VFROTOALIM30.10.2026120,000,010,02%-50,00
      FRION.VFROTOALIM30.10.2026130,000,010,02%0,00
      FRIOO.VFROTOALIM13.11.202680,000,420,43%-2,33
      FRIOP.VFROTOALIM13.11.202690,000,140,15%-6,25
      FRIOQ.VFROTOALIM13.11.2026100,000,050,06%-16,67
      FRIOR.VFROTOALIM13.11.2026120,000,020,03%0,00
      FRIOS.VFROTOALIM13.11.2026150,000,020,03%0,00
      FRIOT.VFROTOALIM30.11.202680,000,430,44%0,00
      FRIOU.VFROTOALIM30.11.202690,000,160,17%-5,88
      FRIOV.VFROTOALIM30.11.2026100,000,070,09%0,00
      FRIOW.VFROTOALIM30.11.2026110,000,040,05%-28,57
      FRIOX.VFROTOALIM30.11.2026130,000,020,03%0,00
      FRIOY.VFROTOALIM15.12.202670,001,201,23%-2,46
      FRIOZ.VFROTOALIM15.12.202690,000,330,35%-2,94
      GAIKQ.VGARANALIM15.10.2026130,000,260,29%+38,10
      GAIKR.VGARANALIM15.10.2026160,000,010,02%0,00
      GAIKS.VGARANALIM15.10.2026170,000,010,02%0,00
      GAIKT.VGARANALIM15.10.2026200,000,010,02%0,00
      GAIKU.VGARANALIM15.10.2026240,000,010,02%0,00
      GAIKV.VGARANALIM30.10.2026130,000,440,46%+18,92
      GAIKW.VGARANALIM30.10.2026150,000,090,11%+50,00
      GAIKX.VGARANALIM30.10.2026170,000,020,03%0,00
      GAIKY.VGARANALIM30.10.2026190,000,010,02%0,00
      GAIKZ.VGARANALIM30.10.2026210,000,010,02%-50,00
      GAILA.VGARANALIM13.11.2026120,000,910,95%+16,67
      GAILB.VGARANALIM13.11.2026150,000,190,21%+26,67
      GAILC.VGARANALIM13.11.2026170,000,060,08%-14,29
      GAILD.VGARANALIM13.11.2026190,000,030,05%-20,00
      GAILE.VGARANALIM13.11.2026230,000,010,03%-33,33
      GAILF.VGARANALIM30.11.2026130,000,640,67%+14,29
      GAILG.VGARANALIM30.11.2026150,000,250,27%+35,00
      GAILH.VGARANALIM30.11.2026170,000,100,13%0,00
      GAILI.VGARANALIM30.11.2026190,000,050,07%0,00
      GAILJ.VGARANALIM30.11.2026210,000,030,05%+33,33
      GAILK.VGARANALIM15.12.2026120,001,151,18%+10,48
      GAILL.VGARANALIM15.12.2026150,000,390,41%+14,71
      GAILM.VGARANALIM15.12.2026160,000,000,30%+15,38
      GAILN.VGARANALIM15.12.2026190,000,120,15%+27,27
      GAILO.VGARANALIM15.12.2026230,000,070,09%-12,50
      GAILP.VGARANALIM31.12.2026120,001,291,33%+4,84
      GAILQ.VGARANALIM31.12.2026140,000,750,77%-2,56
      GAILR.VGARANALIM31.12.2026160,000,460,48%0,00
      GAILS.VGARANALIM31.12.2026180,000,320,34%-8,57
      GAILT.VGARANALIM31.12.2026200,000,240,26%0,00
      GAILU.VGARANALIM15.01.2027120,001,391,43%+13,18
      GAILV.VGARANALIM15.01.2027140,000,860,88%+15,19
      GAILW.VGARANALIM15.01.2027160,000,580,59%+22,00
      GAILX.VGARANALIM15.01.2027180,000,420,44%0,00
      GAILY.VGARANALIM15.01.2027220,000,260,29%0,00
      GAIZI.VGARANSATIM15.10.2026160,001,441,46%-2,04
      GAIZJ.VGARANSATIM15.10.2026140,000,520,55%-12,07
      GAIZK.VGARANSATIM15.10.2026130,000,200,23%-44,12
      GAIZL.VGARANSATIM15.10.2026110,000,010,03%0,00
      GAIZM.VGARANSATIM15.10.2026100,000,010,03%+200,00
      GAIZN.VGARANSATIM30.10.2026160,001,391,42%0,00
      GAIZO.VGARANSATIM30.10.2026140,000,570,59%0,00
      GAIZQ.VGARANSATIM30.10.2026120,000,140,16%-38,10
      GAIZW.VGARANSATIM30.10.2026100,000,020,04%0,00
      GAIZX.VGARANSATIM30.10.202680,000,010,03%0,00
      GCIBS.VGOOGALIM16.10.2026460,000,010,02%0,00
      GCIBT.VGOOGALIM16.10.2026420,000,010,03%0,00
      GCIBU.VGOOGALIM16.10.2026380,000,150,17%0,00
      GCIBV.VGOOGALIM16.10.2026340,001,231,29%0,00
      GCIBW.VGOOGALIM20.11.2026460,000,130,14%0,00
      GCIBX.VGOOGALIM20.11.2026420,000,370,39%-2,63
      GCIBY.VGOOGALIM20.11.2026380,000,981,01%0,00
      GCIBZ.VGOOGALIM20.11.2026340,002,372,43%-5,60
      GCICA.VGOOGALIM18.12.2026460,000,430,45%0,00
      GCICB.VGOOGALIM18.12.2026420,000,800,83%0,00
      GCICC.VGOOGALIM18.12.2026380,001,531,57%0,00
      GCICD.VGOOGALIM18.12.2026340,002,953,01%0,00
      GCIQS.VGOOGSATIM16.10.2026350,001,671,73%0,00
      GCIQT.VGOOGSATIM16.10.2026320,000,390,42%0,00
      GCIQU.VGOOGSATIM16.10.2026290,000,040,05%0,00
      GCIQV.VGOOGSATIM16.10.2026260,000,010,03%0,00
      GCIQW.VGOOGSATIM20.11.2026350,002,842,90%0,00
      GCIQX.VGOOGSATIM20.11.2026320,001,351,39%-0,71
      GCIQY.VGOOGSATIM20.11.2026290,000,550,57%0,00
      GCIQZ.VGOOGSATIM20.11.2026260,000,170,18%0,00
      GCIRA.VGOOGSATIM18.12.2026350,003,443,49%0,00
      GCIRB.VGOOGSATIM18.12.2026320,001,921,96%0,00
      GCIRC.VGOOGSATIM18.12.2026290,000,971,00%0,00
      GCIRD.VGOOGSATIM18.12.2026260,000,420,44%0,00
      GFIEV.VGUBRFALIM15.10.2026440,000,320,38%-9,52
      GFIEW.VGUBRFALIM15.10.2026540,000,040,06%-50,00
      GFIEX.VGUBRFALIM15.10.2026590,000,010,02%0,00
      GFIEY.VGUBRFALIM15.10.2026680,000,010,03%+100,00
      GFIEZ.VGUBRFALIM15.10.2026830,000,010,03%0,00
      GFIFA.VGUBRFALIM30.10.2026450,000,560,59%-6,35
      GFIFB.VGUBRFALIM30.10.2026520,000,240,25%-20,00
      GFIFC.VGUBRFALIM30.10.2026600,000,060,08%0,00
      GFIFD.VGUBRFALIM30.10.2026670,000,030,04%0,00
      GFIFE.VGUBRFALIM30.10.2026740,000,020,03%0,00
      GFIFF.VGUBRFALIM13.11.2026430,000,941,00%-8,26
      GFIFG.VGUBRFALIM13.11.2026520,000,370,43%-15,69
      GFIFH.VGUBRFALIM13.11.2026570,000,230,29%0,00
      GFIFI.VGUBRFALIM13.11.2026670,000,110,12%0,00
      GFIFJ.VGUBRFALIM13.11.2026810,000,050,06%0,00
      GFIFK.VGUBRFALIM30.11.2026460,000,810,86%-14,74
      GFIFL.VGUBRFALIM30.11.2026530,000,400,46%-7,55
      GFIFM.VGUBRFALIM30.11.2026600,000,210,26%0,00
      GFIFN.VGUBRFALIM30.11.2026670,000,130,14%0,00
      GFIFO.VGUBRFALIM30.11.2026750,000,080,10%0,00
      GFIFP.VGUBRFALIM15.12.2026430,001,351,43%-4,64
      GFIFQ.VGUBRFALIM15.12.2026530,000,680,74%0,00
      GFIFR.VGUBRFALIM15.12.2026580,000,510,57%0,00
      GFIFS.VGUBRFALIM15.12.2026670,000,350,40%0,00
      GFIFT.VGUBRFALIM15.12.2026820,000,220,23%-7,41
      GFIFU.VGUBRFALIM31.12.2026420,001,531,55%0,00
      GFIFV.VGUBRFALIM31.12.2026480,001,041,05%-0,88
      GFIFW.VGUBRFALIM31.12.2026550,000,690,70%-5,41
      GFIFX.VGUBRFALIM31.12.2026610,000,520,53%0,00
      GFIFY.VGUBRFALIM31.12.2026680,000,410,42%0,00
      GFIFZ.VGUBRFALIM15.01.2027390,002,012,04%+6,81
      GFIGA.VGUBRFALIM15.01.2027480,001,191,20%-3,82
      GFIGB.VGUBRFALIM15.01.2027530,000,930,94%0,00
      GFIGC.VGUBRFALIM15.01.2027610,000,670,68%0,00
      GFIGD.VGUBRFALIM15.01.2027750,000,460,47%0,00
      GFITV.VGUBRFSATIM15.10.2026540,002,422,50%0,00
      GFITW.VGUBRFSATIM15.10.2026490,001,501,57%0,00
      GFITX.VGUBRFSATIM15.10.2026440,000,730,76%0,00
      GFITY.VGUBRFSATIM15.10.2026390,000,260,27%-19,35
      GFITZ.VGUBRFSATIM15.10.2026350,000,080,10%-23,08
      GFIUA.VGUBRFSATIM30.10.2026550,002,612,69%0,00
      GFIUB.VGUBRFSATIM30.10.2026480,001,441,46%0,00
      GFIUC.VGUBRFSATIM30.10.2026410,000,600,61%-3,23
      GFIUD.VGUBRFSATIM30.10.2026330,000,150,16%0,00
      GFIUE.VGUBRFSATIM30.10.2026290,000,060,08%0,00
      GFIUF.VGUBRFSATIM13.11.2026520,002,142,21%0,00
      GFIUG.VGUBRFSATIM13.11.2026480,001,541,57%0,00
      GFIUH.VGUBRFSATIM13.11.2026430,000,940,95%0,00
      GFIUI.VGUBRFSATIM13.11.2026380,000,510,53%0,00
      GFIUJ.VGUBRFSATIM13.11.2026340,000,300,31%0,00
      GFIUK.VGUBRFSATIM30.11.2026550,002,562,62%0,00
      GFIUL.VGUBRFSATIM30.11.2026480,001,521,55%0,00
      GFIUM.VGUBRFSATIM30.11.2026410,000,800,81%0,00
      GFIUN.VGUBRFSATIM30.11.2026340,000,370,38%0,00
      GFIUO.VGUBRFSATIM30.11.2026290,000,210,22%0,00
      GFIUP.VGUBRFSATIM15.12.2026530,002,402,47%0,00
      GFIUQ.VGUBRFSATIM15.12.2026480,001,701,72%-1,73
      GFIUR.VGUBRFSATIM15.12.2026430,001,151,16%0,00
      GFIUS.VGUBRFSATIM15.12.2026390,000,820,83%0,00
      GFIUT.VGUBRFSATIM15.12.2026350,000,570,59%0,00
      GFIUU.VGUBRFSATIM31.12.2026500,001,941,95%0,00
      GFIUV.VGUBRFSATIM31.12.2026440,001,221,24%0,00
      GFIUW.VGUBRFSATIM31.12.2026370,000,670,68%0,00
      GFIUX.VGUBRFSATIM31.12.2026310,000,390,40%0,00
      GFIUY.VGUBRFSATIM31.12.2026260,000,240,25%0,00
      GFIUZ.VGUBRFSATIM15.01.2027480,001,731,74%0,00
      GFIVA.VGUBRFSATIM15.01.2027440,001,291,31%0,00
      GFIVB.VGUBRFSATIM15.01.2027390,000,860,88%0,00
      GFIVC.VGUBRFSATIM15.01.2027350,000,630,65%0,00
      GFIVD.VGUBRFSATIM15.01.2027320,000,500,51%0,00
      GGIPA.VGARANSATIM13.11.2026150,000,960,99%0,00
      GGIPB.VGARANSATIM13.11.2026140,000,620,64%-22,78
      GGIPC.VGARANSATIM13.11.2026120,000,190,22%0,00
      GGIPD.VGARANSATIM13.11.2026110,000,110,13%0,00
      GGIPE.VGARANSATIM13.11.2026100,000,050,07%0,00
      GGIPF.VGARANSATIM30.11.2026150,000,930,96%0,00
      GGIPG.VGARANSATIM30.11.2026130,000,350,37%-22,73
      GGIPH.VGARANSATIM30.11.2026110,000,110,13%0,00
      GGIPI.VGARANSATIM30.11.202690,000,030,05%0,00
      GGIPJ.VGARANSATIM30.11.202680,000,020,05%0,00
      GGIPK.VGARANSATIM15.12.2026150,000,981,00%-17,39
      GGIPL.VGARANSATIM15.12.2026130,000,430,45%0,00
      GGIPM.VGARANSATIM15.12.2026120,000,290,31%0,00
      GGIPN.VGARANSATIM15.12.2026110,000,190,21%0,00
      GGIPO.VGARANSATIM15.12.2026100,000,130,15%0,00
      GGIPP.VGARANSATIM31.12.2026150,001,091,11%-2,73
      GGIPQ.VGARANSATIM31.12.2026130,000,540,56%0,00
      GGIPR.VGARANSATIM31.12.2026110,000,250,27%0,00
      GGIPS.VGARANSATIM31.12.202690,000,120,14%0,00
      GGIPT.VGARANSATIM31.12.202680,000,080,10%0,00
      GGIPU.VGARANSATIM15.01.2027140,000,800,83%-13,98
      GGIPV.VGARANSATIM15.01.2027130,000,560,59%0,00
      GGIPW.VGARANSATIM15.01.2027120,000,390,41%0,00
      GGIPX.VGARANSATIM15.01.2027100,000,200,22%0,00
      GGIPY.VGARANSATIM15.01.202790,000,150,17%0,00
      GXIFC.VALTSPTALIM15.10.20266.000,000,630,64%-28,89
      GXIFD.VALTSPTALIM15.10.20267.000,000,070,08%0,00
      GXIFE.VALTSPTALIM15.10.20268.000,000,010,03%0,00
      GXIFF.VALTSPTALIM15.10.20269.000,000,010,03%0,00
      GXIFG.VALTSPTALIM30.10.20266.000,000,760,77%0,00
      GXIFH.VALTSPTALIM30.10.20267.000,000,200,21%-12,50
      GXIFI.VALTSPTALIM30.10.20268.000,000,040,05%0,00
      GXIFJ.VALTSPTALIM30.10.20269.000,000,010,02%0,00
      GXIFK.VALTSPTALIM13.11.20266.000,000,870,88%0,00
      GXIFL.VALTSPTALIM13.11.20267.000,000,320,33%-8,11
      GXIFM.VALTSPTALIM13.11.20268.000,000,120,13%-25,00
      GXIFN.VALTSPTALIM13.11.20269.000,000,050,06%0,00
      GXIFO.VALTSPTALIM30.11.20266.500,000,650,66%0,00
      GXIFP.VALTSPTALIM30.11.20267.500,000,200,21%-8,70
      GXIFQ.VALTSPTALIM30.11.20268.500,000,070,08%0,00
      GXIFR.VALTSPTALIM30.11.20269.500,000,030,04%0,00
      GXIFS.VALTSPTALIM15.12.20266.500,000,730,74%-5,19
      GXIFT.VALTSPTALIM15.12.20267.500,000,330,34%-10,53
      GXIFU.VALTSPTALIM15.12.20269.500,000,080,09%-20,00
      GXIFV.VALTSPTALIM15.12.20261.100,000,030,04%0,00
      GXIFW.VALTSPTALIM31.12.20266.500,000,810,82%0,00
      GXIFX.VALTSPTALIM31.12.20267.500,000,380,39%0,00
      GXIFY.VALTSPTALIM31.12.20268.500,000,220,23%0,00
      GXIFZ.VALTSPTALIM31.12.20269.500,000,150,16%0,00
      GXIGA.VALTSPTALIM15.01.20276.500,000,900,91%-6,32
      GXIGB.VALTSPTALIM15.01.20277.500,000,470,48%-9,43
      GXIGC.VALTSPTALIM15.01.20279.500,000,200,21%0,00
      GXIGD.VALTSPTALIM15.01.20271.100,000,140,15%0,00
      GXIUC.VALTSPTSATIM15.10.20267.000,000,450,46%0,00
      GXIUD.VALTSPTSATIM15.10.20266.500,000,130,14%0,00
      GXIUE.VALTSPTSATIM15.10.20266.000,000,020,03%0,00
      GXIUF.VALTSPTSATIM15.10.20265.500,000,010,02%+100,00
      GXIUG.VALTSPTSATIM30.10.20267.000,000,470,48%0,00
      GXIUH.VALTSPTSATIM30.10.20266.500,000,200,21%0,00
      GXIUI.VALTSPTSATIM30.10.20266.000,000,060,07%0,00
      GXIUJ.VALTSPTSATIM30.10.20265.500,000,010,02%0,00
      GXIUK.VALTSPTSATIM13.11.20267.000,000,490,50%0,00
      GXIUL.VALTSPTSATIM13.11.20266.500,000,230,24%0,00
      GXIUM.VALTSPTSATIM13.11.20266.000,000,090,10%0,00
      GXIUN.VALTSPTSATIM13.11.20265.500,000,030,04%0,00
      GXIUO.VALTSPTSATIM30.11.20267.500,000,810,82%0,00
      GXIUP.VALTSPTSATIM30.11.20267.000,000,510,52%0,00
      GXIUQ.VALTSPTSATIM30.11.20266.500,000,300,31%0,00
      GXIUR.VALTSPTSATIM30.11.20266.000,000,180,19%+5,56
      GXIUS.VALTSPTSATIM15.12.20268.000,001,201,21%0,00
      GXIUT.VALTSPTSATIM15.12.20267.000,000,530,54%0,00
      GXIUU.VALTSPTSATIM15.12.20266.000,000,150,16%0,00
      GXIUV.VALTSPTSATIM15.12.20265.500,000,070,08%0,00
      GXIUW.VALTSPTSATIM31.12.20267.500,000,810,82%0,00
      GXIUX.VALTSPTSATIM31.12.20267.000,000,510,52%0,00
      GXIUY.VALTSPTSATIM31.12.20266.500,000,310,32%0,00
      GXIUZ.VALTSPTSATIM31.12.20266.000,000,180,19%0,00
      GXIVA.VALTSPTSATIM15.01.20278.000,001,171,18%0,00
      GXIVB.VALTSPTSATIM15.01.20277.000,000,530,54%0,00
      GXIVC.VALTSPTSATIM15.01.20276.000,000,200,21%0,00
      GXIVD.VALTSPTSATIM15.01.20275.500,000,130,14%0,00
      ICIOJ.VISCTRALIM15.10.202614,000,140,15%+36,36
      ICIOK.VISCTRALIM15.10.202617,000,010,02%+100,00
      ICIOL.VISCTRALIM15.10.202618,000,010,02%0,00
      ICIOM.VISCTRALIM15.10.202621,000,010,03%-66,67
      ICION.VISCTRALIM15.10.202626,000,010,02%0,00
      ICIOO.VISCTRALIM30.10.202614,000,420,43%+22,86
      ICIOP.VISCTRALIM30.10.202616,000,060,07%0,00
      ICIOQ.VISCTRALIM30.10.202619,000,020,03%-33,33
      ICIOR.VISCTRALIM30.10.202621,000,020,03%0,00
      ICIOS.VISCTRALIM30.10.202623,000,010,02%0,00
      ICIOT.VISCTRALIM13.11.202613,001,151,18%+15,15
      ICIOU.VISCTRALIM13.11.202616,000,190,20%+26,67
      ICIOV.VISCTRALIM13.11.202618,000,060,07%+20,00
      ICIOW.VISCTRALIM13.11.202621,000,020,04%0,00
      ICIOX.VISCTRALIM13.11.202625,000,020,03%0,00
      ICIOY.VISCTRALIM30.11.202612,001,871,90%+14,63
      ICIOZ.VISCTRALIM30.11.202614,000,800,82%+24,62
      ITIAA.VISCTRALIM30.11.202616,000,360,37%+20,00
      ITIAB.VISCTRALIM30.11.202618,000,200,21%0,00
      ITIAC.VISCTRALIM30.11.202620,000,120,13%0,00
      ITIAD.VISCTRALIM15.12.202612,002,202,23%+13,85
      ITIAE.VISCTRALIM15.12.202614,001,091,11%+20,00
      ITIAF.VISCTRALIM15.12.202615,000,810,82%+20,59
      ITIAG.VISCTRALIM15.12.202618,000,390,40%+26,47
      ITIAH.VISCTRALIM15.12.202622,000,180,19%+5,56
      ITIAI.VISCTRALIM31.12.202613,002,132,16%+11,05
      ITIAJ.VISCTRALIM31.12.202615,001,361,39%0,00
      ITIAK.VISCTRALIM31.12.202617,000,930,94%+15,66
      ITIAL.VISCTRALIM31.12.202619,000,680,69%+22,41
      ITIAM.VISCTRALIM31.12.202621,000,550,56%+16,33
      ITIAN.VISCTRALIM15.01.202712,002,932,95%+7,12
      ITIAO.VISCTRALIM15.01.202715,001,601,63%+11,64
      ITIAP.VISCTRALIM15.01.202716,001,351,38%+9,24
      ITIAQ.VISCTRALIM15.01.202719,000,890,90%+17,72
      ITIAR.VISCTRALIM15.01.202723,000,630,64%+10,71
      ITISI.VISCTRSATIM15.10.202617,004,014,05%0,00
      ITISJ.VISCTRSATIM15.10.202615,002,052,07%-13,42
      ITISK.VISCTRSATIM15.10.202614,001,171,20%0,00
      ITISL.VISCTRSATIM15.10.202612,000,180,19%-52,78
      ITISM.VISCTRSATIM15.10.202611,000,040,05%0,00
      ITISN.VISCTRSATIM30.10.202617,003,863,90%0,00
      ITISO.VISCTRSATIM30.10.202615,002,022,05%0,00
      ITISP.VISCTRSATIM30.10.202613,000,710,74%-27,08
      ITISQ.VISCTRSATIM30.10.202610,000,080,09%0,00
      ITISR.VISCTRSATIM30.10.20269,000,030,04%0,00
      ITISS.VISCTRSATIM13.11.202616,002,862,90%0,00
      ITIST.VISCTRSATIM13.11.202615,002,042,07%0,00
      ITISU.VISCTRSATIM13.11.202613,000,850,88%0,00
      ITISV.VISCTRSATIM13.11.202612,000,510,53%-35,90
      ITISW.VISCTRSATIM13.11.202611,000,300,31%0,00
      ITISX.VISCTRSATIM30.11.202615,002,042,07%0,00
      ITISY.VISCTRSATIM30.11.202613,000,790,80%-20,20
      ITISZ.VISCTRSATIM30.11.202611,000,240,25%-27,78
      ITITA.VISCTRSATIM30.11.20269,000,070,08%0,00
      ITITB.VISCTRSATIM30.11.20268,000,040,06%0,00
      ITITC.VISCTRSATIM15.12.202614,001,451,47%0,00
      ITITD.VISCTRSATIM15.12.202613,000,930,95%0,00
      ITITE.VISCTRSATIM15.12.202612,000,630,65%-17,72
      ITITF.VISCTRSATIM15.12.202610,000,210,22%0,00
      ITITG.VISCTRSATIM15.12.20269,000,130,14%0,00
      ITITH.VISCTRSATIM31.12.202615,002,502,53%0,00
      ITITI.VISCTRSATIM31.12.202613,001,371,38%0,00
      ITITJ.VISCTRSATIM31.12.202611,000,700,72%0,00
      ITITK.VISCTRSATIM31.12.20269,000,370,38%0,00
      ITITL.VISCTRSATIM31.12.20268,000,270,28%0,00
      ITITM.VISCTRSATIM15.01.202715,002,572,60%-4,43
      ITITN.VISCTRSATIM15.01.202713,001,461,48%0,00
      ITITO.VISCTRSATIM15.01.202712,001,081,09%-2,70
      ITITP.VISCTRSATIM15.01.202711,000,800,81%0,00
      ITITQ.VISCTRSATIM15.01.202710,000,610,62%0,00
      IVIIF.VXU030ALIM15.10.20262.200,000,020,03%+200,00
      IVIIG.VXU030ALIM15.10.20261.800,000,010,02%0,00
      IVIIH.VXU030ALIM15.10.20261.700,000,060,07%0,00
      IVIII.VXU030ALIM15.10.20261.600,000,300,31%+11,11
      IVIIJ.VXU030ALIM15.10.20261.400,001,671,69%+7,45
      IVIIK.VXU030ALIM30.10.20262.200,000,020,03%0,00
      IVIIL.VXU030ALIM30.10.20262.000,000,020,03%0,00
      IVIIM.VXU030ALIM30.10.20261.800,000,110,12%+9,09
      IVIIN.VXU030ALIM30.10.20261.600,000,610,62%+10,71
      IVIIO.VXU030ALIM30.10.20261.500,001,191,21%+8,18
      IVIIP.VXU030ALIM13.11.20262.200,000,040,05%+66,67
      IVIIQ.VXU030ALIM13.11.20261.800,000,250,27%+3,85
      IVIIR.VXU030ALIM13.11.20261.700,000,490,50%+11,36
      IVIIS.VXU030ALIM13.11.20261.600,000,890,91%+9,76
      IVIIT.VXU030ALIM13.11.20261.400,002,222,25%+8,65
      IVIIU.VXU030ALIM30.11.20262.400,000,030,04%+20,00
      IVIIV.VXU030ALIM30.11.20262.200,000,060,07%-12,50
      IVIIW.VXU030ALIM30.11.20262.000,000,130,14%0,00
      IVIIX.VXU030ALIM30.11.20261.800,000,340,35%-5,56
      IVIIY.VXU030ALIM30.11.20261.600,001,081,09%+13,54
      IVIIZ.VXU030ALIM15.12.20262.200,000,210,22%0,00
      IVIJA.VXU030ALIM15.12.20261.800,000,620,63%+8,77
      IVIJB.VXU030ALIM15.12.20261.700,000,940,95%+5,68
      IVIJC.VXU030ALIM15.12.20261.600,001,391,41%+11,81
      IVIJD.VXU030ALIM15.12.20261.400,002,732,76%+4,98
      IVIJE.VXU030ALIM31.12.20262.400,000,290,30%0,00
      IVIJF.VXU030ALIM31.12.20262.200,000,380,39%+18,18
      IVIJG.VXU030ALIM31.12.20262.000,000,560,57%0,00
      IVIJH.VXU030ALIM31.12.20261.800,000,890,90%+5,81
      IVIJI.VXU030ALIM31.12.20261.600,001,591,61%+4,52
      IVIJJ.VXU030ALIM15.01.20272.300,000,460,48%+4,44
      IVIJK.VXU030ALIM15.01.20272.100,000,620,63%+5,08
      IVIJL.VXU030ALIM15.01.20271.900,000,880,90%+7,23
      IVIJM.VXU030ALIM15.01.20271.700,001,371,39%+4,51
      IVIJN.VXU030ALIM15.01.20271.500,002,392,42%+5,26
      IVIXL.VXU030SATIM15.10.20261.700,001,431,45%-8,75
      IVIXM.VXU030SATIM15.10.20261.600,000,670,68%-22,73
      IVIXN.VXU030SATIM15.10.20261.500,000,220,23%-37,84
      IVIXO.VXU030SATIM15.10.20261.400,000,060,07%-50,00
      IVIXP.VXU030SATIM15.10.20261.200,000,010,03%0,00
      IVIXQ.VXU030SATIM30.10.20261.800,002,252,27%-8,91
      IVIXR.VXU030SATIM30.10.20261.600,000,790,80%-17,71
      IVIXS.VXU030SATIM30.10.20261.500,000,390,40%-23,53
      IVIXT.VXU030SATIM30.10.20261.400,000,180,19%-33,33
      IVIXU.VXU030SATIM30.10.20261.300,000,080,09%0,00
      IVIXV.VXU030SATIM13.11.20261.700,001,461,48%-9,64
      IVIXW.VXU030SATIM13.11.20261.600,000,880,90%-12,87
      IVIXX.VXU030SATIM13.11.20261.500,000,510,52%-17,19
      IVIXY.VXU030SATIM13.11.20261.400,000,280,30%0,00
      IVIXZ.VXU030SATIM13.11.20261.200,000,080,09%0,00
      IVIYA.VXU030SATIM30.11.20261.800,002,042,06%-7,24
      IVIYB.VXU030SATIM30.11.20261.600,000,850,86%-12,24
      IVIYC.VXU030SATIM30.11.20261.500,000,520,53%-13,11
      IVIYD.VXU030SATIM30.11.20261.400,000,310,32%0,00
      IVIYE.VXU030SATIM30.11.20261.300,000,190,20%-34,48
      IVIYF.VXU030SATIM15.12.20261.700,001,481,50%-6,83
      IVIYG.VXU030SATIM15.12.20261.600,000,991,00%-9,01
      IVIYH.VXU030SATIM15.12.20261.500,000,660,67%-10,81
      IVIYI.VXU030SATIM15.12.20261.400,000,450,46%0,00
      IVIYJ.VXU030SATIM15.12.20261.200,000,210,22%-16,00
      IVIYK.VXU030SATIM31.12.20261.800,002,162,18%-9,13
      IVIYL.VXU030SATIM31.12.20261.600,000,991,00%-8,26
      IVIYM.VXU030SATIM31.12.20261.500,000,660,67%-8,22
      IVIYN.VXU030SATIM31.12.20261.400,000,420,43%0,00
      IVIYO.VXU030SATIM31.12.20261.300,000,300,31%0,00
      IVIYP.VXU030SATIM15.01.20271.700,001,511,52%-6,88
      IVIYQ.VXU030SATIM15.01.20271.600,001,041,05%-8,70
      IVIYR.VXU030SATIM15.01.20271.500,000,690,70%-10,26
      IVIYS.VXU030SATIM15.01.20271.400,000,480,49%-9,26
      IVIYT.VXU030SATIM15.01.20271.200,000,260,27%-6,67
      KBIPT.VKCHOLSATIM15.10.2026210,000,230,24%-48,94
      KBIPU.VKCHOLSATIM15.10.2026190,000,020,03%0,00
      KBIPV.VKCHOLSATIM15.10.2026170,000,020,03%-50,00
      KBIPW.VKCHOLSATIM15.10.2026160,000,010,03%0,00
      KBIPX.VKCHOLSATIM15.10.2026140,000,010,02%0,00
      KBIPY.VKCHOLSATIM30.10.2026230,000,950,96%-24,60
      KBIPZ.VKCHOLSATIM30.10.2026200,000,210,22%-37,14
      KBIQA.VKCHOLSATIM30.10.2026170,000,020,06%0,00
      KBIQB.VKCHOLSATIM30.10.2026140,000,010,03%0,00
      KBIQC.VKCHOLSATIM30.10.2026120,000,010,03%0,00
      KBIQD.VKCHOLSATIM13.11.2026220,000,730,74%-2,67
      KBIQE.VKCHOLSATIM13.11.2026200,000,310,32%-31,11
      KBIQF.VKCHOLSATIM13.11.2026180,000,110,12%0,00
      KBIQG.VKCHOLSATIM13.11.2026160,000,040,05%0,00
      KBIQH.VKCHOLSATIM13.11.2026140,000,020,03%0,00
      KBIQI.VKCHOLSATIM30.11.2026260,002,072,10%0,00
      KBIQJ.VKCHOLSATIM30.11.2026220,000,740,76%0,00
      KBIQK.VKCHOLSATIM30.11.2026190,000,270,28%0,00
      KBIQL.VKCHOLSATIM30.11.2026160,000,100,11%-47,37
      KBIQM.VKCHOLSATIM30.11.2026130,000,040,06%0,00
      KBIQN.VKCHOLSATIM15.12.2026250,001,731,75%0,00
      KBIQO.VKCHOLSATIM15.12.2026220,000,850,86%-6,38
      KBIQP.VKCHOLSATIM15.12.2026200,000,490,50%0,00
      KBIQQ.VKCHOLSATIM15.12.2026180,000,290,30%0,00
      KBIQR.VKCHOLSATIM15.12.2026160,000,190,20%0,00
      KBIQS.VKCHOLSATIM31.12.2026250,001,851,86%-11,54
      KBIQT.VKCHOLSATIM31.12.2026220,000,970,98%0,00
      KBIQU.VKCHOLSATIM31.12.2026190,000,480,49%0,00
      KBIQV.VKCHOLSATIM31.12.2026150,000,200,21%0,00
      KBIQW.VKCHOLSATIM31.12.2026130,000,130,14%0,00
      KBIQX.VKCHOLSATIM15.01.2027240,001,571,58%-3,68
      KBIQY.VKCHOLSATIM15.01.2027220,001,031,04%0,00
      KBIQZ.VKCHOLSATIM15.01.2027200,000,660,67%0,00
      KBIRA.VKCHOLSATIM15.01.2027170,000,370,38%0,00
      KBIRB.VKCHOLSATIM15.01.2027160,000,290,30%0,00
      KMIFF.VKRDMDALIM15.10.202637,002,532,57%+7,58
      KMIFG.VKRDMDALIM15.10.202645,000,590,61%+48,78
      KMIFH.VKRDMDALIM15.10.202649,000,180,19%+38,46
      KMIFI.VKRDMDALIM15.10.202657,000,010,03%0,00
      KMIFJ.VKRDMDALIM15.10.202669,000,010,03%0,00
      KMIFK.VKRDMDALIM30.10.202639,002,212,24%+11,98
      KMIFL.VKRDMDALIM30.10.202645,000,960,99%+32,43
      KMIFM.VKRDMDALIM30.10.202651,000,000,36%+24,14
      KMIFN.VKRDMDALIM30.10.202658,000,120,13%+10,00
      KMIFO.VKRDMDALIM30.10.202664,000,050,06%+50,00
      KMIFP.VKRDMDALIM13.11.202637,002,962,99%0,00
      KMIFQ.VKRDMDALIM13.11.202645,001,271,29%+33,01
      KMIFR.VKRDMDALIM13.11.202649,000,790,81%+29,03
      KMIFS.VKRDMDALIM13.11.202657,000,340,35%0,00
      KMIFT.VKRDMDALIM13.11.202670,000,110,12%+40,00
      KMIFU.VKRDMDALIM30.11.202643,002,032,05%+24,39
      KMIFV.VKRDMDALIM30.11.202650,001,041,06%+31,03
      KMIFW.VKRDMDALIM30.11.202657,000,570,58%+3,57
      KMIFX.VKRDMDALIM30.11.202663,000,370,38%0,00
      KMIFY.VKRDMDALIM30.11.202670,000,230,24%+36,84
      KMIFZ.VKRDMDALIM15.12.202641,002,522,54%+15,60
      KMIGA.VKRDMDALIM15.12.202650,001,121,14%+30,77
      KMIGB.VKRDMDALIM15.12.202654,000,820,83%+32,26
      KMIGC.VKRDMDALIM15.12.202663,000,460,47%+25,00
      KMIGD.VKRDMDALIM15.12.202677,000,250,26%+23,81
      KMIGE.VKRDMDALIM31.12.202645,002,382,40%-19,46
      KMIGF.VKRDMDALIM31.12.202652,001,481,50%+16,54
      KMIGG.VKRDMDALIM31.12.202659,000,980,99%+16,47
      KMIGH.VKRDMDALIM31.12.202666,000,720,73%0,00
      KMIGI.VKRDMDALIM31.12.202673,000,550,56%0,00
      KMIGJ.VKRDMDALIM15.01.202742,003,143,17%-16,14
      KMIGK.VKRDMDALIM15.01.202752,001,731,75%+15,23
      KMIGL.VKRDMDALIM15.01.202756,001,391,40%+18,33
      KMIGM.VKRDMDALIM15.01.202766,000,930,94%+12,20
      KMIGN.VKRDMDALIM15.01.202780,000,650,66%0,00
      KMIUQ.VKRDMDSATIM15.10.202645,000,460,47%-41,98
      KMIUR.VKRDMDSATIM15.10.202641,000,090,10%-60,00
      KMIUS.VKRDMDSATIM15.10.202637,000,010,03%-40,00
      KMIUT.VKRDMDSATIM15.10.202632,000,010,03%0,00
      KMIUU.VKRDMDSATIM15.10.202629,000,010,03%0,00
      KMIUV.VKRDMDSATIM30.10.202647,001,011,03%-28,87
      KMIUW.VKRDMDSATIM30.10.202641,000,000,23%-41,03
      KMIUX.VKRDMDSATIM30.10.202635,000,030,04%-60,00
      KMIUY.VKRDMDSATIM30.10.202629,000,010,03%0,00
      KMIUZ.VKRDMDSATIM30.10.202625,000,010,03%0,00
      KMIVA.VKRDMDSATIM13.11.202645,000,810,82%0,00
      KMIVB.VKRDMDSATIM13.11.202641,000,350,36%-34,62
      KMIVC.VKRDMDSATIM13.11.202637,000,140,15%0,00
      KMIVD.VKRDMDSATIM13.11.202633,000,050,06%0,00
      KMIVE.VKRDMDSATIM13.11.202630,000,030,05%0,00
      KMIVF.VKRDMDSATIM30.11.202652,002,292,32%0,00
      KMIVG.VKRDMDSATIM30.11.202645,001,061,08%0,00
      KMIVH.VKRDMDSATIM30.11.202638,000,430,44%0,00
      KMIVI.VKRDMDSATIM30.11.202632,000,190,20%0,00
      KMIVJ.VKRDMDSATIM30.11.202627,000,090,10%0,00
      KMIVK.VKRDMDSATIM15.12.202650,001,791,81%0,00
      KMIVL.VKRDMDSATIM15.12.202645,000,980,99%-20,83
      KMIVM.VKRDMDSATIM15.12.202641,000,580,60%-29,27
      KMIVN.VKRDMDSATIM15.12.202636,000,300,31%-25,00
      KMIVO.VKRDMDSATIM15.12.202633,000,210,22%-4,35
      KMIVP.VKRDMDSATIM31.12.202654,002,942,97%+13,62
      KMIVQ.VKRDMDSATIM31.12.202647,001,711,72%+15,75
      KMIVR.VKRDMDSATIM31.12.202640,000,910,92%0,00
      KMIVS.VKRDMDSATIM31.12.202633,000,500,51%0,00
      KMIVT.VKRDMDSATIM31.12.202628,000,310,32%0,00
      KMIVU.VKRDMDSATIM15.01.202752,002,612,63%-14,00
      KMIVV.VKRDMDSATIM15.01.202747,001,811,82%0,00
      KMIVW.VKRDMDSATIM15.01.202742,001,201,21%-13,67
      KMIVX.VKRDMDSATIM15.01.202738,000,870,89%-18,52
      KMIVY.VKRDMDSATIM15.01.202734,000,640,66%-10,53
      KOILT.VKCHOLALIM15.10.2026170,002,322,35%-18,70
      KOILU.VKCHOLALIM15.10.2026210,000,560,58%+16,00
      KOILV.VKCHOLALIM15.10.2026230,000,150,16%+36,36
      KOILW.VKCHOLALIM15.10.2026270,000,010,02%-50,00
      KOILX.VKCHOLALIM15.10.2026330,000,010,03%0,00
      KOILY.VKCHOLALIM30.10.2026190,001,571,60%0,00
      KOILZ.VKCHOLALIM30.10.2026220,000,600,61%+34,78
      KOIMA.VKCHOLALIM30.10.2026250,000,190,20%+33,33
      KOIMB.VKCHOLALIM30.10.2026280,000,070,08%0,00
      KOIMC.VKCHOLALIM30.10.2026310,000,030,04%0,00
      KOIMD.VKCHOLALIM13.11.2026180,002,192,21%+17,99
      KOIME.VKCHOLALIM13.11.2026220,000,830,84%+2,47
      KOIMF.VKCHOLALIM13.11.2026240,000,480,50%+25,00
      KOIMG.VKCHOLALIM13.11.2026280,000,180,19%0,00
      KOIMH.VKCHOLALIM13.11.2026340,000,060,07%-61,11
      KOIMI.VKCHOLALIM30.11.2026210,001,261,28%+6,84
      KOIMJ.VKCHOLALIM30.11.2026250,000,450,47%+11,90
      KOIMK.VKCHOLALIM30.11.2026280,000,220,23%0,00
      KOIML.VKCHOLALIM30.11.2026310,000,130,14%0,00
      KOIMM.VKCHOLALIM30.11.2026350,000,080,09%0,00
      KOIMN.VKCHOLALIM15.12.2026200,001,821,84%+16,98
      KOIMO.VKCHOLALIM15.12.2026250,000,640,66%+4,76
      KOIMP.VKCHOLALIM15.12.2026270,000,450,46%+24,32
      KOIMQ.VKCHOLALIM15.12.2026310,000,260,27%0,00
      KOIMR.VKCHOLALIM15.12.2026380,000,140,15%0,00
      KOIMS.VKCHOLALIM31.12.2026210,001,741,77%0,00
      KOIMT.VKCHOLALIM31.12.2026240,001,061,08%-2,88
      KOIMU.VKCHOLALIM31.12.2026270,000,690,71%-1,47
      KOIMV.VKCHOLALIM31.12.2026310,000,450,46%0,00
      KOIMW.VKCHOLALIM31.12.2026340,000,350,36%0,00
      KOIMX.VKCHOLALIM15.01.2027200,002,232,25%0,00
      KOIMY.VKCHOLALIM15.01.2027240,001,251,26%+16,82
      KOIMZ.VKCHOLALIM15.01.2027260,000,960,97%0,00
      KOINA.VKCHOLALIM15.01.2027310,000,600,61%-1,67
      KOINB.VKCHOLALIM15.01.2027370,000,410,42%0,00
      MDIAA.VAMDALIM18.12.2026800,001,011,02%+9,68
      MDIAB.VAMDALIM18.12.2026750,001,291,30%0,00
      MDIAC.VAMDALIM18.12.2026700,001,651,67%-10,05
      MDIAD.VAMDALIM18.12.2026650,002,062,08%-8,00
      MDIPA.VAMDSATIM18.12.2026600,001,831,84%0,00
      MDIPB.VAMDSATIM18.12.2026580,001,601,61%0,00
      MDIPC.VAMDSATIM18.12.2026550,001,271,28%0,00
      MDIPD.VAMDSATIM18.12.2026500,000,830,84%0,00
      MRIIH.VMGROSALIM15.10.2026620,000,020,03%0,00
      MRIII.VMGROSALIM15.10.2026750,000,010,03%0,00
      MRIIJ.VMGROSALIM15.10.2026820,000,010,03%0,00
      MRIIK.VMGROSALIM15.10.2026960,000,010,03%0,00
      MRIIL.VMGROSALIM15.10.20261.170,000,010,03%0,00
      MRIIM.VMGROSALIM30.10.2026650,000,050,06%0,00
      MRIIN.VMGROSALIM30.10.2026750,000,010,02%+100,00
      MRIIO.VMGROSALIM30.10.2026860,000,020,03%0,00
      MRIIP.VMGROSALIM30.10.2026960,000,010,03%0,00
      MRIIQ.VMGROSALIM30.10.20261.060,000,010,03%0,00
      MRIIR.VMGROSALIM13.11.2026620,000,000,26%-10,34
      MRIIS.VMGROSALIM13.11.2026750,000,020,03%0,00
      MRIIT.VMGROSALIM13.11.2026820,000,020,03%0,00
      MRIIU.VMGROSALIM13.11.2026960,000,020,03%0,00
      MRIIV.VMGROSALIM13.11.20261.160,000,020,03%0,00
      MRIIW.VMGROSALIM30.11.2026540,000,930,95%-7,00
      MRIIX.VMGROSALIM30.11.2026630,000,360,37%0,00
      MRIIY.VMGROSALIM30.11.2026720,000,160,17%0,00
      MRIIZ.VMGROSALIM30.11.2026800,000,100,11%0,00
      MRIJA.VMGROSALIM30.11.2026890,000,060,07%0,00
      MRIJB.VMGROSALIM15.12.2026520,001,311,34%-5,00
      MRIJC.VMGROSALIM15.12.2026630,000,500,51%-8,93
      MRIJD.VMGROSALIM15.12.2026690,000,310,33%-2,94
      MRIJE.VMGROSALIM15.12.2026800,000,170,19%0,00
      MRIJF.VMGROSALIM15.12.2026970,000,100,11%0,00
      MRIJG.VMGROSALIM31.12.2026500,001,831,86%-2,11
      MRIJH.VMGROSALIM31.12.2026580,001,101,12%-1,69
      MRIJI.VMGROSALIM31.12.2026660,000,690,70%0,00
      MRIJJ.VMGROSALIM31.12.2026740,000,490,51%0,00
      MRIJK.VMGROSALIM31.12.2026820,000,370,38%0,00
      MRIJL.VMGROSALIM15.01.2027480,002,272,30%0,00
      MRIJM.VMGROSALIM15.01.2027580,001,281,31%0,00
      MRIJN.VMGROSALIM15.01.2027640,000,940,97%-2,97
      MRIJO.VMGROSALIM15.01.2027740,000,650,66%-9,72
      MRIJP.VMGROSALIM15.01.2027900,000,430,44%-21,82
      MRIXH.VMGROSSATIM15.10.2026750,004,584,62%0,00
      MRIXI.VMGROSSATIM15.10.2026690,003,393,43%0,00
      MRIXJ.VMGROSSATIM15.10.2026620,002,022,06%0,00
      MRIXK.VMGROSSATIM15.10.2026550,000,840,87%0,00
      MRIXL.VMGROSSATIM15.10.2026490,000,260,27%0,00
      MRIXM.VMGROSSATIM30.10.2026790,005,215,25%0,00
      MRIXN.VMGROSSATIM30.10.2026690,003,263,30%0,00
      MRIXO.VMGROSSATIM30.10.2026580,001,351,38%0,00
      MRIXP.VMGROSSATIM30.10.2026480,000,380,39%0,00
      MRIXQ.VMGROSSATIM30.10.2026410,000,120,13%0,00
      MRIXR.VMGROSSATIM13.11.2026750,004,304,34%0,00
      MRIXS.VMGROSSATIM13.11.2026690,003,173,21%0,00
      MRIXT.VMGROSSATIM13.11.2026620,001,972,00%0,00
      MRIXU.VMGROSSATIM13.11.2026550,001,081,10%-0,92
      MRIXV.VMGROSSATIM13.11.2026490,000,570,59%0,00
      MRIXW.VMGROSSATIM30.11.2026660,002,612,64%0,00
      MRIXX.VMGROSSATIM30.11.2026570,001,261,29%0,00
      MRIXY.VMGROSSATIM30.11.2026490,000,540,55%0,00
      MRIXZ.VMGROSSATIM30.11.2026400,000,190,21%0,00
      MRIYA.VMGROSSATIM30.11.2026340,000,100,11%0,00
      MRIYB.VMGROSSATIM15.12.2026630,002,112,14%-0,48
      MRIYC.VMGROSSATIM15.12.2026570,001,301,32%0,00
      MRIYD.VMGROSSATIM15.12.2026520,000,810,82%0,00
      MRIYE.VMGROSSATIM15.12.2026460,000,460,47%0,00
      MRIYF.VMGROSSATIM15.12.2026410,000,280,29%0,00
      MRIYG.VMGROSSATIM31.12.2026610,002,002,02%+1,01
      MRIYH.VMGROSSATIM31.12.2026530,001,071,08%0,00
      MRIYI.VMGROSSATIM31.12.2026450,000,530,54%0,00
      MRIYJ.VMGROSSATIM31.12.2026370,000,270,28%0,00
      MRIYK.VMGROSSATIM31.12.2026320,000,180,19%0,00
      MRIYL.VMGROSSATIM15.01.2027580,001,661,68%+1,22
      MRIYM.VMGROSSATIM15.01.2027530,001,131,15%0,00
      MRIYN.VMGROSSATIM15.01.2027480,000,760,77%-5,06
      MRIYO.VMGROSSATIM15.01.2027420,000,480,49%0,00
      MRIYP.VMGROSSATIM15.01.2027380,000,360,37%0,00
      MSIBS.VMICROSOFTALIM16.10.2026500,001,771,80%0,00
      MSIBT.VMICROSOFTALIM16.10.2026460,003,363,40%+19,33
      MSIBU.VMICROSOFTALIM16.10.2026420,005,265,30%+10,46
      MSIBV.VMICROSOFTALIM16.10.2026380,007,227,26%+5,08
      MSIBW.VMICROSOFTALIM20.11.2026580,000,740,76%+5,71
      MSIBX.VMICROSOFTALIM20.11.2026540,001,391,41%0,00
      MSIBY.VMICROSOFTALIM20.11.2026500,002,392,42%+19,70
      MSIBZ.VMICROSOFTALIM20.11.2026480,003,053,08%0,00
      MSICA.VMICROSOFTALIM18.12.2026580,001,121,14%0,00
      MSICB.VMICROSOFTALIM18.12.2026540,001,831,85%0,00
      MSICC.VMICROSOFTALIM18.12.2026500,002,782,81%0,00
      MSICD.VMICROSOFTALIM18.12.2026480,003,413,44%0,00
      MSIQS.VMICROSOFTSATIM16.10.2026400,000,010,03%0,00
      MSIQT.VMICROSOFTSATIM16.10.2026360,000,010,02%0,00
      MSIQU.VMICROSOFTSATIM16.10.2026330,000,010,03%0,00
      MSIQV.VMICROSOFTSATIM16.10.2026300,000,010,03%0,00
      MSIQW.VMICROSOFTSATIM20.11.2026480,000,740,76%-17,39
      MSIQX.VMICROSOFTSATIM20.11.2026440,000,300,31%-22,50
      MSIQY.VMICROSOFTSATIM20.11.2026400,000,100,11%-13,33
      MSIQZ.VMICROSOFTSATIM20.11.2026330,000,020,03%0,00
      MSIRA.VMICROSOFTSATIM18.12.2026500,001,491,51%0,00
      MSIRB.VMICROSOFTSATIM18.12.2026460,000,800,81%-22,22
      MSIRC.VMICROSOFTSATIM18.12.2026420,000,400,41%0,00
      MSIRD.VMICROSOFTSATIM18.12.2026380,000,200,21%0,00
      MTIBS.VMETAALIM16.10.2026750,000,720,74%+8,82
      MTIBT.VMETAALIM16.10.2026700,001,421,45%0,00
      MTIBU.VMETAALIM16.10.2026650,002,412,45%0,00
      MTIBV.VMETAALIM16.10.2026600,003,583,62%+16,01
      MTIBW.VMETAALIM20.11.2026750,001,601,62%0,00
      MTIBX.VMETAALIM20.11.2026700,002,192,22%0,00
      MTIBY.VMETAALIM20.11.2026650,002,962,99%0,00
      MTIBZ.VMETAALIM20.11.2026600,003,873,90%+4,03
      MTICA.VMETAALIM18.12.20261.050,000,360,37%+2,86
      MTICB.VMETAALIM18.12.2026950,000,650,66%0,00
      MTICC.VMETAALIM18.12.2026850,001,141,16%0,00
      MTICD.VMETAALIM18.12.2026750,001,992,01%0,00
      MTIQS.VMETASATIM16.10.2026600,000,020,03%0,00
      MTIQT.VMETASATIM16.10.2026550,000,010,03%0,00
      MTIQU.VMETASATIM16.10.2026500,000,010,03%0,00
      MTIQV.VMETASATIM16.10.2026450,000,010,03%0,00
      MTIQW.VMETASATIM20.11.2026600,000,300,31%-18,42
      MTIQX.VMETASATIM20.11.2026550,000,120,13%-23,53
      MTIQY.VMETASATIM20.11.2026500,000,040,06%0,00
      MTIQZ.VMETASATIM20.11.2026450,000,020,03%0,00
      MTIRA.VMETASATIM18.12.2026800,002,862,88%0,00
      MTIRB.VMETASATIM18.12.2026700,001,471,49%0,00
      MTIRC.VMETASATIM18.12.2026600,000,600,61%-8,70
      MTIRD.VMETASATIM18.12.2026500,000,190,20%0,00
      NAIIQ.VNDXALIM15.10.20262.800,003,033,05%+12,40
      NAIIR.VNDXALIM15.10.20263.000,001,341,35%-8,28
      NAIIS.VNDXALIM15.10.20263.200,000,310,32%-25,00
      NAIIT.VNDXALIM15.10.20263.400,000,020,03%-75,00
      NAIIU.VNDXALIM30.10.20262.800,003,233,25%0,00
      NAIIV.VNDXALIM30.10.20263.000,001,601,61%0,00
      NAIIW.VNDXALIM30.10.20263.200,000,580,59%-6,45
      NAIIX.VNDXALIM30.10.20263.400,000,130,14%0,00
      NAIIY.VNDXALIM13.11.20262.800,003,433,45%-0,29
      NAIIZ.VNDXALIM13.11.20263.000,001,841,85%-10,58
      NAIJA.VNDXALIM13.11.20263.200,000,810,82%-7,14
      NAIJB.VNDXALIM13.11.20263.400,000,270,28%+22,73
      NAIJC.VNDXALIM30.11.20262.800,003,483,50%+0,29
      NAIJD.VNDXALIM30.11.20263.000,001,861,87%0,00
      NAIJE.VNDXALIM30.11.20263.200,000,830,84%-1,18
      NAIJF.VNDXALIM30.11.20263.400,000,320,33%+32,00
      NAIJG.VNDXALIM15.12.20262.800,003,633,65%-4,43
      NAIJH.VNDXALIM15.12.20263.000,002,012,02%-2,45
      NAIJI.VNDXALIM15.12.20263.200,000,980,99%-7,37
      NAIJJ.VNDXALIM15.12.20263.400,000,440,45%0,00
      NAIJK.VNDXALIM30.12.20263.000,002,262,27%0,00
      NAIJL.VNDXALIM30.12.20263.200,001,191,20%0,00
      NAIJM.VNDXALIM30.12.20263.400,000,560,57%+29,55
      NAIJN.VNDXALIM30.12.20263.600,000,250,26%0,00
      NAIJO.VNDXALIM15.01.20272.800,003,553,57%-4,56
      NAIJP.VNDXALIM15.01.20273.000,002,402,41%-2,08
      NAIJQ.VNDXALIM15.01.20273.200,001,341,35%0,00
      NAIJR.VNDXALIM15.01.20273.400,000,680,69%-3,17
      NAIXQ.VNDXSATIM15.10.20262.900,000,080,09%-40,00
      NAIXR.VNDXSATIM15.10.20262.700,000,010,03%-50,00
      NAIXS.VNDXSATIM15.10.20262.600,000,010,03%0,00
      NAIXT.VNDXSATIM15.10.20262.500,000,010,03%0,00
      NAIXU.VNDXSATIM30.10.20262.900,000,340,35%-14,63
      NAIXV.VNDXSATIM30.10.20262.700,000,090,10%-8,33
      NAIXW.VNDXSATIM30.10.20262.500,000,020,04%0,00
      NAIXX.VNDXSATIM30.10.20262.300,000,010,03%0,00
      NAIXY.VNDXSATIM13.11.20263.000,000,850,86%-7,53
      NAIXZ.VNDXSATIM13.11.20262.700,000,220,23%-20,69
      NAIYA.VNDXSATIM13.11.20262.600,000,130,14%0,00
      NAIYB.VNDXSATIM13.11.20262.500,000,080,09%0,00
      NAIYC.VNDXSATIM30.11.20262.900,000,560,57%-5,00
      NAIYD.VNDXSATIM30.11.20262.700,000,240,25%-13,33
      NAIYE.VNDXSATIM30.11.20262.500,000,100,11%0,00
      NAIYF.VNDXSATIM30.11.20262.300,000,040,06%0,00
      NAIYG.VNDXSATIM15.12.20262.900,000,710,72%-5,26
      NAIYH.VNDXSATIM15.12.20262.700,000,340,35%0,00
      NAIYI.VNDXSATIM15.12.20262.500,000,170,18%0,00
      NAIYJ.VNDXSATIM15.12.20262.300,000,090,10%0,00
      NAIYK.VNDXSATIM30.12.20262.900,000,930,94%-5,05
      NAIYL.VNDXSATIM30.12.20262.700,000,520,53%-5,36
      NAIYM.VNDXSATIM30.12.20262.500,000,290,30%0,00
      NAIYN.VNDXSATIM30.12.20262.300,000,180,19%-26,92
      NAIYO.VNDXSATIM15.01.20272.900,001,071,08%-2,65
      NAIYP.VNDXSATIM15.01.20272.700,000,650,66%+2,94
      NAIYQ.VNDXSATIM15.01.20272.500,000,390,40%-4,55
      NAIYR.VNDXSATIM15.01.20272.300,000,250,26%-3,57
      NVICU.VNVIDIA CORPALIM16.10.2026260,000,280,29%-24,32
      NVICV.VNVIDIA CORPALIM16.10.2026240,000,870,88%0,00
      NVICW.VNVIDIA CORPALIM16.10.2026220,002,042,05%-7,35
      NVICX.VNVIDIA CORPALIM16.10.2026180,005,655,67%-0,35
      NVICY.VNVIDIA CORPALIM20.11.2026280,000,680,69%-5,48
      NVICZ.VNVIDIA CORPALIM20.11.2026260,001,131,14%0,00
      NVIDA.VNVIDIA CORPALIM20.11.2026240,001,841,85%-4,17
      NVIDB.VNVIDIA CORPALIM20.11.2026220,002,862,87%-2,71
      NVIDC.VNVIDIA CORPALIM18.12.2026280,000,930,94%0,00
      NVIDD.VNVIDIA CORPALIM18.12.2026260,001,431,44%0,00
      NVIDE.VNVIDIA CORPALIM18.12.2026240,002,192,20%0,00
      NVIDF.VNVIDIA CORPALIM18.12.2026220,003,223,23%-1,23
      NVIRU.VNVIDIA CORPSATIM16.10.2026240,001,151,16%-5,38
      NVIRV.VNVIDIA CORPSATIM16.10.2026220,000,330,34%-24,44
      NVIRW.VNVIDIA CORPSATIM16.10.2026200,000,040,05%-44,44
      NVIRX.VNVIDIA CORPSATIM16.10.2026180,000,010,02%-60,00
      NVIRY.VNVIDIA CORPSATIM20.11.2026240,002,192,20%0,00
      NVIRZ.VNVIDIA CORPSATIM20.11.2026220,001,151,16%-4,10
      NVISA.VNVIDIA CORPSATIM20.11.2026180,000,210,22%0,00
      NVISB.VNVIDIA CORPSATIM20.11.2026160,000,070,08%0,00
      NVISC.VNVIDIA CORPSATIM18.12.2026240,002,492,50%0,00
      NVISD.VNVIDIA CORPSATIM18.12.2026220,001,501,51%-3,18
      NVISE.VNVIDIA CORPSATIM18.12.2026180,000,460,47%0,00
      NVISF.VNVIDIA CORPSATIM18.12.2026160,000,240,25%0,00
      PMIDR.VPETKMALIM15.10.202618,001,201,25%+47,06
      PMIDS.VPETKMALIM15.10.202622,000,100,11%+25,00
      PMIDT.VPETKMALIM15.10.202624,000,020,03%+50,00
      PMIDU.VPETKMALIM15.10.202628,000,010,02%0,00
      PMIDV.VPETKMALIM15.10.202634,000,010,02%+100,00
      PMIDW.VPETKMALIM30.10.202619,001,051,09%+36,25
      PMIDX.VPETKMALIM30.10.202621,000,510,52%+36,84
      PMIDY.VPETKMALIM30.10.202624,000,150,16%+33,33
      PMIDZ.VPETKMALIM30.10.202627,000,050,06%+20,00
      PMIEA.VPETKMALIM30.10.202630,000,020,03%+50,00
      PMIEB.VPETKMALIM13.11.202618,001,631,67%+22,39
      PMIEC.VPETKMALIM13.11.202621,000,720,75%+40,00
      PMIED.VPETKMALIM13.11.202623,000,410,43%+24,24
      PMIEE.VPETKMALIM13.11.202627,000,150,16%+70,00
      PMIEF.VPETKMALIM13.11.202633,000,050,06%-16,67
      PMIEG.VPETKMALIM30.11.202620,001,281,32%+17,27
      PMIEH.VPETKMALIM30.11.202623,000,690,71%+32,73
      PMIEI.VPETKMALIM30.11.202626,000,390,41%+31,25
      PMIEJ.VPETKMALIM30.11.202629,000,240,25%+35,00
      PMIEK.VPETKMALIM30.11.202632,000,170,18%+13,33
      PMIEL.VPETKMALIM15.12.202619,001,661,69%+24,26
      PMIEM.VPETKMALIM15.12.202623,000,710,73%+24,14
      PMIEN.VPETKMALIM15.12.202625,000,490,51%+30,77
      PMIEO.VPETKMALIM15.12.202629,000,270,29%+31,82
      PMIEP.VPETKMALIM15.12.202635,000,160,17%+38,46
      PMIEQ.VPETKMALIM31.12.202621,001,931,96%+6,67
      PMIER.VPETKMALIM31.12.202624,001,391,43%+11,90
      PMIES.VPETKMALIM31.12.202627,001,041,06%0,00
      PMIET.VPETKMALIM31.12.202630,000,820,84%0,00
      PMIEU.VPETKMALIM31.12.202634,000,640,66%0,00
      PMIEV.VPETKMALIM15.01.202719,002,632,66%+16,88
      PMIEW.VPETKMALIM15.01.202724,001,611,65%+10,00
      PMIEX.VPETKMALIM15.01.202726,001,351,38%+7,81
      PMIEY.VPETKMALIM15.01.202730,001,021,05%+10,64
      PMIEZ.VPETKMALIM15.01.202737,000,740,76%0,00
      PMISX.VPETKMSATIM15.10.202622,000,961,01%0,00
      PMISY.VPETKMSATIM15.10.202620,000,300,33%-44,44
      PMISZ.VPETKMSATIM15.10.202618,000,050,06%-57,14
      PMITA.VPETKMSATIM15.10.202616,000,010,02%0,00
      PMITB.VPETKMSATIM15.10.202615,000,020,03%+100,00
      PMITC.VPETKMSATIM30.10.202622,001,061,09%-17,42
      PMITD.VPETKMSATIM30.10.202620,000,450,48%+71,43
      PMITE.VPETKMSATIM30.10.202617,000,080,09%-50,00
      PMITF.VPETKMSATIM30.10.202614,000,010,03%-66,67
      PMITG.VPETKMSATIM30.10.202612,000,010,03%0,00
      PMITH.VPETKMSATIM13.11.202621,000,810,84%0,00
      PMITI.VPETKMSATIM13.11.202620,000,560,58%-13,85
      PMITJ.VPETKMSATIM13.11.202618,000,230,25%-35,14
      PMITK.VPETKMSATIM13.11.202616,000,090,10%-47,37
      PMITL.VPETKMSATIM13.11.202614,000,040,05%0,00
      PMITM.VPETKMSATIM30.11.202624,001,992,02%0,00
      PMITN.VPETKMSATIM30.11.202621,001,011,04%-12,20
      PMITO.VPETKMSATIM30.11.202618,000,430,45%-25,00
      PMITP.VPETKMSATIM30.11.202615,000,170,19%0,00
      PMITQ.VPETKMSATIM30.11.202612,000,070,08%0,00
      PMITR.VPETKMSATIM15.12.202623,001,521,55%-13,48
      PMITS.VPETKMSATIM15.12.202621,000,940,96%0,00
      PMITT.VPETKMSATIM15.12.202619,000,540,56%-21,74
      PMITU.VPETKMSATIM15.12.202617,000,310,32%0,00
      PMITV.VPETKMSATIM15.12.202615,000,190,20%-25,00
      PMITW.VPETKMSATIM31.12.202625,002,872,90%0,00
      PMITX.VPETKMSATIM31.12.202622,001,911,93%-8,37
      PMITY.VPETKMSATIM31.12.202618,001,011,03%+1,94
      PMITZ.VPETKMSATIM31.12.202615,000,610,62%0,00
      PMIUA.VPETKMSATIM31.12.202613,000,430,44%0,00
      PMIUB.VPETKMSATIM15.01.202724,002,622,65%-6,60
      PMIUC.VPETKMSATIM15.01.202722,002,002,03%0,00
      PMIUD.VPETKMSATIM15.01.202719,001,291,32%-5,63
      PMIUE.VPETKMSATIM15.01.202717,000,960,97%-7,62
      PMIUF.VPETKMSATIM15.01.202716,000,820,83%0,00
      PPIFK.VBRENTALIM27.10.202670,0015,7515,93%+11,79
      PPIFL.VBRENTALIM27.10.202685,008,748,78%+7,09
      PPIFM.VBRENTALIM27.10.2026100,003,833,86%+7,61
      PPIFN.VBRENTALIM27.10.2026120,001,121,14%+1,82
      PPIFO.VBRENTALIM25.11.202680,0010,2810,31%+7,64
      PPIFP.VBRENTALIM25.11.202690,007,037,05%+7,53
      PPIFQ.VBRENTALIM25.11.2026100,004,804,82%+5,22
      PPIFR.VBRENTALIM25.11.2026120,002,382,39%+6,28
      PPIFS.VBRENTALIM23.12.202685,009,169,18%0,00
      PPIFT.VBRENTALIM23.12.2026100,005,645,66%+8,32
      PPIFU.VBRENTALIM23.12.2026120,003,193,20%+8,74
      PPIFV.VBRENTALIM23.12.2026140,001,951,96%+8,29
      PPIUK.VBRENTSATIM27.10.202680,000,140,15%-37,50
      PPIUL.VBRENTSATIM27.10.202670,000,020,03%0,00
      PPIUM.VBRENTSATIM27.10.202665,000,020,03%0,00
      PPIUN.VBRENTSATIM27.10.202660,000,010,02%-66,67
      PPIUO.VBRENTSATIM25.11.202690,002,752,76%-14,02
      PPIUP.VBRENTSATIM25.11.202680,001,071,08%-18,80
      PPIUQ.VBRENTSATIM25.11.202670,000,320,33%-25,00
      PPIUR.VBRENTSATIM25.11.202660,000,120,13%-33,33
      PPIUS.VBRENTSATIM23.12.202690,004,814,82%-12,04
      PPIUT.VBRENTSATIM23.12.202680,002,792,80%-15,15
      PPIUU.VBRENTSATIM23.12.202670,001,401,41%-18,02
      PPIUV.VBRENTSATIM23.12.202660,000,660,67%-15,38
      PSIHD.VPGSUSALIM15.10.2026160,000,050,06%-25,00
      PSIHE.VPGSUSALIM15.10.2026200,000,010,02%0,00
      PSIHF.VPGSUSALIM15.10.2026220,000,020,03%-25,00
      PSIHG.VPGSUSALIM15.10.2026250,000,010,02%0,00
      PSIHH.VPGSUSALIM15.10.2026310,000,010,02%0,00
      PSIHI.VPGSUSALIM30.10.2026170,000,090,10%-18,18
      PSIHJ.VPGSUSALIM30.10.2026200,000,010,02%0,00
      PSIHK.VPGSUSALIM30.10.2026220,000,010,02%0,00
      PSIHL.VPGSUSALIM30.10.2026250,000,010,02%0,00
      PSIHM.VPGSUSALIM30.10.2026280,000,010,02%0,00
      PSIHN.VPGSUSALIM13.11.2026160,000,330,34%0,00
      PSIHO.VPGSUSALIM13.11.2026200,000,030,04%0,00
      PSIHP.VPGSUSALIM13.11.2026210,000,020,03%0,00
      PSIHQ.VPGSUSALIM13.11.2026250,000,020,03%0,00
      PSIHR.VPGSUSALIM13.11.2026300,000,010,03%0,00
      PSIHS.VPGSUSALIM30.11.2026140,000,800,81%0,00
      PSIHT.VPGSUSALIM30.11.2026170,000,210,22%-4,55
      PSIHU.VPGSUSALIM30.11.2026190,000,090,10%0,00
      PSIHV.VPGSUSALIM30.11.2026210,000,050,06%-28,57
      PSIHW.VPGSUSALIM30.11.2026230,000,030,04%0,00
      PSIHX.VPGSUSALIM15.12.2026140,001,031,05%+1,94
      PSIHY.VPGSUSALIM15.12.2026170,000,400,41%+4,88
      PSIHZ.VPGSUSALIM15.12.2026180,000,290,31%+3,33
      PSIIA.VPGSUSALIM15.12.2026210,000,160,18%0,00
      PSIIB.VPGSUSALIM15.12.2026260,000,080,09%-11,11
      PSIIC.VPGSUSALIM31.12.2026140,001,071,09%0,00
      PSIID.VPGSUSALIM31.12.2026160,000,600,61%0,00
      PSIIE.VPGSUSALIM31.12.2026180,000,380,39%0,00
      PSIIF.VPGSUSALIM31.12.2026210,000,220,24%0,00
      PSIIG.VPGSUSALIM31.12.2026230,000,170,18%0,00
      PSIIH.VPGSUSALIM15.01.2027130,001,501,53%0,00
      PSIII.VPGSUSALIM15.01.2027160,000,720,73%+1,39
      PSIIJ.VPGSUSALIM15.01.2027180,000,470,48%0,00
      PSIIK.VPGSUSALIM15.01.2027210,000,310,32%-3,13
      PSIIL.VPGSUSALIM15.01.2027250,000,210,22%-4,35
      PSIWO.VPGSUSSATIM15.10.2026200,002,812,84%0,00
      PSIWP.VPGSUSSATIM15.10.2026180,001,821,85%0,00
      PSIWQ.VPGSUSSATIM15.10.2026160,000,880,90%0,00
      PSIWR.VPGSUSSATIM15.10.2026140,000,240,25%0,00
      PSIWS.VPGSUSSATIM15.10.2026130,000,100,11%0,00
      PSIWT.VPGSUSSATIM30.10.2026210,003,203,23%0,00
      PSIWU.VPGSUSSATIM30.10.2026180,001,761,78%0,00
      PSIWV.VPGSUSSATIM30.10.2026150,000,600,62%0,00
      PSIWW.VPGSUSSATIM30.10.2026120,000,120,13%0,00
      PSIWX.VPGSUSSATIM30.10.2026110,000,060,07%0,00
      PSIWY.VPGSUSSATIM13.11.2026200,002,642,66%0,00
      PSIWZ.VPGSUSSATIM13.11.2026180,001,731,75%0,00
      PSIXA.VPGSUSSATIM13.11.2026160,000,970,98%0,00
      PSIXB.VPGSUSSATIM13.11.2026140,000,460,47%0,00
      PSIXC.VPGSUSSATIM13.11.2026130,000,310,32%0,00
      PSIXD.VPGSUSSATIM30.11.2026170,001,241,27%0,00
      PSIXE.VPGSUSSATIM30.11.2026150,000,570,58%0,00
      PSIXF.VPGSUSSATIM30.11.2026130,000,220,23%0,00
      PSIXG.VPGSUSSATIM30.11.2026110,000,080,09%0,00
      PSIXH.VPGSUSSATIM30.11.202690,000,030,04%0,00
      PSIXI.VPGSUSSATIM15.12.2026170,001,331,35%0,00
      PSIXJ.VPGSUSSATIM15.12.2026150,000,700,72%0,00
      PSIXK.VPGSUSSATIM15.12.2026140,000,510,52%0,00
      PSIXL.VPGSUSSATIM15.12.2026120,000,240,25%-7,69
      PSIXM.VPGSUSSATIM15.12.2026110,000,160,18%0,00
      PSIXN.VPGSUSSATIM31.12.2026170,001,301,31%+3,23
      PSIXO.VPGSUSSATIM31.12.2026150,000,680,69%0,00
      PSIXP.VPGSUSSATIM31.12.2026120,000,220,23%0,00
      PSIXQ.VPGSUSSATIM31.12.2026100,000,110,12%0,00
      PSIXR.VPGSUSSATIM31.12.202690,000,080,09%0,00
      PSIXS.VPGSUSSATIM15.01.2027160,000,980,99%0,00
      PSIXT.VPGSUSSATIM15.01.2027150,000,710,72%0,00
      PSIXU.VPGSUSSATIM15.01.2027130,000,350,36%0,00
      PSIXV.VPGSUSSATIM15.01.2027120,000,260,27%0,00
      PSIXW.VPGSUSSATIM15.01.2027110,000,190,20%0,00
      SDIPT.VSAHOLSATIM15.10.2026110,002,052,07%0,00
      SDIPU.VSAHOLSATIM15.10.2026100,001,091,12%0,00
      SDIPV.VSAHOLSATIM15.10.202690,000,360,38%-25,00
      SDIPW.VSAHOLSATIM15.10.202680,000,060,07%0,00
      SDIPX.VSAHOLSATIM15.10.202672,000,010,03%0,00
      SDIPY.VSAHOLSATIM30.10.2026110,001,982,00%0,00
      SDIPZ.VSAHOLSATIM30.10.2026100,001,121,14%0,00
      SDIQA.VSAHOLSATIM30.10.202680,000,170,18%0,00
      SDIQB.VSAHOLSATIM30.10.202670,000,050,06%0,00
      SDIQC.VSAHOLSATIM30.10.202660,000,010,03%0,00
      SDIQD.VSAHOLSATIM13.11.2026108,001,781,80%0,00
      SDIQE.VSAHOLSATIM13.11.202698,001,021,04%0,00
      SDIQF.VSAHOLSATIM13.11.202689,000,540,56%0,00
      SDIQG.VSAHOLSATIM13.11.202679,000,250,26%0,00
      SDIQH.VSAHOLSATIM13.11.202671,000,120,13%0,00
      SDIQI.VSAHOLSATIM30.11.2026110,001,871,90%0,00
      SDIQJ.VSAHOLSATIM30.11.202690,000,540,56%0,00
      SDIQK.VSAHOLSATIM30.11.202680,000,250,26%0,00
      SDIQL.VSAHOLSATIM30.11.202670,000,110,12%0,00
      SDIQM.VSAHOLSATIM30.11.202660,000,050,06%0,00
      SDIQN.VSAHOLSATIM15.12.2026104,001,481,49%0,00
      SDIQO.VSAHOLSATIM15.12.202695,000,920,94%0,00
      SDIQP.VSAHOLSATIM15.12.202685,000,500,52%-21,54
      SDIQQ.VSAHOLSATIM15.12.202676,000,300,31%0,00
      SDIQR.VSAHOLSATIM15.12.202668,000,190,20%0,00
      SDIQS.VSAHOLSATIM31.12.2026100,001,311,32%0,00
      SDIQT.VSAHOLSATIM31.12.202690,000,760,77%0,00
      SDIQU.VSAHOLSATIM31.12.202680,000,420,43%0,00
      SDIQV.VSAHOLSATIM31.12.202660,000,140,15%0,00
      SDIQW.VSAHOLSATIM31.12.202650,000,080,09%0,00
      SDIQX.VSAHOLSATIM15.01.202798,001,231,24%0,00
      SDIQY.VSAHOLSATIM15.01.202789,000,770,78%0,00
      SDIQZ.VSAHOLSATIM15.01.202780,000,470,48%0,00
      SDIRA.VSAHOLSATIM15.01.202771,000,300,31%0,00
      SDIRB.VSAHOLSATIM15.01.202764,000,220,23%0,00
      SEIFF.VSISEALIM15.10.202641,000,130,14%+7,69
      SEIFG.VSISEALIM15.10.202650,000,010,02%-33,33
      SEIFH.VSISEALIM15.10.202655,000,010,02%0,00
      SEIFI.VSISEALIM15.10.202664,000,010,03%0,00
      SEIFJ.VSISEALIM15.10.202677,000,010,03%0,00
      SEIFK.VSISEALIM30.10.202643,000,200,21%+10,53
      SEIFL.VSISEALIM30.10.202650,000,020,03%0,00
      SEIFM.VSISEALIM30.10.202657,000,010,02%0,00
      SEIFN.VSISEALIM30.10.202664,000,010,02%0,00
      SEIFO.VSISEALIM30.10.202670,000,010,03%0,00
      SEIFP.VSISEALIM13.11.202641,000,490,50%+11,36
      SEIFQ.VSISEALIM13.11.202650,000,090,10%+11,11
      SEIFR.VSISEALIM13.11.202655,000,040,05%0,00
      SEIFS.VSISEALIM13.11.202664,000,020,03%0,00
      SEIFT.VSISEALIM13.11.202677,000,020,03%0,00
      SEIFU.VSISEALIM30.11.202638,000,830,85%0,00
      SEIFV.VSISEALIM30.11.202644,000,330,34%+16,67
      SEIFW.VSISEALIM30.11.202651,000,130,14%+7,69
      SEIFX.VSISEALIM30.11.202657,000,070,08%0,00
      SEIFY.VSISEALIM30.11.202663,000,050,06%0,00
      SEIFZ.VSISEALIM15.12.202636,001,281,30%+10,17
      SEIGA.VSISEALIM15.12.202644,000,540,55%+7,69
      SEIGB.VSISEALIM15.12.202649,000,330,34%+16,67
      SEIGC.VSISEALIM15.12.202657,000,190,20%-9,52
      SEIGD.VSISEALIM15.12.202669,000,100,11%-8,33
      SEIGE.VSISEALIM31.12.202638,001,321,34%+3,97
      SEIGF.VSISEALIM31.12.202644,000,830,84%0,00
      SEIGG.VSISEALIM31.12.202649,000,590,60%0,00
      SEIGH.VSISEALIM31.12.202655,000,430,44%0,00
      SEIGI.VSISEALIM31.12.202661,000,320,34%0,00
      SEIGJ.VSISEALIM15.01.202736,001,681,70%0,00
      SEIGK.VSISEALIM15.01.202744,000,960,97%+6,59
      SEIGL.VSISEALIM15.01.202747,000,800,81%0,00
      SEIGM.VSISEALIM15.01.202755,000,550,56%0,00
      SEIGN.VSISEALIM15.01.202767,000,380,39%0,00
      SEIUU.VSISESATIM15.10.202650,002,312,34%0,00
      SEIUV.VSISESATIM15.10.202645,001,341,36%0,00
      SEIUW.VSISESATIM15.10.202641,000,650,68%0,00
      SEIUX.VSISESATIM15.10.202636,000,150,16%-33,33
      SEIUY.VSISESATIM15.10.202633,000,050,06%0,00
      SEIUZ.VSISESATIM30.10.202652,002,612,64%0,00
      SEIVA.VSISESATIM30.10.202645,001,331,35%0,00
      SEIVB.VSISESATIM30.10.202639,000,520,53%-14,29
      SEIVC.VSISESATIM30.10.202632,000,110,12%0,00
      SEIVD.VSISESATIM30.10.202627,000,030,04%0,00
      SEIVE.VSISESATIM13.11.202650,002,192,21%0,00
      SEIVF.VSISESATIM13.11.202645,001,351,37%0,00
      SEIVG.VSISESATIM13.11.202641,000,810,82%-5,43
      SEIVH.VSISESATIM13.11.202636,000,380,39%0,00
      SEIVI.VSISESATIM13.11.202633,000,230,24%0,00
      SEIVJ.VSISESATIM30.11.202646,001,451,47%0,00
      SEIVK.VSISESATIM30.11.202640,000,640,65%0,00
      SEIVL.VSISESATIM30.11.202634,000,230,24%-16,67
      SEIVM.VSISESATIM30.11.202628,000,080,09%0,00
      SEIVN.VSISESATIM30.11.202624,000,040,05%0,00
      SEIVO.VSISESATIM15.12.202644,001,251,26%-8,09
      SEIVP.VSISESATIM15.12.202640,000,780,79%0,00
      SEIVQ.VSISESATIM15.12.202636,000,440,45%0,00
      SEIVR.VSISESATIM15.12.202632,000,260,27%0,00
      SEIVS.VSISESATIM15.12.202629,000,170,18%0,00
      SEIVT.VSISESATIM31.12.202646,001,701,71%0,00
      SEIVU.VSISESATIM31.12.202640,000,960,97%-6,73
      SEIVV.VSISESATIM31.12.202634,000,500,51%0,00
      SEIVW.VSISESATIM31.12.202628,000,260,27%0,00
      SEIVX.VSISESATIM31.12.202624,000,170,18%0,00
      SEIVY.VSISESATIM15.01.202744,001,461,47%0,00
      SEIVZ.VSISESATIM15.01.202740,001,011,02%0,00
      SEIWA.VSISESATIM15.01.202736,000,670,69%0,00
      SEIWB.VSISESATIM15.01.202732,000,460,47%0,00
      SEIWC.VSISESATIM15.01.202728,000,310,32%0,00
      SOILT.VSAHOLALIM15.10.202690,000,310,33%+6,90
      SOILU.VSAHOLALIM15.10.2026110,000,010,02%0,00
      SOILV.VSAHOLALIM15.10.2026120,000,020,03%0,00
      SOILW.VSAHOLALIM15.10.2026140,000,010,02%0,00
      SOILX.VSAHOLALIM15.10.2026170,000,010,03%0,00
      SOILY.VSAHOLALIM30.10.202690,000,560,58%+18,37
      SOILZ.VSAHOLALIM30.10.2026110,000,050,06%0,00
      SOIMA.VSAHOLALIM30.10.2026120,000,020,03%+50,00
      SOIMB.VSAHOLALIM30.10.2026140,000,010,03%0,00
      SOIMC.VSAHOLALIM30.10.2026150,000,010,03%0,00
      SOIMD.VSAHOLALIM13.11.202689,000,820,83%+13,33
      SOIME.VSAHOLALIM13.11.2026108,000,170,18%+5,88
      SOIMF.VSAHOLALIM13.11.2026118,000,080,09%0,00
      SOIMG.VSAHOLALIM13.11.2026138,000,020,03%0,00
      SOIMH.VSAHOLALIM13.11.2026167,000,020,03%0,00
      SOIMI.VSAHOLALIM30.11.202690,000,820,84%+9,33
      SOIMJ.VSAHOLALIM30.11.2026100,000,400,41%+16,67
      SOIMK.VSAHOLALIM30.11.2026120,000,110,12%0,00
      SOIML.VSAHOLALIM30.11.2026130,000,070,08%0,00
      SOIMM.VSAHOLALIM30.11.2026150,000,030,04%0,00
      SOIMN.VSAHOLALIM15.12.202685,001,371,39%+8,46
      SOIMO.VSAHOLALIM15.12.2026104,000,510,52%+10,87
      SOIMP.VSAHOLALIM15.12.2026114,000,320,33%+6,45
      SOIMQ.VSAHOLALIM15.12.2026133,000,170,18%0,00
      SOIMR.VSAHOLALIM15.12.2026161,000,090,10%0,00
      SOIMS.VSAHOLALIM31.12.202680,001,871,89%0,00
      SOIMT.VSAHOLALIM31.12.2026100,000,850,86%0,00
      SOIMU.VSAHOLALIM31.12.2026110,000,610,62%0,00
      SOIMV.VSAHOLALIM31.12.2026120,000,460,47%0,00
      SOIMW.VSAHOLALIM31.12.2026140,000,300,31%0,00
      SOIMX.VSAHOLALIM15.01.202780,002,012,04%0,00
      SOIMY.VSAHOLALIM15.01.202798,001,081,09%+7,92
      SOIMZ.VSAHOLALIM15.01.2027107,000,820,83%0,00
      SOINA.VSAHOLALIM15.01.2027125,000,530,54%0,00
      SOINB.VSAHOLALIM15.01.2027151,000,370,38%0,00
      SPILW.VSP500ALIM15.10.20267.200,002,752,76%+5,36
      SPILX.VSP500ALIM15.10.20267.500,001,401,41%0,00
      SPILY.VSP500ALIM15.10.20267.800,000,430,44%0,00
      SPILZ.VSP500ALIM15.10.20268.100,000,060,07%0,00
      SPIMA.VSP500ALIM30.10.20267.200,002,882,89%0,00
      SPIMB.VSP500ALIM30.10.20267.500,001,651,66%-10,18
      SPIMC.VSP500ALIM30.10.20267.800,000,730,74%0,00
      SPIMD.VSP500ALIM30.10.20268.100,000,230,24%0,00
      SPIME.VSP500ALIM13.11.20267.200,003,023,03%+0,67
      SPIMF.VSP500ALIM13.11.20267.500,001,851,86%0,00
      SPIMG.VSP500ALIM13.11.20267.800,000,940,95%0,00
      SPIMH.VSP500ALIM13.11.20268.100,000,390,40%-52,78
      SPIMI.VSP500ALIM30.11.20267.500,002,082,09%0,00
      SPIMJ.VSP500ALIM30.11.20267.800,001,151,16%0,00
      SPIMK.VSP500ALIM30.11.20268.100,000,550,56%0,00
      SPIML.VSP500ALIM30.11.20268.400,000,220,23%0,00
      SPIMM.VSP500ALIM15.12.20267.500,002,242,25%0,00
      SPIMN.VSP500ALIM15.12.20267.800,001,311,32%0,00
      SPIMO.VSP500ALIM15.12.20268.100,000,680,69%0,00
      SPIMP.VSP500ALIM15.12.20268.400,000,310,32%0,00
      SPIMQ.VSP500ALIM30.12.20267.500,002,392,40%0,00
      SPIMR.VSP500ALIM30.12.20267.800,001,461,47%0,00
      SPIMS.VSP500ALIM30.12.20268.100,000,790,80%0,00
      SPIMT.VSP500ALIM30.12.20268.400,000,400,41%0,00
      SPIMU.VSP500ALIM15.01.20277.500,002,542,55%0,00
      SPIMV.VSP500ALIM15.01.20277.800,001,591,60%0,00
      SPIMW.VSP500ALIM15.01.20278.100,000,910,92%0,00
      SPIMX.VSP500ALIM15.01.20278.400,000,500,51%0,00
      STIPW.VSP500SATIM15.10.20267.500,000,150,16%-34,78
      STIPX.VSP500SATIM15.10.20267.000,000,010,03%0,00
      STIPY.VSP500SATIM15.10.20266.500,000,010,03%0,00
      STIPZ.VSP500SATIM15.10.20266.000,000,010,03%0,00
      STIQA.VSP500SATIM30.10.20267.500,000,400,41%0,00
      STIQB.VSP500SATIM30.10.20267.300,000,210,22%0,00
      STIQC.VSP500SATIM30.10.20267.000,000,080,09%0,00
      STIQD.VSP500SATIM30.10.20266.700,000,030,05%0,00
      STIQE.VSP500SATIM13.11.20267.500,000,600,61%-16,88
      STIQF.VSP500SATIM13.11.20267.000,000,180,19%0,00
      STIQG.VSP500SATIM13.11.20266.500,000,050,06%0,00
      STIQH.VSP500SATIM13.11.20266.000,000,020,03%0,00
      STIQI.VSP500SATIM30.11.20267.600,000,980,99%-5,71
      STIQJ.VSP500SATIM30.11.20267.300,000,590,60%0,00
      STIQK.VSP500SATIM30.11.20267.000,000,360,37%0,00
      STIQL.VSP500SATIM30.11.20266.700,000,220,23%0,00
      STIQM.VSP500SATIM15.12.20267.600,001,151,16%0,00
      STIQN.VSP500SATIM15.12.20267.300,000,740,75%-13,98
      STIQO.VSP500SATIM15.12.20267.000,000,490,50%0,00
      STIQP.VSP500SATIM15.12.20266.700,000,330,34%0,00
      STIQQ.VSP500SATIM30.12.20267.600,001,301,31%-12,00
      STIQR.VSP500SATIM30.12.20267.300,000,900,91%0,00
      STIQS.VSP500SATIM30.12.20267.000,000,630,64%0,00
      STIQT.VSP500SATIM30.12.20266.700,000,450,46%-4,17
      STIQU.VSP500SATIM15.01.20277.600,001,451,46%0,00
      STIQV.VSP500SATIM15.01.20277.300,001,041,05%-4,50
      STIQW.VSP500SATIM15.01.20277.000,000,760,77%0,00
      STIQX.VSP500SATIM15.01.20276.700,000,570,58%-8,96
      SYIDR.VSASAALIM15.10.20262,500,010,02%-33,33
      SYIDS.VSASAALIM15.10.20263,000,010,02%0,00
      SYIDT.VSASAALIM15.10.20263,300,010,02%0,00
      SYIDU.VSASAALIM15.10.20263,800,010,02%0,00
      SYIDV.VSASAALIM15.10.20264,600,010,02%0,00
      SYIDW.VSASAALIM30.10.20262,400,050,06%0,00
      SYIDX.VSASAALIM30.10.20262,800,010,03%+50,00
      SYIDY.VSASAALIM30.10.20263,100,010,02%0,00
      SYIDZ.VSASAALIM30.10.20263,500,010,02%+100,00
      SYIEA.VSASAALIM30.10.20263,900,010,02%0,00
      SYIEB.VSASAALIM13.11.20262,300,120,13%0,00
      SYIEC.VSASAALIM13.11.20262,800,030,04%-20,00
      SYIED.VSASAALIM13.11.20263,000,020,03%0,00
      SYIEE.VSASAALIM13.11.20263,500,010,02%0,00
      SYIEF.VSASAALIM13.11.20264,300,010,02%-33,33
      SYIEG.VSASAALIM30.11.20262,200,150,16%-5,88
      SYIEH.VSASAALIM30.11.20262,600,060,07%0,00
      SYIEI.VSASAALIM30.11.20262,900,030,04%+33,33
      SYIEJ.VSASAALIM30.11.20263,300,020,03%0,00
      SYIEK.VSASAALIM30.11.20263,600,020,03%0,00
      SYIEL.VSASAALIM15.12.20262,100,290,30%+10,71
      SYIEM.VSASAALIM15.12.20262,600,130,14%-6,67
      SYIEN.VSASAALIM15.12.20262,800,100,11%-9,09
      SYIEO.VSASAALIM15.12.20263,300,060,07%0,00
      SYIEP.VSASAALIM15.12.20264,000,040,05%0,00
      SYIEQ.VSASAALIM31.12.20262,100,330,34%+12,90
      SYIER.VSASAALIM31.12.20262,400,220,24%+4,17
      SYIES.VSASAALIM31.12.20262,700,170,18%+38,46
      SYIET.VSASAALIM31.12.20263,000,130,15%0,00
      SYIEU.VSASAALIM31.12.20263,300,110,12%0,00
      SYIEV.VSASAALIM15.01.20271,900,450,48%0,00
      SYIEW.VSASAALIM15.01.20272,400,260,28%-3,45
      SYIEX.VSASAALIM15.01.20272,600,220,24%-4,17
      SYIEY.VSASAALIM15.01.20273,000,170,18%0,00
      SYIEZ.VSASAALIM15.01.20273,700,120,13%-14,29
      SYIUC.VSASASATIM15.10.20263,001,041,07%0,00
      SYIUD.VSASASATIM15.10.20262,700,750,78%-2,63
      SYIUE.VSASASATIM15.10.20262,500,550,58%0,00
      SYIUF.VSASASATIM15.10.20262,200,290,32%-30,30
      SYIUG.VSASASATIM15.10.20262,000,160,18%0,00
      SYIUH.VSASASATIM30.10.20262,900,920,95%0,00
      SYIUI.VSASASATIM30.10.20262,500,550,58%0,00
      SYIUJ.VSASASATIM30.10.20262,100,250,28%-7,14
      SYIUK.VSASASATIM30.10.20261,800,110,13%-15,38
      SYIUL.VSASASATIM30.10.20261,500,040,05%0,00
      SYIUM.VSASASATIM13.11.20262,800,820,85%0,00
      SYIUN.VSASASATIM13.11.20262,500,560,59%0,00
      SYIUO.VSASASATIM13.11.20262,300,410,44%+23,53
      SYIUP.VSASASATIM13.11.20262,000,240,25%0,00
      SYIUQ.VSASASATIM13.11.20261,800,150,17%-22,22
      SYIUR.VSASASATIM30.11.20262,700,700,73%0,00
      SYIUS.VSASASATIM30.11.20262,400,460,49%-4,17
      SYIUT.VSASASATIM30.11.20262,000,220,23%0,00
      SYIUU.VSASASATIM30.11.20261,600,090,10%0,00
      SYIUV.VSASASATIM30.11.20261,400,050,06%0,00
      SYIUW.VSASASATIM15.12.20262,600,660,69%0,00
      SYIUX.VSASASATIM15.12.20262,400,510,54%0,00
      SYIUY.VSASASATIM15.12.20262,100,330,34%0,00
      SYIUZ.VSASASATIM15.12.20261,900,240,25%0,00
      SYIVA.VSASASATIM15.12.20261,700,170,18%0,00
      SYIVB.VSASASATIM31.12.20262,500,600,63%0,00
      SYIVC.VSASASATIM31.12.20262,200,400,41%-9,09
      SYIVD.VSASASATIM31.12.20261,800,200,21%0,00
      SYIVE.VSASASATIM31.12.20261,500,110,13%0,00
      SYIVF.VSASASATIM31.12.20261,300,080,09%0,00
      SYIVG.VSASASATIM15.01.20272,400,550,57%0,00
      SYIVH.VSASASATIM15.01.20272,200,420,43%0,00
      SYIVI.VSASASATIM15.01.20271,900,260,28%-7,14
      SYIVJ.VSASASATIM15.01.20271,700,190,20%-5,00
      SYIVK.VSASASATIM15.01.20271,600,160,17%-5,88
      TAIIT.VTAVHLALIM15.10.2026260,001,061,10%0,00
      TAIIU.VTAVHLALIM15.10.2026310,000,070,09%0,00
      TAIIV.VTAVHLALIM15.10.2026340,000,010,03%0,00
      TAIIW.VTAVHLALIM15.10.2026400,000,010,03%0,00
      TAIIX.VTAVHLALIM15.10.2026480,000,010,03%0,00
      TAIIY.VTAVHLALIM30.10.2026260,001,451,49%-9,09
      TAIIZ.VTAVHLALIM30.10.2026310,000,340,36%+6,45
      TAIJA.VTAVHLALIM30.10.2026350,000,100,11%0,00
      TAIJB.VTAVHLALIM30.10.2026390,000,030,04%0,00
      TAIJC.VTAVHLALIM30.10.2026430,000,010,03%0,00
      TAIJD.VTAVHLALIM13.11.2026250,002,102,14%+12,17
      TAIJE.VTAVHLALIM13.11.2026310,000,610,63%+12,73
      TAIJF.VTAVHLALIM13.11.2026330,000,380,40%0,00
      TAIJG.VTAVHLALIM13.11.2026390,000,120,14%0,00
      TAIJH.VTAVHLALIM13.11.2026470,000,040,05%0,00
      TAIJI.VTAVHLALIM30.11.2026260,001,972,01%0,00
      TAIJJ.VTAVHLALIM30.11.2026310,000,780,81%+11,27
      TAIJK.VTAVHLALIM30.11.2026350,000,390,41%0,00
      TAIJL.VTAVHLALIM30.11.2026390,000,220,23%0,00
      TAIJM.VTAVHLALIM30.11.2026430,000,150,16%0,00
      TAIJN.VTAVHLALIM15.12.2026250,002,612,65%0,00
      TAIJO.VTAVHLALIM15.12.2026310,001,091,12%+8,91
      TAIJP.VTAVHLALIM15.12.2026330,000,820,84%0,00
      TAIJQ.VTAVHLALIM15.12.2026390,000,420,44%0,00
      TAIJR.VTAVHLALIM15.12.2026470,000,250,26%0,00
      TAIJS.VTAVHLALIM31.12.2026260,002,582,62%0,00
      TAIJT.VTAVHLALIM31.12.2026300,001,591,62%+8,11
      TAIJU.VTAVHLALIM31.12.2026340,001,051,08%0,00
      TAIJV.VTAVHLALIM31.12.2026380,000,750,76%0,00
      TAIJW.VTAVHLALIM31.12.2026420,000,580,60%0,00
      TAIJX.VTAVHLALIM15.01.2027240,003,473,51%0,00
      TAIJY.VTAVHLALIM15.01.2027300,001,841,87%+7,56
      TAIJZ.VTAVHLALIM15.01.2027330,001,371,40%0,00
      TAIKA.VTAVHLALIM15.01.2027380,000,960,99%0,00
      TAIKB.VTAVHLALIM15.01.2027460,000,650,66%0,00
      TAIXU.VTAVHLSATIM15.10.2026310,001,761,80%0,00
      TAIXV.VTAVHLSATIM15.10.2026280,000,630,66%0,00
      TAIXW.VTAVHLSATIM15.10.2026260,000,220,24%-35,90
      TAIXX.VTAVHLSATIM15.10.2026230,000,030,04%0,00
      TAIXY.VTAVHLSATIM15.10.2026200,000,010,03%0,00
      TAIXZ.VTAVHLSATIM30.10.2026320,002,242,28%0,00
      TAIYA.VTAVHLSATIM30.10.2026280,000,850,88%0,00
      TAIYB.VTAVHLSATIM30.10.2026240,000,210,22%-46,34
      TAIYC.VTAVHLSATIM30.10.2026190,000,020,04%0,00
      TAIYD.VTAVHLSATIM30.10.2026170,000,010,03%0,00
      TAIYE.VTAVHLSATIM13.11.2026310,001,921,96%0,00
      TAIYF.VTAVHLSATIM13.11.2026280,001,001,03%0,00
      TAIYG.VTAVHLSATIM13.11.2026250,000,440,45%0,00
      TAIYH.VTAVHLSATIM13.11.2026220,000,190,20%-25,93
      TAIYI.VTAVHLSATIM13.11.2026200,000,100,12%-31,25
      TAIYJ.VTAVHLSATIM30.11.2026320,002,252,29%0,00
      TAIYK.VTAVHLSATIM30.11.2026280,001,041,06%0,00
      TAIYL.VTAVHLSATIM30.11.2026240,000,410,42%0,00
      TAIYM.VTAVHLSATIM30.11.2026190,000,120,13%0,00
      TAIYN.VTAVHLSATIM30.11.2026170,000,080,09%0,00
      TAIYO.VTAVHLSATIM15.12.2026310,002,042,06%0,00
      TAIYP.VTAVHLSATIM15.12.2026280,001,201,23%0,00
      TAIYQ.VTAVHLSATIM15.12.2026250,000,660,67%-6,94
      TAIYR.VTAVHLSATIM15.12.2026220,000,380,39%0,00
      TAIYS.VTAVHLSATIM15.12.2026200,000,260,27%0,00
      TAIYT.VTAVHLSATIM31.12.2026310,002,192,21%0,00
      TAIYU.VTAVHLSATIM31.12.2026270,001,121,15%0,00
      TAIYV.VTAVHLSATIM31.12.2026230,000,550,56%0,00
      TAIYW.VTAVHLSATIM31.12.2026190,000,280,29%0,00
      TAIYX.VTAVHLSATIM31.12.2026160,000,180,19%0,00
      TAIYY.VTAVHLSATIM15.01.2027300,001,941,97%0,00
      TAIYZ.VTAVHLSATIM15.01.2027270,001,211,24%0,00
      TAIZA.VTAVHLSATIM15.01.2027240,000,730,74%-10,98
      TAIZB.VTAVHLSATIM15.01.2027220,000,540,55%0,00
      TAIZC.VTAVHLSATIM15.01.2027200,000,410,42%0,00
      TBIPY.VTHYAOSATIM15.10.2026350,001,661,69%0,00
      TBIPZ.VTHYAOSATIM15.10.2026320,000,830,86%0,00
      TBIQA.VTHYAOSATIM15.10.2026290,000,260,27%-10,00
      TBIQB.VTHYAOSATIM15.10.2026260,000,050,06%0,00
      TBIQC.VTHYAOSATIM15.10.2026230,000,010,03%0,00
      TBIQD.VTHYAOSATIM30.10.2026380,002,452,48%0,00
      TBIQE.VTHYAOSATIM30.10.2026330,001,111,14%0,00
      TBIQF.VTHYAOSATIM30.10.2026280,000,300,31%0,00
      TBIQG.VTHYAOSATIM30.10.2026230,000,050,06%0,00
      TBIQH.VTHYAOSATIM30.10.2026200,000,010,03%0,00
      TBIQI.VTHYAOSATIM13.11.2026360,001,861,88%0,00
      TBIQJ.VTHYAOSATIM13.11.2026330,001,151,17%-0,84
      TBIQK.VTHYAOSATIM13.11.2026290,000,500,52%-10,91
      TBIQL.VTHYAOSATIM13.11.2026260,000,240,25%-11,11
      TBIQM.VTHYAOSATIM13.11.2026240,000,150,16%0,00
      TBIQN.VTHYAOSATIM30.11.2026350,001,571,59%0,00
      TBIQO.VTHYAOSATIM30.11.2026300,000,600,61%-17,81
      TBIQP.VTHYAOSATIM30.11.2026260,000,240,25%0,00
      TBIQQ.VTHYAOSATIM30.11.2026210,000,070,08%0,00
      TBIQR.VTHYAOSATIM30.11.2026180,000,040,05%0,00
      TBIQS.VTHYAOSATIM15.12.2026330,001,201,22%0,00
      TBIQT.VTHYAOSATIM15.12.2026300,000,700,71%-7,89
      TBIQU.VTHYAOSATIM15.12.2026270,000,400,42%0,00
      TBIQV.VTHYAOSATIM15.12.2026240,000,220,23%0,00
      TBIQW.VTHYAOSATIM15.12.2026220,000,160,17%0,00
      TBIQX.VTHYAOSATIM31.12.2026340,001,431,46%0,00
      TBIQY.VTHYAOSATIM31.12.2026290,000,600,61%0,00
      TBIQZ.VTHYAOSATIM31.12.2026250,000,290,30%0,00
      TBIRA.VTHYAOSATIM31.12.2026200,000,120,13%0,00
      TBIRB.VTHYAOSATIM31.12.2026180,000,090,10%0,00
      TBIRC.VTHYAOSATIM15.01.2027320,001,081,09%0,00
      TBIRD.VTHYAOSATIM15.01.2027290,000,650,66%-2,99
      TBIRE.VTHYAOSATIM15.01.2027260,000,390,40%0,00
      TBIRF.VTHYAOSATIM15.01.2027230,000,250,26%0,00
      TBIRG.VTHYAOSATIM15.01.2027210,000,190,20%0,00
      TDIPY.VTUPRSSATIM15.10.2026240,000,010,02%+100,00
      TDIPZ.VTUPRSSATIM15.10.2026220,000,010,03%+50,00
      TDIQA.VTUPRSSATIM15.10.2026200,000,010,03%+200,00
      TDIQB.VTUPRSSATIM15.10.2026180,000,010,03%0,00
      TDIQC.VTUPRSSATIM15.10.2026160,000,010,03%0,00
      TDIQD.VTUPRSSATIM30.10.2026250,000,010,02%-33,33
      TDIQE.VTUPRSSATIM30.10.2026220,000,010,03%0,00
      TDIQF.VTUPRSSATIM30.10.2026190,000,010,03%0,00
      TDIQG.VTUPRSSATIM30.10.2026150,000,010,03%0,00
      TDIQH.VTUPRSSATIM30.10.2026130,000,010,03%0,00
      TDIQI.VTUPRSSATIM13.11.2026240,000,010,02%-50,00
      TDIQJ.VTUPRSSATIM13.11.2026220,000,020,03%0,00
      TDIQK.VTUPRSSATIM13.11.2026200,000,020,03%0,00
      TDIQL.VTUPRSSATIM13.11.2026180,000,020,03%0,00
      TDIQM.VTUPRSSATIM13.11.2026160,000,020,03%0,00
      TDIQN.VTUPRSSATIM30.11.2026460,003,613,65%-10,10
      TDIQO.VTUPRSSATIM30.11.2026400,001,681,71%-17,33
      TDIQP.VTUPRSSATIM30.11.2026340,000,610,62%-21,79
      TDIQQ.VTUPRSSATIM30.11.2026280,000,220,23%-3,85
      TDIQR.VTUPRSSATIM30.11.2026240,000,110,12%-25,00
      TDIQS.VTUPRSSATIM15.12.2026440,002,782,81%-13,71
      TDIQT.VTUPRSSATIM15.12.2026400,001,701,72%-14,36
      TDIQU.VTUPRSSATIM15.12.2026360,000,991,01%-16,67
      TDIQV.VTUPRSSATIM15.12.2026320,000,590,60%-13,24
      TDIQW.VTUPRSSATIM15.12.2026290,000,420,43%-15,38
      TDIQX.VTUPRSSATIM31.12.2026480,004,644,67%-7,66
      TDIQY.VTUPRSSATIM31.12.2026410,002,452,47%+1,65
      TDIQZ.VTUPRSSATIM31.12.2026350,001,271,28%0,00
      TDIRA.VTUPRSSATIM31.12.2026290,000,650,66%-12,82
      TDIRB.VTUPRSSATIM31.12.2026250,000,430,44%-15,09
      TDIRC.VTUPRSSATIM15.01.2027460,004,044,07%-8,37
      TDIRD.VTUPRSSATIM15.01.2027410,002,582,61%+1,17
      TDIRE.VTUPRSSATIM15.01.2027370,001,731,75%-12,18
      TDIRF.VTUPRSSATIM15.01.2027330,001,171,18%-8,15
      TDIRG.VTUPRSSATIM15.01.2027300,000,860,87%-12,00
      TMIHD.VTOASOALIM15.10.2026290,000,130,14%0,00
      TMIHE.VTOASOALIM15.10.2026350,000,010,03%0,00
      TMIHF.VTOASOALIM15.10.2026380,000,010,02%+100,00
      TMIHG.VTOASOALIM15.10.2026450,000,010,02%-66,67
      TMIHH.VTOASOALIM15.10.2026540,000,010,03%+50,00
      TMIHI.VTOASOALIM30.10.2026300,000,220,24%+10,00
      TMIHJ.VTOASOALIM30.10.2026350,000,030,04%0,00
      TMIHK.VTOASOALIM30.10.2026400,000,020,03%0,00
      TMIHL.VTOASOALIM30.10.2026450,000,010,03%0,00
      TMIHM.VTOASOALIM30.10.2026490,000,010,03%0,00
      TMIHN.VTOASOALIM13.11.2026290,000,480,51%+16,28
      TMIHO.VTOASOALIM13.11.2026350,000,100,11%+10,00
      TMIHP.VTOASOALIM13.11.2026380,000,050,06%0,00
      TMIHQ.VTOASOALIM13.11.2026450,000,020,03%0,00
      TMIHR.VTOASOALIM13.11.2026540,000,020,03%0,00
      TMIHS.VTOASOALIM30.11.2026270,000,820,85%+8,86
      TMIHT.VTOASOALIM30.11.2026310,000,370,39%+15,15
      TMIHU.VTOASOALIM30.11.2026350,000,190,20%+11,11
      TMIHV.VTOASOALIM30.11.2026400,000,100,11%0,00
      TMIHW.VTOASOALIM30.11.2026440,000,060,07%0,00
      TMIHX.VTOASOALIM15.12.2026250,001,381,40%+9,37
      TMIHY.VTOASOALIM15.12.2026310,000,580,59%+12,73
      TMIHZ.VTOASOALIM15.12.2026340,000,390,40%0,00
      TMIIA.VTOASOALIM15.12.2026400,000,220,24%-7,69
      TMIIB.VTOASOALIM15.12.2026480,000,130,15%0,00
      TMIIC.VTOASOALIM31.12.2026270,001,221,24%+9,48
      TMIID.VTOASOALIM31.12.2026310,000,730,75%+10,29
      TMIIE.VTOASOALIM31.12.2026360,000,420,43%0,00
      TMIIF.VTOASOALIM31.12.2026400,000,300,31%0,00
      TMIIG.VTOASOALIM31.12.2026440,000,230,24%0,00
      TMIIH.VTOASOALIM15.01.2027260,001,531,55%0,00
      TMIII.VTOASOALIM15.01.2027310,000,870,89%+13,75
      TMIIJ.VTOASOALIM15.01.2027340,000,640,65%+13,79
      TMIIK.VTOASOALIM15.01.2027400,000,410,42%0,00
      TMIIL.VTOASOALIM15.01.2027490,000,280,29%0,00
      TMIWN.VTOASOSATIM15.10.2026350,002,462,50%0,00
      TMIWO.VTOASOSATIM15.10.2026320,001,581,62%0,00
      TMIWP.VTOASOSATIM15.10.2026290,000,800,82%-9,47
      TMIWQ.VTOASOSATIM15.10.2026260,000,280,29%-26,83
      TMIWR.VTOASOSATIM15.10.2026230,000,060,07%0,00
      TMIWS.VTOASOSATIM30.10.2026370,002,962,99%0,00
      TMIWT.VTOASOSATIM30.10.2026320,001,571,59%0,00
      TMIWU.VTOASOSATIM30.10.2026270,000,540,57%0,00
      TMIWV.VTOASOSATIM30.10.2026220,000,120,13%0,00
      TMIWW.VTOASOSATIM30.10.2026190,000,040,05%0,00
      TMIWX.VTOASOSATIM13.11.2026350,002,342,37%0,00
      TMIWY.VTOASOSATIM13.11.2026320,001,581,60%0,00
      TMIWZ.VTOASOSATIM13.11.2026290,000,950,97%+4,30
      TMIXA.VTOASOSATIM13.11.2026250,000,420,43%-16,33
      TMIXB.VTOASOSATIM13.11.2026230,000,260,27%-41,30
      TMIXC.VTOASOSATIM30.11.2026330,001,791,82%0,00
      TMIXD.VTOASOSATIM30.11.2026280,000,740,76%-10,59
      TMIXE.VTOASOSATIM30.11.2026240,000,290,30%-3,23
      TMIXF.VTOASOSATIM30.11.2026200,000,110,12%0,00
      TMIXG.VTOASOSATIM30.11.2026170,000,050,06%0,00
      TMIXH.VTOASOSATIM15.12.2026310,001,411,44%0,00
      TMIXI.VTOASOSATIM15.12.2026280,000,860,88%-5,21
      TMIXJ.VTOASOSATIM15.12.2026250,000,480,49%-7,69
      TMIXK.VTOASOSATIM15.12.2026230,000,360,37%0,00
      TMIXL.VTOASOSATIM15.12.2026200,000,180,19%0,00
      TMIXM.VTOASOSATIM31.12.2026330,001,871,89%-5,50
      TMIXN.VTOASOSATIM31.12.2026290,001,091,12%0,00
      TMIXO.VTOASOSATIM31.12.2026240,000,490,51%0,00
      TMIXP.VTOASOSATIM31.12.2026200,000,260,27%0,00
      TMIXQ.VTOASOSATIM31.12.2026170,000,170,18%0,00
      TMIXR.VTOASOSATIM15.01.2027310,001,491,51%0,00
      TMIXS.VTOASOSATIM15.01.2027290,001,141,16%0,00
      TMIXT.VTOASOSATIM15.01.2027260,000,730,74%0,00
      TMIXU.VTOASOSATIM15.01.2027230,000,490,50%0,00
      TMIXV.VTOASOSATIM15.01.2027210,000,360,37%0,00
      TNIDR.VTTKOMALIM15.10.202656,000,270,28%+3,85
      TNIDS.VTTKOMALIM15.10.202668,000,010,02%0,00
      TNIDT.VTTKOMALIM15.10.202674,000,010,02%0,00
      TNIDU.VTTKOMALIM15.10.202687,000,010,02%-50,00
      TNIDV.VTTKOMALIM15.10.2026105,000,010,03%0,00
      TNIDW.VTTKOMALIM30.10.202660,000,270,28%-6,67
      TNIDX.VTTKOMALIM30.10.202670,000,030,04%-16,67
      TNIDY.VTTKOMALIM30.10.202680,000,020,03%0,00
      TNIDZ.VTTKOMALIM30.10.202690,000,010,03%0,00
      TNIEA.VTTKOMALIM30.10.2026100,000,020,03%0,00
      TNIEB.VTTKOMALIM13.11.202656,000,790,81%+2,70
      TNIEC.VTTKOMALIM13.11.202669,000,130,14%0,00
      TNIED.VTTKOMALIM13.11.202675,000,060,07%0,00
      TNIEE.VTTKOMALIM13.11.202688,000,020,04%0,00
      TNIEF.VTTKOMALIM13.11.2026106,000,020,03%0,00
      TNIEG.VTTKOMALIM30.11.202650,001,551,58%0,00
      TNIEH.VTTKOMALIM30.11.202660,000,570,59%+9,26
      TNIEI.VTTKOMALIM30.11.202670,000,230,24%0,00
      TNIEJ.VTTKOMALIM30.11.202680,000,120,13%0,00
      TNIEK.VTTKOMALIM30.11.202690,000,070,08%0,00
      TNIEL.VTTKOMALIM15.12.202650,001,831,86%-1,65
      TNIEM.VTTKOMALIM15.12.202661,000,780,80%-2,47
      TNIEN.VTTKOMALIM15.12.202666,000,550,57%-1,85
      TNIEO.VTTKOMALIM15.12.202677,000,310,32%+10,34
      TNIEP.VTTKOMALIM15.12.202694,000,170,18%0,00
      TNIEQ.VTTKOMALIM31.12.202650,002,282,30%+1,32
      TNIER.VTTKOMALIM31.12.202660,001,311,34%+8,80
      TNIES.VTTKOMALIM31.12.202670,000,840,85%0,00
      TNIET.VTTKOMALIM31.12.202680,000,590,60%0,00
      TNIEU.VTTKOMALIM31.12.202690,000,460,47%0,00
      TNIEV.VTTKOMALIM15.01.202749,002,582,61%0,00
      TNIEW.VTTKOMALIM15.01.202760,001,521,54%+2,65
      TNIEX.VTTKOMALIM15.01.202766,001,171,20%-3,94
      TNIEY.VTTKOMALIM15.01.202777,000,830,84%-7,95
      TNIEZ.VTTKOMALIM15.01.202793,000,590,60%+5,56
      TNITK.VTTKOMSATIM15.10.202668,002,812,85%0,00
      TNITL.VTTKOMSATIM15.10.202662,001,651,69%+65,00
      TNITM.VTTKOMSATIM15.10.202656,000,680,71%0,00
      TNITN.VTTKOMSATIM15.10.202650,000,170,18%-34,62
      TNITO.VTTKOMSATIM15.10.202645,000,030,04%0,00
      TNITP.VTTKOMSATIM30.10.202670,003,093,13%0,00
      TNITQ.VTTKOMSATIM30.10.202660,001,341,37%0,00
      TNITR.VTTKOMSATIM30.10.202650,000,330,34%-19,51
      TNITS.VTTKOMSATIM30.10.202645,000,140,15%0,00
      TNITT.VTTKOMSATIM30.10.202640,000,050,06%0,00
      TNITU.VTTKOMSATIM13.11.202669,002,842,88%0,00
      TNITV.VTTKOMSATIM13.11.202663,001,831,86%-3,09
      TNITW.VTTKOMSATIM13.11.202656,000,930,95%0,00
      TNITX.VTTKOMSATIM13.11.202650,000,460,47%0,00
      TNITY.VTTKOMSATIM13.11.202645,000,240,26%0,00
      TNITZ.VTTKOMSATIM30.11.202660,001,361,39%0,00
      TNIUA.VTTKOMSATIM30.11.202655,000,760,79%0,00
      TNIUB.VTTKOMSATIM30.11.202650,000,390,40%0,00
      TNIUC.VTTKOMSATIM30.11.202640,000,100,11%0,00
      TNIUD.VTTKOMSATIM30.11.202630,000,030,04%0,00
      TNIUE.VTTKOMSATIM15.12.202661,001,621,64%-6,86
      TNIUF.VTTKOMSATIM15.12.202655,000,920,94%0,00
      TNIUG.VTTKOMSATIM15.12.202650,000,550,56%0,00
      TNIUH.VTTKOMSATIM15.12.202644,000,290,30%0,00
      TNIUI.VTTKOMSATIM15.12.202640,000,200,21%0,00
      TNIUJ.VTTKOMSATIM31.12.202660,001,811,84%0,00
      TNIUK.VTTKOMSATIM31.12.202655,001,271,28%0,00
      TNIUL.VTTKOMSATIM31.12.202650,000,880,89%0,00
      TNIUM.VTTKOMSATIM31.12.202640,000,400,41%0,00
      TNIUN.VTTKOMSATIM31.12.202630,000,190,20%0,00
      TNIUO.VTTKOMSATIM15.01.202760,001,881,91%0,00
      TNIUP.VTTKOMSATIM15.01.202755,001,351,36%0,00
      TNIUQ.VTTKOMSATIM15.01.202749,000,880,90%0,00
      TNIUR.VTTKOMSATIM15.01.202744,000,620,63%0,00
      TNIUS.VTTKOMSATIM15.01.202739,000,440,45%0,00
      TRILZ.VTUPRSALIM15.10.2026190,0010,0710,12%0,00
      TRIMA.VTUPRSALIM15.10.2026240,007,597,64%+2,27
      TRIMB.VTUPRSALIM15.10.2026260,006,606,65%0,00
      TRIMC.VTUPRSALIM15.10.2026300,004,634,68%0,00
      TRIMD.VTUPRSALIM15.10.2026360,001,982,02%+15,88
      TRIME.VTUPRSALIM30.10.2026200,009,729,77%+0,64
      TRIMF.VTUPRSALIM30.10.2026240,007,777,82%0,00
      TRIMG.VTUPRSALIM30.10.2026270,006,316,36%0,00
      TRIMH.VTUPRSALIM30.10.2026300,004,894,94%0,00
      TRIMI.VTUPRSALIM30.10.2026330,003,613,65%-2,75
      TRIMJ.VTUPRSALIM13.11.2026190,0010,3410,39%0,00
      TRIMK.VTUPRSALIM13.11.2026240,007,947,99%0,00
      TRIML.VTUPRSALIM13.11.2026260,006,987,03%0,00
      TRIMM.VTUPRSALIM13.11.2026300,005,165,20%-0,38
      TRIMN.VTUPRSALIM13.11.2026360,003,063,10%+7,78
      TRIMO.VTUPRSALIM30.11.2026380,002,562,59%-2,35
      TRIMP.VTUPRSALIM30.11.2026430,001,431,45%+18,55
      TRIMQ.VTUPRSALIM30.11.2026490,000,770,78%+11,59
      TRIMR.VTUPRSALIM30.11.2026550,000,460,47%-6,12
      TRIMS.VTUPRSALIM30.11.2026610,000,310,32%0,00
      TRIMT.VTUPRSALIM15.12.2026360,003,603,64%+12,04
      TRIMU.VTUPRSALIM15.12.2026430,001,631,65%+20,44
      TRIMV.VTUPRSALIM15.12.2026470,001,041,07%-6,54
      TRIMW.VTUPRSALIM15.12.2026550,000,500,52%+20,45
      TRIMX.VTUPRSALIM15.12.2026670,000,250,26%+8,70
      TRIMY.VTUPRSALIM31.12.2026390,003,313,35%+8,05
      TRIMZ.VTUPRSALIM31.12.2026450,002,092,12%-2,28
      TRINA.VTUPRSALIM31.12.2026510,001,421,44%0,00
      TRINB.VTUPRSALIM31.12.2026570,001,041,05%+3,16
      TRINC.VTUPRSALIM31.12.2026630,000,810,82%+6,67
      TRIND.VTUPRSALIM15.01.2027370,004,214,25%+3,41
      TRINE.VTUPRSALIM15.01.2027450,002,452,48%-1,20
      TRINF.VTUPRSALIM15.01.2027490,001,931,95%+1,53
      TRING.VTUPRSALIM15.01.2027570,001,351,36%0,00
      TRINH.VTUPRSALIM15.01.2027690,000,950,96%0,00
      TSICU.VTESLAALIM16.10.2026600,000,010,03%0,00
      TSICV.VTESLAALIM16.10.2026500,000,010,03%0,00
      TSICW.VTESLAALIM16.10.2026450,000,080,09%-20,00
      TSICX.VTESLAALIM16.10.2026350,001,701,72%+3,03
      TSICY.VTESLAALIM20.11.2026600,000,140,15%-18,75
      TSICZ.VTESLAALIM20.11.2026500,000,400,41%-2,38
      TSIDA.VTESLAALIM20.11.2026450,000,730,74%-4,05
      TSIDB.VTESLAALIM20.11.2026350,002,472,49%+3,36
      TSIDC.VTESLAALIM18.12.2026600,000,300,31%-3,23
      TSIDD.VTESLAALIM18.12.2026500,000,660,67%+35,29
      TSIDE.VTESLAALIM18.12.2026450,001,061,07%+5,71
      TSIDF.VTESLAALIM18.12.2026350,002,862,88%+0,70
      TSIRU.VTESLASATIM16.10.2026450,003,703,72%0,00
      TSIRV.VTESLASATIM16.10.2026400,001,631,65%-9,24
      TSIRW.VTESLASATIM16.10.2026300,000,040,05%-60,00
      TSIRX.VTESLASATIM16.10.2026250,000,010,03%0,00
      TSIRY.VTESLASATIM20.11.2026450,004,364,38%-3,52
      TSIRZ.VTESLASATIM20.11.2026400,002,532,55%0,00
      TSISA.VTESLASATIM20.11.2026300,000,400,41%-14,58
      TSISB.VTESLASATIM20.11.2026250,000,100,11%0,00
      TSISC.VTESLASATIM18.12.2026450,004,644,66%0,00
      TSISD.VTESLASATIM18.12.2026400,002,912,93%0,00
      TSISE.VTESLASATIM18.12.2026300,000,690,70%0,00
      TSISF.VTESLASATIM18.12.2026250,000,280,29%0,00
      TVIFF.VTCELLALIM15.10.2026100,000,460,48%+4,76
      TVIFG.VTCELLALIM15.10.2026123,000,010,02%-33,33
      TVIFH.VTCELLALIM15.10.2026134,000,010,02%0,00
      TVIFI.VTCELLALIM15.10.2026156,000,010,02%0,00
      TVIFJ.VTCELLALIM15.10.2026190,000,010,03%0,00
      TVIFK.VTCELLALIM30.10.2026110,000,270,29%+17,39
      TVIFL.VTCELLALIM30.10.2026120,000,090,10%0,00
      TVIFM.VTCELLALIM30.10.2026140,000,020,03%+50,00
      TVIFN.VTCELLALIM30.10.2026160,000,010,02%0,00
      TVIFO.VTCELLALIM30.10.2026170,000,010,03%0,00
      TVIFP.VTCELLALIM13.11.2026100,000,920,95%+1,11
      TVIFQ.VTCELLALIM13.11.2026123,000,170,18%+5,88
      TVIFR.VTCELLALIM13.11.2026134,000,080,09%0,00
      TVIFS.VTCELLALIM13.11.2026156,000,020,03%0,00
      TVIFT.VTCELLALIM13.11.2026189,000,020,03%0,00
      TVIFU.VTCELLALIM30.11.2026100,001,061,09%+9,28
      TVIFV.VTCELLALIM30.11.2026120,000,330,35%+3,13
      TVIFW.VTCELLALIM30.11.2026130,000,200,21%0,00
      TVIFX.VTCELLALIM30.11.2026150,000,090,10%0,00
      TVIFY.VTCELLALIM30.11.2026160,000,070,08%0,00
      TVIFZ.VTCELLALIM15.12.202695,001,311,35%+4,80
      TVIGA.VTCELLALIM15.12.2026116,000,470,49%+14,63
      TVIGB.VTCELLALIM15.12.2026127,000,290,30%0,00
      TVIGC.VTCELLALIM15.12.2026148,000,160,17%0,00
      TVIGD.VTCELLALIM15.12.2026179,000,090,10%0,00
      TVIGE.VTCELLALIM31.12.2026100,001,291,32%+5,74
      TVIGF.VTCELLALIM31.12.2026110,000,920,95%+8,33
      TVIGG.VTCELLALIM31.12.2026130,000,530,54%+10,64
      TVIGH.VTCELLALIM31.12.2026140,000,430,44%0,00
      TVIGI.VTCELLALIM31.12.2026160,000,300,31%0,00
      TVIGJ.VTCELLALIM15.01.202791,001,962,00%+5,41
      TVIGK.VTCELLALIM15.01.2027111,001,051,08%+8,00
      TVIGL.VTCELLALIM15.01.2027121,000,810,84%0,00
      TVIGM.VTCELLALIM15.01.2027141,000,550,56%0,00
      TVIGN.VTCELLALIM15.01.2027171,000,370,38%0,00
      TVIVP.VTCELLSATIM15.10.2026123,002,182,22%0,00
      TVIVQ.VTCELLSATIM15.10.2026112,001,141,18%0,00
      TVIVR.VTCELLSATIM15.10.2026100,000,330,36%0,00
      TVIVS.VTCELLSATIM15.10.202689,000,050,07%-57,14
      TVIVT.VTCELLSATIM15.10.202680,000,010,03%0,00
      TVIVU.VTCELLSATIM30.10.2026130,002,762,80%0,00
      TVIVV.VTCELLSATIM30.10.2026110,001,021,06%0,00
      TVIVW.VTCELLSATIM30.10.202690,000,160,18%0,00
      TVIVX.VTCELLSATIM30.10.202680,000,050,06%0,00
      TVIVY.VTCELLSATIM30.10.202670,000,010,03%0,00
      TVIVZ.VTCELLSATIM13.11.2026123,002,082,12%0,00
      TVIWA.VTCELLSATIM13.11.2026111,001,151,17%0,00
      TVIWB.VTCELLSATIM13.11.2026100,000,550,57%-19,44
      TVIWC.VTCELLSATIM13.11.202689,000,240,25%0,00
      TVIWD.VTCELLSATIM13.11.202680,000,120,13%0,00
      TVIWE.VTCELLSATIM30.11.2026120,001,801,84%0,00
      TVIWF.VTCELLSATIM30.11.2026110,001,081,10%-3,51
      TVIWG.VTCELLSATIM30.11.202690,000,290,30%0,00
      TVIWH.VTCELLSATIM30.11.202670,000,070,08%0,00
      TVIWI.VTCELLSATIM30.11.202660,000,030,05%0,00
      TVIWJ.VTCELLSATIM15.12.2026116,001,791,83%-6,12
      TVIWK.VTCELLSATIM15.12.2026106,001,121,15%0,00
      TVIWL.VTCELLSATIM15.12.202695,000,600,63%0,00
      TVIWM.VTCELLSATIM15.12.202684,000,330,34%0,00
      TVIWN.VTCELLSATIM15.12.202676,000,220,23%0,00
      TVIWO.VTCELLSATIM31.12.2026120,002,242,27%0,00
      TVIWP.VTCELLSATIM31.12.2026100,000,940,97%0,00
      TVIWQ.VTCELLSATIM31.12.202690,000,560,57%0,00
      TVIWR.VTCELLSATIM31.12.202670,000,210,22%0,00
      TVIWS.VTCELLSATIM31.12.202660,000,130,14%0,00
      TVIWT.VTCELLSATIM15.01.2027111,001,631,66%0,00
      TVIWU.VTCELLSATIM15.01.2027101,001,051,07%0,00
      TVIWV.VTCELLSATIM15.01.202791,000,650,67%0,00
      TVIWW.VTCELLSATIM15.01.202780,000,380,39%0,00
      TVIWX.VTCELLSATIM15.01.202772,000,280,29%0,00
      TYILY.VTHYAOALIM15.10.2026290,000,410,43%-6,38
      TYILZ.VTHYAOALIM15.10.2026350,000,010,02%0,00
      TYIMA.VTHYAOALIM15.10.2026390,000,010,02%0,00
      TYIMB.VTHYAOALIM15.10.2026450,000,010,02%0,00
      TYIMC.VTHYAOALIM15.10.2026550,000,010,03%0,00
      TYIMD.VTHYAOALIM30.10.2026310,000,370,38%-7,32
      TYIME.VTHYAOALIM30.10.2026360,000,050,06%0,00
      TYIMF.VTHYAOALIM30.10.2026410,000,010,03%0,00
      TYIMG.VTHYAOALIM30.10.2026460,000,010,02%0,00
      TYIMH.VTHYAOALIM30.10.2026510,000,020,03%0,00
      TYIMI.VTHYAOALIM13.11.2026290,000,870,89%-4,40
      TYIMJ.VTHYAOALIM13.11.2026360,000,140,15%0,00
      TYIMK.VTHYAOALIM13.11.2026390,000,060,07%-22,22
      TYIML.VTHYAOALIM13.11.2026460,000,020,03%0,00
      TYIMM.VTHYAOALIM13.11.2026560,000,010,03%+200,00
      TYIMN.VTHYAOALIM30.11.2026290,000,950,97%-1,00
      TYIMO.VTHYAOALIM30.11.2026330,000,420,43%-4,55
      TYIMP.VTHYAOALIM30.11.2026380,000,170,18%0,00
      TYIMQ.VTHYAOALIM30.11.2026420,000,090,10%-16,67
      TYIMR.VTHYAOALIM30.11.2026470,000,050,07%0,00
      TYIMS.VTHYAOALIM15.12.2026270,001,561,58%-0,62
      TYIMT.VTHYAOALIM15.12.2026330,000,610,62%-1,56
      TYIMU.VTHYAOALIM15.12.2026360,000,390,40%-4,76
      TYIMV.VTHYAOALIM15.12.2026420,000,210,22%-4,35
      TYIMW.VTHYAOALIM15.12.2026510,000,110,12%0,00
      TYIMX.VTHYAOALIM31.12.2026280,001,471,49%+9,42
      TYIMY.VTHYAOALIM31.12.2026320,000,860,88%0,00
      TYIMZ.VTHYAOALIM31.12.2026370,000,500,51%-5,66
      TYINA.VTHYAOALIM31.12.2026410,000,350,36%0,00
      TYINB.VTHYAOALIM31.12.2026450,000,260,28%0,00
      TYINC.VTHYAOALIM15.01.2027260,002,022,04%+0,97
      TYIND.VTHYAOALIM15.01.2027320,001,011,03%0,00
      TYINE.VTHYAOALIM15.01.2027350,000,740,76%-1,32
      TYINF.VTHYAOALIM15.01.2027410,000,470,48%0,00
      TYING.VTHYAOALIM15.01.2027500,000,300,32%-3,13
      UAICX.VTRALTALIM15.10.202644,000,670,68%-13,75
      UAICY.VTRALTALIM15.10.202654,000,030,04%-50,00
      UAICZ.VTRALTALIM15.10.202659,000,020,03%0,00
      UAIDA.VTRALTALIM15.10.202669,000,020,03%+50,00
      UAIDB.VTRALTALIM15.10.202684,000,010,02%0,00
      UAIDC.VTRALTALIM30.10.202644,001,121,15%-20,69
      UAIDD.VTRALTALIM30.10.202651,000,400,41%-14,89
      UAIDE.VTRALTALIM30.10.202658,000,140,15%-22,22
      UAIDF.VTRALTALIM30.10.202665,000,050,06%-25,00
      UAIDG.VTRALTALIM30.10.202672,000,030,04%0,00
      UAIDH.VTRALTALIM13.11.202642,001,821,85%-9,50
      UAIDI.VTRALTALIM13.11.202651,000,700,71%-8,97
      UAIDJ.VTRALTALIM13.11.202656,000,400,42%-12,77
      UAIDK.VTRALTALIM13.11.202665,000,180,19%-29,17
      UAIDL.VTRALTALIM13.11.202679,000,070,08%-20,00
      UAIDM.VTRALTALIM30.11.202652,000,910,93%-18,75
      UAIDN.VTRALTALIM30.11.202660,000,420,44%-10,42
      UAIDO.VTRALTALIM30.11.202668,000,220,24%-27,59
      UAIDP.VTRALTALIM30.11.202677,000,130,14%-23,53
      UAIDQ.VTRALTALIM30.11.202685,000,090,10%-28,57
      UAIDR.VTRALTALIM15.12.202649,001,551,56%-5,49
      UAIDS.VTRALTALIM15.12.202660,000,640,65%-7,14
      UAIDT.VTRALTALIM15.12.202666,000,410,42%-26,42
      UAIDU.VTRALTALIM15.12.202677,000,230,25%-25,00
      UAIDV.VTRALTALIM15.12.202693,000,150,16%-30,00
      UAIDW.VTRALTALIM31.12.202646,002,182,21%-6,87
      UAIDX.VTRALTALIM31.12.202654,001,371,39%-5,52
      UAIDY.VTRALTALIM31.12.202661,001,001,01%0,00
      UAIDZ.VTRALTALIM31.12.202668,000,770,79%0,00
      UAIEA.VTRALTALIM31.12.202675,000,630,64%0,00
      UAIEB.VTRALTALIM15.01.202744,002,752,78%-4,79
      UAIEC.VTRALTALIM15.01.202754,001,631,65%-5,85
      UAIED.VTRALTALIM15.01.202758,001,381,40%-8,72
      UAIEE.VTRALTALIM15.01.202768,001,001,02%-9,01
      UAIEF.VTRALTALIM15.01.202783,000,730,74%0,00
      UAIRX.VTRALTSATIM15.10.202654,003,113,14%0,00
      UAIRY.VTRALTSATIM15.10.202649,001,761,79%0,00
      UAIRZ.VTRALTSATIM15.10.202644,000,750,77%-2,53
      UAISA.VTRALTSATIM15.10.202639,000,220,23%-20,69
      UAISB.VTRALTSATIM15.10.202635,000,060,07%-22,22
      UAISC.VTRALTSATIM30.10.202653,002,882,91%+7,01
      UAISD.VTRALTSATIM30.10.202646,001,361,37%+6,87
      UAISE.VTRALTSATIM30.10.202639,000,460,48%+2,00
      UAISF.VTRALTSATIM30.10.202633,000,150,16%-11,11
      UAISG.VTRALTSATIM30.10.202628,000,050,06%0,00
      UAISH.VTRALTSATIM13.11.202651,002,522,55%0,00
      UAISI.VTRALTSATIM13.11.202647,001,711,73%0,00
      UAISJ.VTRALTSATIM13.11.202642,000,981,00%+1,98
      UAISK.VTRALTSATIM13.11.202637,000,510,52%0,00
      UAISL.VTRALTSATIM13.11.202634,000,330,35%+5,88
      UAISM.VTRALTSATIM30.11.202663,005,445,47%0,00
      UAISN.VTRALTSATIM30.11.202655,003,483,51%0,00
      UAISO.VTRALTSATIM30.11.202646,001,781,79%0,00
      UAISP.VTRALTSATIM30.11.202638,000,870,88%0,00
      UAISQ.VTRALTSATIM30.11.202633,000,530,54%0,00
      UAISR.VTRALTSATIM15.12.202660,004,694,72%0,00
      UAISS.VTRALTSATIM15.12.202655,003,553,57%0,00
      UAIST.VTRALTSATIM15.12.202649,002,422,44%0,00
      UAISU.VTRALTSATIM15.12.202644,001,711,73%0,00
      UAISV.VTRALTSATIM15.12.202639,001,131,14%0,00
      UAISW.VTRALTSATIM31.12.202656,003,953,97%0,00
      UAISX.VTRALTSATIM31.12.202649,002,552,56%0,00
      UAISY.VTRALTSATIM31.12.202641,001,391,40%0,00
      UAISZ.VTRALTSATIM31.12.202634,000,790,80%0,00
      UAITA.VTRALTSATIM31.12.202629,000,520,53%0,00
      UAITB.VTRALTSATIM15.01.202754,003,593,60%0,00
      UAITC.VTRALTSATIM15.01.202749,002,652,67%+14,22
      UAITD.VTRALTSATIM15.01.202744,001,891,90%0,00
      UAITE.VTRALTSATIM15.01.202739,001,301,32%0,00
      UAITF.VTRALTSATIM15.01.202735,000,980,99%+15,29
      VBIBT.VVAKBNALIM15.10.202630,001,291,32%0,00
      VBIBU.VVAKBNALIM15.10.202635,000,250,26%+13,64
      VBIBV.VVAKBNALIM15.10.202640,000,020,03%0,00
      VBIBW.VVAKBNALIM15.10.202650,000,020,03%+50,00
      VBIBX.VVAKBNALIM15.10.202660,000,010,03%0,00
      VBIBY.VVAKBNALIM30.10.202630,001,511,53%0,00
      VBIBZ.VVAKBNALIM30.10.202635,000,520,53%+15,56
      VBICP.VVAKBNALIM30.10.202640,000,140,15%+21,43
      VBICQ.VVAKBNALIM30.10.202645,000,040,05%0,00
      VBICR.VVAKBNALIM30.10.202650,000,020,03%0,00
      VBICS.VVAKBNALIM13.11.202630,001,701,72%0,00
      VBICT.VVAKBNALIM13.11.202635,000,740,75%+8,82
      VBICU.VVAKBNALIM13.11.202640,000,290,30%+11,54
      VBICV.VVAKBNALIM13.11.202650,000,070,08%-12,50
      VBICW.VVAKBNALIM13.11.202660,000,020,04%0,00
      VBICX.VVAKBNALIM30.11.202630,001,861,89%-3,12
      VBICY.VVAKBNALIM30.11.202635,000,950,97%-4,17
      VBICZ.VVAKBNALIM30.11.202639,000,550,56%+18,00
      VBIDP.VVAKBNALIM30.11.202644,000,300,31%-6,06
      VBIDQ.VVAKBNALIM30.11.202649,000,190,20%0,00
      VBIDR.VVAKBNALIM15.12.202628,002,472,50%+6,01
      VBIDS.VVAKBNALIM15.12.202635,001,111,13%+6,60
      VBIDT.VVAKBNALIM15.12.202638,000,790,80%+13,89
      VBIDU.VVAKBNALIM15.12.202644,000,530,54%0,00
      VBIDV.VVAKBNALIM15.12.202654,000,270,29%-9,68
      VBIDW.VVAKBNALIM31.12.202633,002,102,12%0,00
      VBIDX.VVAKBNALIM31.12.202638,001,451,46%0,00
      VBIDY.VVAKBNALIM31.12.202643,001,051,06%+6,06
      VBIDZ.VVAKBNALIM31.12.202648,000,820,83%0,00
      VBIEP.VVAKBNALIM31.12.202653,000,660,67%0,00
      VBIEQ.VVAKBNALIM15.01.202731,002,622,65%+4,38
      VBIER.VVAKBNALIM15.01.202738,001,661,68%0,00
      VBIES.VVAKBNALIM15.01.202741,001,411,42%0,00
      VBIET.VVAKBNALIM15.01.202748,001,011,03%+5,15
      VBIEU.VVAKBNALIM15.01.202758,000,730,75%0,00
      VBIQS.VVAKBNSATIM15.10.202640,001,751,78%0,00
      VBIQT.VVAKBNSATIM15.10.202635,000,490,51%-30,30
      VBIQU.VVAKBNSATIM15.10.202630,000,030,04%0,00
      VBIQV.VVAKBNSATIM15.10.202625,000,010,03%0,00
      VBIQW.VVAKBNSATIM15.10.202620,000,010,03%0,00
      VBIQX.VVAKBNSATIM30.10.202640,001,741,77%0,00
      VBIQY.VVAKBNSATIM30.10.202635,000,630,64%0,00
      VBIQZ.VVAKBNSATIM30.10.202630,000,120,13%-13,33
      VBIRQ.VVAKBNSATIM30.10.202625,000,020,03%0,00
      VBIRW.VVAKBNSATIM30.10.202620,000,010,03%-66,67
      VBIRX.VVAKBNSATIM13.11.202640,001,751,78%0,00
      VBISQ.VVAKBNSATIM13.11.202635,000,720,73%0,00
      VBISW.VVAKBNSATIM13.11.202630,000,190,21%0,00
      VBISX.VVAKBNSATIM13.11.202625,000,050,06%0,00
      VBITQ.VVAKBNSATIM13.11.202620,000,010,03%0,00
      VBITW.VVAKBNSATIM30.11.202636,000,970,98%0,00
      VBITX.VVAKBNSATIM30.11.202632,000,410,42%0,00
      VBIUQ.VVAKBNSATIM30.11.202627,000,130,14%0,00
      VBIUW.VVAKBNSATIM30.11.202622,000,040,05%0,00
      VBIUX.VVAKBNSATIM30.11.202619,000,020,04%0,00
      VBIVQ.VVAKBNSATIM15.12.202635,000,890,90%-10,53
      VBIVW.VVAKBNSATIM15.12.202632,000,460,48%0,00
      VBIVX.VVAKBNSATIM15.12.202628,000,190,20%0,00
      VBIWA.VVAKBNSATIM15.12.202625,000,130,14%0,00
      VBIWB.VVAKBNSATIM15.12.202623,000,160,17%0,00
      VBIWC.VVAKBNSATIM31.12.202639,002,102,11%0,00
      VBIWD.VVAKBNSATIM31.12.202634,001,271,28%0,00
      VBIWE.VVAKBNSATIM31.12.202629,000,720,73%-8,75
      VBIWF.VVAKBNSATIM31.12.202624,000,400,41%0,00
      VBIWG.VVAKBNSATIM31.12.202621,000,280,29%0,00
      VBIWH.VVAKBNSATIM15.01.202738,002,002,01%-5,66
      VBIWI.VVAKBNSATIM15.01.202734,001,361,37%0,00
      VBIWJ.VVAKBNSATIM15.01.202731,000,991,00%-9,26
      VBIWK.VVAKBNSATIM15.01.202727,000,650,66%-8,45
      VBIWL.VVAKBNSATIM15.01.202725,000,540,55%0,00
      YNICD.VYKBNKALIM15.10.202639,000,200,21%+5,26
      YNICE.VYKBNKALIM15.10.202648,000,010,03%0,00
      YNICF.VYKBNKALIM15.10.202652,000,020,03%0,00
      YNICG.VYKBNKALIM15.10.202661,000,030,04%+33,33
      YNICH.VYKBNKALIM15.10.202674,000,010,02%0,00
      YNICI.VYKBNKALIM30.10.202639,000,500,51%+16,28
      YNICJ.VYKBNKALIM30.10.202645,000,130,14%+27,27
      YNICK.VYKBNKALIM30.10.202651,000,030,04%+33,33
      YNICL.VYKBNKALIM30.10.202657,000,010,03%0,00
      YNICM.VYKBNKALIM30.10.202663,000,010,03%0,00
      YNICN.VYKBNKALIM13.11.202637,001,031,05%+13,19
      YNICO.VYKBNKALIM13.11.202645,000,280,29%+32,00
      YNICP.VYKBNKALIM13.11.202649,000,160,17%+21,43
      YNICQ.VYKBNKALIM13.11.202657,000,060,07%0,00
      YNICR.VYKBNKALIM13.11.202669,000,020,04%0,00
      YNICS.VYKBNKALIM30.11.202635,001,471,49%+17,52
      YNICT.VYKBNKALIM30.11.202640,000,780,80%+13,33
      YNICU.VYKBNKALIM30.11.202646,000,390,40%+46,67
      YNICV.VYKBNKALIM30.11.202651,000,230,24%-16,67
      YNICW.VYKBNKALIM30.11.202657,000,150,16%0,00
      YNICX.VYKBNKALIM15.12.202633,002,122,14%+9,64
      YNICY.VYKBNKALIM15.12.202640,001,071,09%+23,71
      YNICZ.VYKBNKALIM15.12.202644,000,760,77%+15,94
      YNIDA.VYKBNKALIM15.12.202651,000,460,48%+20,93
      YNIDB.VYKBNKALIM15.12.202662,000,270,28%0,00
      YNIDC.VYKBNKALIM31.12.202634,002,102,12%+7,32
      YNIDD.VYKBNKALIM31.12.202639,001,361,39%+13,49
      YNIDE.VYKBNKALIM31.12.202645,000,870,88%+15,19
      YNIDF.VYKBNKALIM31.12.202650,000,650,66%0,00
      YNIDG.VYKBNKALIM31.12.202656,000,480,50%0,00
      YNIDH.VYKBNKALIM15.01.202732,002,672,69%+7,63
      YNIDI.VYKBNKALIM15.01.202739,001,561,59%+8,11
      YNIDJ.VYKBNKALIM15.01.202743,001,191,21%+21,15
      YNIDK.VYKBNKALIM15.01.202750,000,820,83%+11,69
      YNIDL.VYKBNKALIM15.01.202761,000,550,56%0,00
      YNISD.VYKBNKSATIM15.10.202648,003,523,56%+31,47
      YNISE.VYKBNKSATIM15.10.202643,002,062,09%0,00
      YNISF.VYKBNKSATIM15.10.202639,001,041,06%0,00
      YNISG.VYKBNKSATIM15.10.202635,000,360,37%-33,33
      YNISH.VYKBNKSATIM15.10.202631,000,080,09%-52,94
      YNISI.VYKBNKSATIM30.10.202647,003,153,18%0,00
      YNISJ.VYKBNKSATIM30.10.202641,001,601,63%0,00
      YNISK.VYKBNKSATIM30.10.202635,000,570,58%-21,62
      YNISL.VYKBNKSATIM30.10.202628,000,110,12%-38,89
      YNISM.VYKBNKSATIM30.10.202624,000,040,05%-55,56
      YNISN.VYKBNKSATIM13.11.202645,002,612,64%0,00
      YNISO.VYKBNKSATIM13.11.202641,001,691,72%0,00
      YNISP.VYKBNKSATIM13.11.202637,000,991,00%-18,97
      YNISQ.VYKBNKSATIM13.11.202632,000,440,45%-21,82
      YNISR.VYKBNKSATIM13.11.202629,000,270,28%0,00
      YNISS.VYKBNKSATIM30.11.202642,001,911,93%0,00
      YNIST.VYKBNKSATIM30.11.202636,000,850,86%-24,55
      YNISU.VYKBNKSATIM30.11.202631,000,380,39%0,00
      YNISV.VYKBNKSATIM30.11.202626,000,160,17%0,00
      YNISW.VYKBNKSATIM30.11.202622,000,080,09%0,00
      YNISX.VYKBNKSATIM15.12.202640,001,641,66%-4,76
      YNISY.VYKBNKSATIM15.12.202636,000,991,01%0,00
      YNISZ.VYKBNKSATIM15.12.202633,000,670,68%0,00
      YNITA.VYKBNKSATIM15.12.202629,000,390,40%0,00
      YNITB.VYKBNKSATIM15.12.202626,000,260,27%0,00
      YNITC.VYKBNKSATIM31.12.202641,001,871,89%0,00
      YNITD.VYKBNKSATIM31.12.202636,001,041,06%0,00
      YNITE.VYKBNKSATIM31.12.202630,000,480,49%0,00
      YNITF.VYKBNKSATIM31.12.202625,000,260,27%-19,35
      YNITG.VYKBNKSATIM31.12.202622,000,180,19%0,00
      YNITH.VYKBNKSATIM15.01.202739,001,571,58%0,00
      YNITI.VYKBNKSATIM15.01.202736,001,121,13%-12,10
      YNITJ.VYKBNKSATIM15.01.202732,000,700,71%-14,81
      YNITK.VYKBNKSATIM15.01.202729,000,500,51%0,00
      YNITL.VYKBNKSATIM15.01.202726,000,360,38%0,00

      Piyasa verileri Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Üye girişi yapılan CanlıBorsa sayfaları haricinde Hisse senedi verileri 15 dk gecikmelidir. Tahvil-Bono-Repo özet verileri herdurumda 15 dk gecikmelidir.

      Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımdanışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ilemüşteriarasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorumvetavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler malidurumunuzile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgileredayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bununla berabergereksite üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedekibilgilerinkullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, karyoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı HürriyetGazetecilik ve Matbaacılık A.Ş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

      BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibasedilemez,değiştirilemez.BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.